PDA

View Full Version : Барселона - Левски



PR0
09-10-2006, 12:46
Mneniq, rezultati, statistiki - Vie ste. Moqta prognoza e X ili minimalna zaguba za Levski.

NiKOLAN
09-10-2006, 12:46
аз съм за левски

09-10-2006, 12:48
x или равен ти чуеш ли са ве :lol: , тия да не играят срещу нафтекс хаха ша паднат мноо ясно...

summer_04
09-10-2006, 12:58
moite fr v momenta me ubejdavat 4e barselona ne bili vuv forma,4e mojelo i levki da biqt ili pone rezultata da budel raven!az iskam levksi da pobedqt,no vse pak govorim za barselona i doi ma4a da e x pak 6et sum na sedmoto nebe!

adi_crazy
09-10-2006, 13:22
Ще говоря след мача!
ДАВАЙТЕ МОМЧЕТА!

МАЧКАЙ ЛАВИНО!

cecko_boy
09-10-2006, 13:30
AKo napravime raven na 12 ti shte e super ............. Davai lavino ma4kai nared :D

мечтател
09-10-2006, 13:51
равен ли? това би било подвиг. вероято Барса ще бие. да, Левски показа, че може да побеждава по-силни отбори. но никой от тях не е бил от класата на Барса. и все пак - продължаваме да мечтаем.

XePouH
09-10-2006, 13:52
мноо ясно че най-малко равен няя да падаме ша мачкаме наред

niki000
09-10-2006, 14:02
i da padneme niama kakvo da sajaliavame [-X
no ne e nujno da padame

CrIsTiaNo_
09-10-2006, 14:28
0 : 2 za levski ili X

ProstoAz
09-10-2006, 15:20
Хехе, още го мисля с колко ще ни смажат...да помислим...айде едно 3:1 (1 гол за участие :lol: ).
Не че не съм за Левски, но няма да се лъжем - нямат шанс. :P

adi_crazy
09-10-2006, 15:22
0 : 2 za levski ili X
:mrgreen: :smt026
чул те Господ!!!
:smt004

Novkov
09-10-2006, 15:57
Айде бъдете малко реалисти :) Има 2 възможности, едната е Барса да подцени Левски и Левски да дадат всичко от себе си и мача да е Х или с гол победа за Левски(според мен Х е най-реалистичен). Другия вариант е Барса да играе добре и да има късмет и да бие Левски или да няма късмет и да свърши 0:0.

Всички се надяваме Левски да бие, но за мен Х ще е добър резултат имайки предвит играчите на двата отбора.

rusalkata_
09-10-2006, 16:05
абе вие чувате ли се кви ги говорите?равен с Барса? :smt005 дай Боже ама няма да стане...Барса мачка на поразия...именно тва си говорих с баща ми,ще бием центъра... :smt005 съжалявам наистина,че ми е такова мнението,но в този случай не мога да съм оптимистка... :roll:

PLAMENKO
09-10-2006, 20:04
амиииии аз обичам ЛЕВСКИ с ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!
Но нека бъдем реалисти ще съм доволен на минимална загуба и добра игра!

strange__
09-10-2006, 21:18
Мчетателите...гледайте да не паднете от много високо накрая!Тук вече не говорим за Шалке или Киево...Барса е отбор,който е с класи над Левски :!: Минималната загуба би била успех,а Х е направо подвиг...

PR0
09-10-2006, 21:29
Мчетателите...гледайте да не паднете от много високо накрая!Тук вече не говорим за Шалке или Киево...Барса е отбор,който е с класи над Левски :!: Минималната загуба би била успех,а Х е направо подвиг...
Da i da ne zabravqme 4e tova e Evropeiskiqt kluben shampion

SaYoNaRa
09-11-2006, 00:32
Аз съм от тези дето продължават да мечтаят и мисля че всичко може да се случи на Ноу Камп

maldini
09-11-2006, 02:36
Барса бие с 5:0 8)

f3n43
09-11-2006, 03:57
mislq, 4e Levski 6te hvyrli bombata i 6te pobedi Barca dori 6te gi nadigrae, prognoza 1:2 (0:1 Bardon 0:2 Gonzo 1:2 Eto'o)

teenkopele
09-11-2006, 09:09
Мчетателите...гледайте да не паднете от много високо накрая!Тук вече не говорим за Шалке или Киево...Барса е отбор,който е с класи над Левски :!: Минималната загуба би била успех,а Х е направо подвиг...

