PDA

View Full Version : през нощта



miminia
09-10-2006, 10:47
искам да попитам да ли ставате на сън,говорите ли докато спите
на мен ми се е случвало да си оправам леглото докато спя и обичам да си говора на сън

SeXtAzYyY
09-10-2006, 10:56
na men vse oshte ne :D

LunaTriCk
09-10-2006, 10:58
не

priti_kiti
09-10-2006, 11:00
ъъ не :lol: но странното е,че се будя от погледи.. примерно влиза майка ми в стаята докато спя и аз не я усещам,но в момента в който ме погледне веднага се събуждам..

miminia
09-10-2006, 11:01
sudhto mi se e slu4valo da se razhojdam iz koridorite v nas :mrgreen:

DetE-Idi0t
09-10-2006, 11:01
Имам си друга работа, че да се занимавам с такива неща - СПЯ (като пън)

BAD_GIRL{P}
09-10-2006, 11:05
Ми аз почти винаги като съм болна и ставам на сън и ми се привиждат разни нешта,обаче след малко се осъзнавам и такива работи :smt015 :smt015 :smt015

pickpocket
09-10-2006, 11:07
Дори неставам да ходя до WCто и така ми е добре :D

YouR_PoisoN
09-10-2006, 11:07
Аз не ставам, обаче говоря и си казвам всичко на сън, и като спах в една приятелка съм си казала една тайна и ме базикаше постоянно.
Ама на мен не ми се вярва сякаш :-k

SinisterDoll
09-10-2006, 11:18
Бълнувам на сън... говоря,смея се,рева .. обикаляла съм из стаите и аз незнам за какво .. веднъж съм станала и съм легнала под масата(бахти простотията)..и така..Но мисля,че сега това премина,понеже не са се уплаквали от мен .. но когато някой влезе в стаята и ме погледне,аз усещам и се събуждам моментално..дори чуя когато спя,когато някой говори в стаята..но това е само понякога..
Има хора :arrow: съмнамбули ли кво е и аз низная. . то при тях това е болест..обикалят стаи,излизам от дома ама някой събуди ли ги е страшно :shock:

rusalkata_
09-10-2006, 11:30
аз не съм сомнамбулче,но съм ревала,смяла съм се насън...бълнувала,но нищо не ми се е разбирало...и по-добре,че кво ли съм говорила... :smt005 :smt005 :smt005

ELiTyYy
09-10-2006, 11:32
такаа... аз приказвам на сън и то .... доста!... до като спя разказвам всичко което ми се е случило през деня... за ставането - ставам и се разхождам... един път майка ми ме завари под масата в кухнята... :oops:

Eleonora
09-10-2006, 11:36
Ми аз бълнувам на сън, изправям се на леглото и започвам да разказвам как ми е минал деня :smt005 :-$ .Дядо ми веднъж докато е ходил до тоалетната и ме е чул как си плямпам. :oops:

moonbeam
09-10-2006, 12:18
az si govorq dosta 4esti4ko,samo kadeto ne se razbira kakvo plqmpa :lol: smeq se :-D daje edna no6t se sabujdam cqlata mi vuzglavnica be6e mokra ot sulzi :P

XePouH
09-10-2006, 12:22
ми брата мноо често ми е разказвал как съм ставал,няколко пъти съм си стягал багажа :lol: ,викам,ставам разхождам се по стайте
тва се случва поне 2-3 на седмица 8-[

machoka
09-10-2006, 12:57
Твърде много работа имам през деня, за да си играя да правя друго вечер, когато съм в леглото, освен да СПЯ като пън.

е, с някои изключения :twisted:

miNiTo
09-10-2006, 13:25
haha az pyk samo ot vreme na vreme se hilkam na san,slu4valo mi se e da se strqskam tkz,smisal da podsko4a v legloto si (leki4ko de) ama ne se sabujdam
i mn 4esto kat ima 6um okolo mene (pr.nqkoi si govori ili muzika) i go vkliu4vam kam sanq si :)
i vednaj mi sa slu4ilo da se sabudq,da sedna, da pitam za nqkfi qbalki i pak da zaspq :lol:

1921
09-10-2006, 14:10
аз пък се хиля на сън :shock: :lol:

In4iTu_
09-10-2006, 14:14
Като съм била малка, съм търсила майка ми в хладилника. За други ставания на сън не са ми разказвали, но говоря много. Поне така казва сестра ми...