Искам само да ти задам няколко въпроса...
Кой препдолагаше, че Левски ще влезе в Шампионската лига? Кой предполагаше, че ще победи толкова силни съперници?!

Няма спор, че Барса има много по-големи успехи от Левски в турнирите въобще, но във футбола няма сигурни неща, има изненади и то не малко...

Мислете и говорете кавото искате, все пак всеки има право на собствено мнение, но моето е, че Левски ще поднесе голяма изненада в групите, а защо тя да не е именно срещу Барселона?

Прогнози: 1:1, 1:2 или 0:1.

Синята приказка продължава! :wink:

DoPye
09-11-2006, 09:13
ебе ше бием

Obitax
09-11-2006, 10:37
mnoo qsno 4e 6te biem !!!!!

koalka
09-11-2006, 11:23
Ами чух,че Барселона ще бъдат в защита,защото равен напълно ги устройва,но втория мач...но аз съм си за Левски.

PLAMENKO
09-11-2006, 12:30
Ами чух,че Барселона ще бъдат в защита,защото равен напълно ги устройва,но втория мач...но аз съм си за Левски.

Не си чула добре.. БАРСА И ЗАЩИТА ХАХАХА , те могат единствено да АТАКУВАТ!

niki000
09-11-2006, 12:48
“Живко Миланов получи удар и мисля, че нещата са доста сериозни. Ако и той няма да може да вземе участие срещу Барселона, положението ще стане доста сериозно за нас. Но надявам се да го възстановим и да бъде готов за мача. Относно Домовчийски мисля, че за мача във вторник на “Ноу Камп” няма да се възстанови”, заяви наставникът на Левски Станимир Стоилов.

:cry:

gigi_00
09-11-2006, 13:01
Та според мен може да се мисли за някакъв "X" но това е мн малко възможно!Та аз мн пати съм забелязвал как големите отбори като Барселона подценяват по слабите си съперници!Дано и утре да стане така бих казал само Успех на Левски и чакаме победа :)

MiRaCuLiXbb
09-11-2006, 13:09
3:0 за Барса. Левскар съм, но съм и реалист.

adi_crazy
09-11-2006, 14:15
За Живко и Валери ще се решава на тренировката на Ноу Камп
А в 7 дни с*порт казват, че са възтановени, дано да са прави, макар че тоя весник ми е мн ниско в очите

niki000
09-12-2006, 01:13
Когато Левски играе и Барселона мълчи

Са го измислих :twisted:

teenkopele
09-12-2006, 07:49
За Живко и Валери ще се решава на тренировката на Ноу Камп
А в 7 дни с*порт казват, че са възтановени, дано да са прави, макар че тоя весник ми е мн ниско в очите

То в голяма част от спортните вестници пишат едно, а става друго, тъй че им нямам голямо доверие.
Все си мисля обаче, че Станимир Стоилов ще направи някоя изненада, като в последният момент пусне някой от тези играчи. Според мен, той знае най-добре по какъв начин да изиграе картите си, така да се каже.

САМО ЛЕВСКИ! :wink:

niki000
09-12-2006, 11:06
6te umra lelellelelelel neska e ma4aaaa

NaDuFcHe
09-12-2006, 11:18
Mmm az sum za Levski ama veroqtnostta da biqt e mnogo malka..Vchera gledah koeficientite i za pobeda na Levski beshe 18..shte se radvam ako biqt ama se sumnqvam... 8-[ No mislq che macha shte e ili X ili Barselona she biqt nai mnogo 2 gola...dano e X... [-o< Hubavoto e che Barselone vuobshte ne znaqt kak igrae Levski i tova do izvestna stepen she im pomogne...

LunaTriCk
09-12-2006, 11:38
дай боже "х", с по-малко срам. :D

50 Cent
09-12-2006, 11:53
хаха няма смисъл да се надявате на Х,явно не сте гледали мача на Барса онзи ден :lol:

аз залагам за резултат от сорта на 3:0 или 3:1 :)

незнам защо нещо ме кара да мисля,че Левски може и да вкарат поне един гол,абе мисля да заложа на 3:1 в Еврофутбол коефицента мисля,че е добър :P

и са да не ме нападне някой Левскар :) ,че съм срещу Левски

не е вярно подкрепях Левски до мачовете им с Киево,все пак трябва да вдигаме коефицент във европейския футбол.
но крайно време е вече левскарите да приемат действителноста,че приказката свършва тук,надявах се Левски да се паднат в по слаба група,но какво стана групата им е такава,че ако запишат равенство с Вердер пак ще е добре за тях,за да не ни изложат до край :lol:

adi_crazy
09-12-2006, 11:57
NaDuFcHe, не е вярно, Барца ни направи доста щателна проверка и знае почти сичко за нас!
АЙДЕ ЛАВИНАААА

niki000
09-12-2006, 12:01
Abe i s mnogo da padneme tva se pak ne e Aiduk

50 Cent
09-12-2006, 12:12
Abe i s mnogo da padneme tva se pak ne e Aiduk
:lol: :lol: :lol:
прав си тогава до последно седях и се молих [-o< да стане чудото и да върнат гола наще и чудото стана щях да счупя компа от радост :lol: е поне запазихме достойнство добре,че в А група за момента не сме толкова зле :P
ама и все пак някак си стряскащо си е първия ни отбор влязъл в ШЛ,да има възможноста да не направи и точка срещу съперниците,независимо дали е Барса или Челси :roll:

доста ще има да ни оплюват и да ни се смеят в Европа особенно след няколко години като върнат статистиките назад и направят подредба за най-безуспешно представилите се отбори в ШЛ

и все пак да се надяваме може Етого да се контузи и Левски да направят нещо :D макар,че има кой да го замести :roll:

maldini
09-12-2006, 12:17
Още сте в еуфория и не можете да мислите. :lol: Левски ще победи Барселона като гост колко смешно звучи :lol: .Мача е от сорта на 3:0 или 4:0 за Барса то Левски,ако минат центъра ще е добре.

bobo's
09-12-2006, 12:52
Мисля че може и да се доберем до х с малко повечко късмет.Дори и да паднем ако паднем с 1 гол разлика това ще един голям успех!

Obitax
09-12-2006, 13:33
Mmm az sum za Levski ama veroqtnostta da biqt e mnogo malka..Vchera gledah koeficientite i za pobeda na Levski beshe 18..shte se radvam ako biqt ama se sumnqvam... 8-[ No mislq che macha shte e ili X ili Barselona she biqt nai mnogo 2 gola...dano e X... [-o< Hubavoto e che Barselone vuobshte ne znaqt kak igrae Levski i tova do izvestna stepen she im pomogne...


saglasen sam teb :smt006

_LuLu_
09-12-2006, 20:29
Според мен поне се опитват да играят достойно...ама срещу оня зъбат тръвестит просто.........

XePouH
09-12-2006, 20:41
според мен туй полувреме почна малко притеснено и зарад туй ни вкараха първия гол,после започнаха да си играят спокойно и имахме много хубави атаки,но малко не ни остана,а и в защита се раздавахме дано 2то полувреме да бъде по-хубаво за нас [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

09-12-2006, 20:43
Този мач ме учуди само с изключително добрата на тима на Левски (без Йовов), че няма да бием ви го повтарям вече седмици наред ама никой не ще да чуе.