BroKeN^DreAmZ`f
09-10-2006, 14:17
Ами по принцип не, освен ако не сънуван някъв кошмар и да почна да викам на сън, което не ми се е случвало често, аи нямам спомен скоро да е ставало :-D случвало ми се е и да рева на сън.....абе като по малка по-често ставаха тея неща :smt005

the_favourite_girl
09-10-2006, 14:20
Хаха на мен ми се е слечвала макар и рядко... Веднъж имахме гости и аз трябваше да спя на дивана в стаята на наще... и тогава те ми разказаха как съм била станала и съм отишла до моята стая взела съм одеалото на братовчедка ми и съм се върнала на дивана седнала съм и сам оставила одеалото на земята... после съм стояла така две три минути и пак съм станала отишла съм и съм взела и възглавницата й и тогава и тя се събудила и не знаела какво става... и съм си легнала и съм заспала пак... просто е било нещо уникално тази вечер... :lol:
Но иначе понякга си говоря на сън и така

miminia
09-10-2006, 14:39
radvam se 4e ima i dr kato mene :lol:

psycho_girl
09-10-2006, 15:20
дааааааа, ужасно еее :shock: ставала съм на сън и съм си оправяла леглото, беше зима, сгъвам си юргана и турся аз ОГРОМНА чанта където да го прибера, аз уж спа, а усещам и виждам как несъзнателно го правя и после отивам да си лягам и ми става студено иии се събуждам наистина и осъзнавам кво съм направила
един път пък станах в 2 да ходя на даскало, мих си зъбите ии оправих си леглото и си търся аз дрехи да обличам и изведнъж се будя и разбирам кво става
като ходих на работа постоянно бълнувах разговори с клиенти
абеееее откачена работа

voaiora
09-10-2006, 15:22
Az li4no ne stavam i ne govorq na sym no brat mi da...i plqmpa izmislici...oba4e imam edin priqtel deto e staval nqkolko pyti na sym i taka daje se otyrva ot kazarmata!
Samo edna malka zabelej4ica bez da objdam avtora...pone da korigira zaglavieto na temata...pone no6tta trqbva da znae6 kak se pi6e pravilno...az nemoga da ti pokaja,za6toto nqmam kirilica!

koalka
09-10-2006, 15:25
Ами то и да ми се случва,незнам дали ще си спомня нещо,но мисля,че не.

Novkov
09-10-2006, 15:52
Не говоря на сън, но бая се въртя и мятам :lol: Колкото и здраво да е сложен чаршафа на другия ден е на земята заедно с възглавницата. Веднъж здраво съм се избуйствал и бащата решил да ме събуди и кат ме хванал да ме буди съм го блъснал на сън :twisted: Имам един познат ходи на сън, няма майтап. Веднъж майка му го прибрала от улицата :lol:

Eleonora
09-10-2006, 16:04
Az li4no ne stavam i ne govorq na sym no brat mi da...i plqmpa izmislici...oba4e imam edin priqtel deto e staval nqkolko pyti na sym i taka daje se otyrva ot kazarmata!
Samo edna malka zabelej4ica bez da objdam avtora...pone da korigira zaglavieto na temata...pone no6tta trqbva da znae6 kak se pi6e pravilno...az nemoga da ti pokaja,za6toto nqmam kirilica!Аз ще покажа вместо теб-НОЩ-НОЩТА :wink:

guAMaHT
09-10-2006, 16:12
Не ама преди време когато братовчедка ми беше спала у дома и ако щете вярвайте вратата на терасата беше отворена и тя станала и таман щяла да легне на перваза (живея в тухлен блок и перваза е широкичък) добре ,че майка ми се е била събудила ама съм чувале ,че тея съмнамбулите даже се качват по покривите и пак нищо им няма яко а :mrgreen:
А пък веднъж баща ми бълнуваше някаква Елена на сън..хммм.... 8-[

psycho_girl и на мен ми са е случвало такоз подобно със даскалото една сутрин 3 и 30 и било нз майка ми става и отива до тоалетна ама светва лампите и аз се събуждам вече съм се облякла земам си чантата там ще излизам и майка ми чули ,че завъртвам ключа и ме пита де тръгвам и аз викам на даскало и тя тогава ми вика колко е часа само ,че мойто не беше на сън ами в будно състоянни

miminia
09-10-2006, 16:16
sigurno e slushal pesenta na amet elena

snooppy_f
09-10-2006, 17:03
Попринцип рядко бълнувам, но се е случвало..