XePouH
09-12-2006, 20:45
Този мач ме учуди само с изключително добрата на тима на Левски (без Йовов), че няма да бием ви го повтарям вече седмици наред ама никой не ще да чуе.
обаче Х е възможно
всякакви неща са се виждали във футбола

LunaTriCk
09-12-2006, 20:46
надявам се на почетно попадение [-o<

niGGa
09-12-2006, 20:49
Не бе...Вижте са...Те испанците принципно са културни хора...Няма да ни позорят пред Европа със много...4-5 гола максимум..повече вече ше е гъзария..

mgxpower
09-12-2006, 20:51
Играят играят момчетата на левски дават много от себе си ,но може и повече...барселона имат голяма техника ние едвам правим една проста атака!
Нека късмета бъде с момчетата нека продължават да дават всичко от себе си...поне един гол да вкараме....!
Все пак се представяме добре бих казъл а за да се представяме добре на Ноу Камп трябва да тичаш 90 минути второто е да държиш добре топката и третото е да не оставяш празно място на Ronaldinho Eto'o и Messi !
И преди всичко само ЛЕВСКИ!!!

XePouH
09-12-2006, 21:19
Левски не заслужават такъв резултат първото полувреме играха много добре ама ся второто не :smt010

XePouH
09-12-2006, 21:25
ДУСПА чиста дуспа ама оня съдия смотан пе*ераст не даде :evil: :evil: :evil:

skate_warrior
09-12-2006, 21:40
хахах а коментатора:


Надявам се през 2-рото полувреме дъждът да спре и Левски да покаже добра игра.


..или с други думи че дъжда им пречи.. пафагхагх смех ! :smt005

XePouH
09-12-2006, 21:44
Левски напрай хубав мач ама късмета не беше на тях,Барса са раздаде и на биха с 5 гола разлика :smt010 обаче аз съм доволен от първото полувреме и края на второто,но се пак това е Барселона,доказвала се е навсякъде по-света и била с такъв резултат и други отбори даже грандове,но все пак тряя да сме доволни от учатието на Левски

skate_warrior
09-12-2006, 21:45
При резултат 5:0 не виждам кое му е хубавото на мача... :roll:

09-12-2006, 21:46
5:0

LunaTriCk
09-12-2006, 21:48
Левски напрай хубав мач ама късмета не беше на тях,Барса са раздаде и на биха с 5 гола разлика :smt010 обаче аз съм доволен от първото полувреме и края на второто,но се пак това е Барселона,доказвала се е навсякъде по-света и била с такъв резултат и други отбори даже грандове,но все пак тряя да сме доволни от учатието на Левски

раздаде ???? бяха като на тренировка...

skate_warrior
09-12-2006, 21:50
Левски даде максимума от себе си... Барса игра като на тренировка....

hamilcar
09-12-2006, 21:51
Добре беше мача. Все пак това е Барселона. Резултата пак е добре, можеше да е по-голям. И евалата на Станислав Ангелов той игра много добре.

XePouH
09-12-2006, 21:51
има голяма разлика между Левски и Барса

NaDuFcHe
09-12-2006, 21:54
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!

skate_warrior
09-12-2006, 21:56
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!аз мога :roll:

mgxpower
09-12-2006, 21:56
Левски напрай хубав мач ама късмета не беше на тях,Барса са раздаде и на биха с 5 гола разлика :smt010 обаче аз съм доволен от първото полувреме и края на второто,но се пак това е Барселона,доказвала се е навсякъде по-света и била с такъв резултат и други отбори даже грандове,но все пак тряя да сме доволни от учатието на Левски

раздаде ???? бяха като на тренировка...Супер много си прав ама какво се чудите като играем само със селските отбори на България ако мога така да се изразя кога сме играли с отбор от нивото на Барса няма опит,няма кординация ,грешни пасове слабо представяне надявах се поне второто полувреме да се понапънат малко и да отбележат някакъв гол поне един да не сме капо ,но Левски са единствените които успяха да стигнат до тук браво !
Браво и на Барселона за пореден път доказаха добра игра ,концентрация меко казано те направо си поиграха с нас и върха беше красивия гол на Роналдиньо!

PLAMENKO
09-12-2006, 22:02
МОЖЕМЕ МНОГО ПОВЕЧЕ , НО В НЕДЕЛЯ ЩЕ СЦЕПИМЕ ЦЕЦКА !

priti_kiti
09-12-2006, 22:05
абе можеше и да е по-зле :lol:

the_o.c_girl
09-13-2006, 06:56
хахахах какво стана със синята лавина аз да попитам ?????плюхте ме ,че съм от цска,а пък 5:0 е това какво е,бе лявино
само искам да видя мача с челси-другата синя лавинааааааааааааааа :smt006

RedChil
09-13-2006, 07:35
Няма да се впрягам на малоумните изказвания на the_o.c_girl,а ще си дам коментара за мача:
Логичното се случи и Левски загуби с голяма разлика.Левски имаше 1-2 чисти положения - не вкара.Барса имаше 10 положения - вкара 5. :wink:
Барселона ми е любим чуждестранен отбор,така че очаквам да бият и Челси с 4-5 гола. :lol:

Mo6no
09-13-2006, 07:37
така че очаквам да бият и Челси с 4-5 гола. :lol:
Не ми се струва толкова възможно имайки впредвид стилът на игра на Челси.

RedChil
09-13-2006, 07:41
така че очаквам да бият и Челси с 4-5 гола. :lol:
Не ми се струва толкова възможно имайки впредвид стилът на игра на Челси.
На "Ноу Камп" ги смазваме с разлика. 8) Както преди няколко години в ШЛ : Челси - Барселона 1:0,Барселона - Челси 5:1 :lol:
Тогава и двата отбора не бяха това,което са сега,но това е друг въпрос.

teenkopele
09-13-2006, 08:13
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!

Представихме се много добре, но се видя кой е по-добрият отбор.
Имахме своите шансове и положения, който, за съжаление, не успяхме да реализираме.
Горд съм с играта, която показа Левски, независимо от резултата!

Дано бием в Неделя. :wink:

rusalkata_
09-13-2006, 08:24
а кво стана с първоначалните ви мнения за равен и дори ПОБЕДА за Левски? :lol: :lol: :lol: абе добре играха момчетата,но Барса си е Барса.след 4-я гол се отказах и заспах,а баща ми не издържа и си легна още след 3-я.казах ви,че ще ни бият с много. :?

Mo6no
09-13-2006, 08:32
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!

Представихме се много добре, но се видя кой е по-добрият отбор.
Имахме своите шансове и положения, който, за съжаление, не успяхме да реализираме.
Горд съм с играта, която показа Левски, независимо от резултата!

Дано бием в Неделя. :wink:
E Това е смешно много достойно е да загубиш с 5 на 0. Така ли? Барселона си правеха тренировката, а футболистите на Левски се опитваха да направят нещо, но бяха пълни аматъори сравнение с тях. По-добре да бяха направили абсолютно защитна игра и да бяха загубили с 1-2 на 0.

teenkopele
09-13-2006, 08:43
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!

Представихме се много добре, но се видя кой е по-добрият отбор.
Имахме своите шансове и положения, който, за съжаление, не успяхме да реализираме.
Горд съм с играта, която показа Левски, независимо от резултата!

Дано бием в Неделя. :wink:
E Това е смешно много достойно е да загубиш с 5 на 0. Така ли? Барселона си правеха тренировката, а футболистите на Левски се опитваха да направят нещо, но бяха пълни аматъори сравнение с тях. По-добре да бяха направили абсолютно защитна игра и да бяха загубили с 1-2 на 0.

В грешка си, изобщо не е смешно.
Да излезнеш срещу, може би най-добрият отбор в Европа, да се бориш без да те е страх от класата на съперника, при сериозна голова разлика да продължиш да играеш максимално добре- ЕТО С ТОВА СЪМ ГОРД!

teenkopele
09-13-2006, 08:45
E zagubihme obache nikoi nemoje da otreche che igrahme napulno dostoino!!!

Представихме се много добре, но се видя кой е по-добрият отбор.
Имахме своите шансове и положения, който, за съжаление, не успяхме да реализираме.
Горд съм с играта, която показа Левски, независимо от резултата!