Пирмерно, веднъж се събудих с крак на прозореца.
Говоря си на сън, смея си се, ставам....даже съм мляскала на сън :lol:

thirteen
09-10-2006, 17:08
haha az pyk samo ot vreme na vreme se hilkam na san,slu4valo mi se e da se strqskam tkz,smisal da podsko4a v legloto si (leki4ko de) ama ne se sabujdam
i mn 4esto kat ima 6um okolo mene (pr.nqkoi si govori ili muzika) i go vkliu4vam kam sanq si :)
Оооо се 1 аз разказвам!
Случвало ми се един път като легнах на обед и по едно време ставам отивам в кухнята на сън и питам най-вежливо извинете знаете ли къде е тоалетнала :shock:
Един път са ме връщали от вратата ..кой знае къде съм щяла да ида 8) :-$ :lol: ..

psycho_girl
09-10-2006, 17:34
ходенето на сън и бълнуването говорят че сме свръх емоционални :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-10-2006, 18:53
kato malka tova mi se slu4vashe redovno ... maika mi razkazva kak sum bila stavala hodila sum da si miq zubite ili do toaletnata vednuj kaza 4e sum govorila neshto za u4ilishte .. no ottogava nqmam takiva problemi ;-)

KiLLeR_InSTiNkT
09-10-2006, 18:59
На мен не ми се е случвало ама е имало моменти, когато брат ми е започвал да говори нещо насън и ме е събуждал...

miminia
09-10-2006, 19:08
poslednoto koeto sum govorila mai beshe a da povtarqla sum samo lutu mi e lutu mi e a tva go bqh kazala prez denq shtoto maika mi beshe sloila v boba sudjuk i mi beshe lutu qvno e bilo mn vajno shto sum go sunuvala :lol:

RedChil
09-10-2006, 19:50
Спя като пор,нищо не може да ме събуди,с малки изключения.

09-12-2006, 18:52
Еми аз лично не съм правила нито едно от нещата, но братята ми много бълнуват говорят на сън нали и е доста смешно :lol: :)

soul
09-12-2006, 20:15
Аз попринцип не ставам на сън,но веднъж се събудих облечена-по панталон и тениска,а си бях облякла пижамата,като си легнах...
И един път се събудих обляна в сълзи...
Но брат ми много често се разхожда на сън!Имаше един случай,когато намерихме кърпата в хладилника и стигнахме до извода,че е била сложена или от брат ми,ходейки на сън,или от мен!

sarang
09-12-2006, 20:42
Аз пък в каквато поза заспя, в такава се събуждам. Не страдам от сомнамбулизъм, ама за сметка на това някой път от безсъние, което е много гадно. Иначе са ми казвали, че спя с леко отворени очи, дядо ми спеше така и аз явно съм го наследила от него.

6emet4e
09-13-2006, 08:35
да като съм била малка ми се е случвало да ставам на сън,да говоря някви глупости(слава богу не ми се е разбирало че кой знае кво съм говорила)!а са май не ставам,или поне така си мисля де :lol: но пък и сега говоря,смея се,плача...а и много бия на сън :-D

teenkopele
09-13-2006, 08:38
Говорил съм не веднъж и то все някакви смешни, странни и т.н. работи. За ходене не си спомням, но като по-малък редовно си падах от леглото и си спях на пода, барабар с одеалото.
Иначе една приятелка ми е разправяла как е станала на сън, отишла е при баба си, казала й е, че отива за сандвичи и после не си спомням, но като цяло супер весела история ми се видя. :wink:

midnight...
09-13-2006, 08:49
майка ми веднъж ми разказа как съм плакала на сън ама то и сутринта очите ми бяха подутиииии #-o
а иначе за говоренето - да :lol:

rowzz
09-13-2006, 08:55
пикал съм в хладилника на сън..