Дано бием в Неделя. :wink:
E Това е смешно много достойно е да загубиш с 5 на 0. Така ли? Барселона си правеха тренировката, а футболистите на Левски се опитваха да направят нещо, но бяха пълни аматъори сравнение с тях. По-добре да бяха направили абсолютно защитна игра и да бяха загубили с 1-2 на 0.

В грешка си, изобщо не е смешно.
Да излезнеш срещу, може би най-добрият отбор в Европа, да се бориш без да те е страх от класата на съперника, при сериозна голова разлика да продължиш да играеш максимално добре- ЕТО С ТОВА СЪМ ГОРД! :wink:

Mo6no
09-13-2006, 08:50
В грешка си, изобщо не е смешно.
Да излезнеш срещу, може би най-добрият отбор в Европа, да се бориш без да те е страх от класата на съперника, при сериозна голова разлика да продължиш да играеш максимално добре- ЕТО С ТОВА СЪМ ГОРД! :wink:
E да безстрашно... и безмислено. Трябваше да имат по-умна тактика.

cecko_boy
09-13-2006, 09:06
aide takiva izkazvania kato the oc girl li neshto takoa beshe levski e pyrvia otbor v shampionska liga i cskarite se radvat 4e sme padnali ot barselona 4e te cska daje nemogat do grupite da stignat pa se falat 4e mogat da biqt koi si iskat aide ........... da ne produljavam

gigi_00
09-13-2006, 09:24
Левски нищо не губеха и играха доста добре можеше да покажат малко повече но все пак играха със Барселона!

мечтател
09-13-2006, 09:37
който се е надявал на нещо друго трябва да е бил оптимист. и все пак Левски игра като равен с равен. вярно, загуби. но това е футбола. Левски имаше своите силни минути, но Барса игра по шампионски - натиск и гол в началото, почивка, гол в края на полувремто, после пак след почивката и пак в края на мача. в останалото време не си даваше зор. и Левски имаше своите шансове в това време. да не се лъжем - не ги надигравахме. но все пак се борихме. пак някои ще кажат - що не се окопахме? ами помните ли когато преди 4 години Левски игра срещу ливърпул и се окопа? всички скочиха да викат "добре, излезте и играйте. паднете с 5:0, но не играйте анти-футбол." сега левски направи това. да, падна, но игра срещу Барса както щеше да играе Байерн. но все пак - бюджета на Левски е по-малък от месечните заплати на звездите на Барса. не можеше да се очакват чудеса. но се видя, че Ст. Ангелов игра на нивото, на което бяха противниците му. изигра мача на живота си, засега. останалите също се стараха, макар да не блестяха. Левски беше надигран, смазан, но показа, че приказката едва сега започва. защото догодина Левски пак ще е тук. и този път нещата ще са различни. и сега можеха да са, но жребия отреди група А. нищо. стига Левски да се постарае може и да хване третото място и да отиде в УЕФА. там поне побеждаваме

adi_crazy
09-13-2006, 09:53
Гордея се че съм ЛЕВСКАРКА!
Благодаря се на Бога, че ме направи от този отбор!
ЛЕВСКИ, ТИ СИ ВЛИЧКО ЗА МЕН!!!


Благодаря ви за всичко момчета!
Продължаваме да мечтаем

ProstoAz
09-13-2006, 09:58
Страхотни грешки в защита, никакво желание за игра...тея наще само си седяха на терена или просто така изглеждаше на фона на динамичната игра на Барса.
Дъждът не ни пречеше - даже ни помогна да не паднем с повече. На наще изключително "технични" футболисти може ли да им пречи дъжд? Естествено, че не. В минус на Барселона беше.
XePouH, дузпа нямаше - оная маймунка направи шпагат, игра за топката. Ощетени във всеки случай не сме били ние. Ама гледай - наще защитници и това не правеха! Да не говорим, че Зъбчо не видях някой да го пази. Много неорганизирано играеха. Тъпи грешки... Петков добре се справи, тоя път вината е изцяло на защитата!
Ама Роналдиньо ни направи смешни. :lol:
И аз май изказах доста оптимистично мнение за мача (1:3) пък то какво стана...
Както и да е - Барса си е Барса, Европейския клубен шампион, така че една такава загуба е напълно нормална. Интересно ми е само вие вярвахте ли си като твърдяхте, че мача ще е или Х или победа за Левски (или в най-лошия случай - минимална загуба)? :smt016

Ziezi
09-13-2006, 10:00
Мии....Очаквано...Сега тва да не е ЦСКА да бие еврошампиона на собствения му стадион :-D :-D :-D Ибавам са!Просто Барса са на светлинни години от Левски...

XePouH
09-13-2006, 10:07
аз съм доволен че Левски игра и са опита да направи нещо,но все пак това е Барса и испанското първенство е много по-силно от нащо,отборите са други,играчите също,наще са бориха и не са предадоха направиха хубаво първо полувреме,второто не чак,но накрая имаха голови възможности,както и неотсъдена дуспа

niki000
09-13-2006, 10:28
Gordeia se 4e sum levskar gordeia se 4e sme v 6ampionska liga no prosto s takuv otbor niamame nikakvi 6ansove barselona ma4ka si4ki evro grandove nas niama da ni bie. Skoro daje biaxa bili Baer M s 4:0

ProstoAz
09-13-2006, 10:36
...шанса ви второто полувреме беше онзи пряк свободен удар...

Ама тотално го осраха... [-(

50 Cent
09-13-2006, 11:22
на някой казвах,че вчерашния мач ще се превърне в комедия,а той не ми вярваше :lol: :lol:

ето малко отзиви от днешния печат в Испания

“Ел Мундо Депортиво”: Играчите на Барселона се забавляваха като деца

http://www.focus-sport.net/2006/09/1148764034301.jpg

е няма какво да се говори,вече казах приказката наречена "Левски в Шампионска Лига" свърши тук

да се благодарим,че Барса не играха дори на 60% от силите иначе тогва нещата щяха да бъдат наистина лоши

RedChil
09-13-2006, 11:36
Копирам това,което съм писал в друг форум:
Барселона играха като на тренировка,забавляваха се.Не мисля,че е нужен коментар за разликата в класите на двата отбора.Но най-хубавото в случая е,че Левски игра достойно,не бяха мишоци - искаха да вкарат гол,а не да паднат с малко.Ако играха с 11 човека в защита щяхме да паднем с по-малко.Но отборът постъпи смело и даде всичко от себе си.Бях очарован от играта на Станислав Ангелов в защита през първото полувреме.Играеше срещу Белети и Жули все едно срещу него са Малин Орачев или Марчо Дафчев.
Очаквам Левски да играе по същия начин и в следващите мачове,въпреки,че не възлагам големи надежди на мачовете в Бремен и Лондон.

BTW: Нямаше никаква дузпа,шпагата на Тюрам беше чист.

NiKOLAN
09-13-2006, 12:14
ЛЕВСКИ, ТИ СИ ВЛИЧКО ЗА МЕН!!!


кво пишеш така каточели левски ще го прочете

иначе за мача само се прибирам първо на метрото гледам имаше изкаран телевизор и видях че е 4-0 прибирам се стигам пред блока на улицата съм и чувам един съсед да вика нещо ма не го разбрах щото беше много пян оня и се прибирам и гледам стадиона как двата отбора се прибират и викам на майка ми колко 4 на 0 е резултатът и тя вика 5 на 0

cecko_boy
09-13-2006, 17:34
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........

maldini
09-13-2006, 18:51
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........
а те ЦСКА да не са уефски че да падат с 5:0 от европейския клубен шампион. :lol: :mrgreen:

XePouH
09-13-2006, 18:58
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........
а те ЦСКА да не са уефски че да падат с 5:0 от европейския клубен шампион. :lol: :mrgreen:
да те ша падат от бешикташ в родната си страна от колкото Левски от най-добрия отбор в европа даже ако не е в света

rusalkata_
09-13-2006, 20:27
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........
а те ЦСКА да не са уефски че да падат с 5:0 от европейския клубен шампион. :lol: :mrgreen:
да те ша падат от бешикташ в родната си страна от колкото Левски от най-добрия отбор в европа даже ако не е в света

ооофффф и така да стане Левски така или иначе се осраха!сега като се сетя как им предвиждахте победа и равен с/у Барса и умирам от смех... :lol:

niki000
09-13-2006, 21:18
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........
а те ЦСКА да не са уефски че да падат с 5:0 от европейския клубен шампион. :lol: :mrgreen:

da de vie s pove4e 6texte da padnete

Grux Grux Grux svine gadni

http://www.stentorian.com/pig.jpg

skate_warrior
09-13-2006, 21:25
niki000 за тоя пост заслужаваш ако те видя някъде да те сваля на земята и да ти счупя ребрата от ритници.. сеш?

adi_crazy
09-13-2006, 21:50
niki000 за тоя пост заслужаваш ако те видя някъде да те сваля на земята и да ти счупя ребрата от ритници.. сеш?
:smt005 :lol:

strange__
09-13-2006, 22:12
Мчетателите...гледайте да не паднете от много високо накрая!Тук вече не говорим за Шалке или Киево...Барса е отбор,който е с класи над Левски :!: Минималната загуба би била успех,а Х е направо подвиг...

Искам само да ти задам няколко въпроса...
Кой препдолагаше, че Левски ще влезе в Шампионската лига? Кой предполагаше, че ще победи толкова силни съперници?!

Няма спор, че Барса има много по-големи успехи от Левски в турнирите въобще, но във футбола няма сигурни неща, има изненади и то не малко...

Мислете и говорете кавото искате, все пак всеки има право на собствено мнение, но моето е, че Левски ще поднесе голяма изненада в групите, а защо тя да не е именно срещу Барселона?

Прогнози: 1:1, 1:2 или 0:1.

Синята приказка продължава! :wink:
Малко със закъснение,ноо...така първо нямам никакво намерение да оспорвам успехите на Левски,те са факт.Второ нека аз ти задам въпроса как може да сравнявате Барселона,отборът признат за най-силният в момента,настоящия шампион в най-комерсиалния футболен турнир-Шампионската Лига със отбори от ранга на Артмедия,Киево и дори Шалке?!На базата на какво ги сравнявате?!
Вчера на Барся им беше много забавно...със ходещо и приспивно темпо вкараха 5 гола,а същевременно Левски се напрягаха и влагаха всичките си сили в този мач...за някои може би мача на живота им,нз.Тъжната истина е,че българският футбол има още доста хляб да изяде докато достигне до някакъв зачатък на футбола,който европейските грандове играят!!! Показателно е,че няма български отбор,достатъчно дорасъл,за да може да се противопостави на тим с ранга на Барса.... :idea:

adi_crazy
09-13-2006, 22:26
Ники бате крий се че стана страшно :smt005

niki000
09-13-2006, 22:28
Ники бате крий се че стана страшно :smt005

xaxa nema izpusnaxa mi nervite

maldini
09-13-2006, 22:45
abe tva se pak e barsa ne e cska ili marek ili beroe .........
а те ЦСКА да не са уефски че да падат с 5:0 от европейския клубен шампион. :lol: :mrgreen:

da de vie s pove4e 6texte da padnete

Grux Grux Grux svine gadni

http://www.stentorian.com/pig.jpg
хахаххаа ние сме щяли с повече :mrgreen: Ама нали вие представяте България бе добитаци? :lol: Нали вие трябва да биете Барса и компания за да трупаме точки :lol: Говеда....Когато се срешнем с Барселона след мача ще говорим,сега вие сте в Шампионската лига и обсъждаме ВАС :mrgreen:

maldini
09-13-2006, 22:47
niki000 за тоя пост заслужаваш ако те видя някъде да те сваля на земята и да ти счупя ребрата от ритници.. сеш?Бате има ли смисъл да биеш малоумно уефскарче? :? Не мисля остави я да нервничи и да си мисли как ние сме щяло да паднем от Барса и как те са в шампионска лига.Не разбра ли,че това им е оправданието за красивата игра и добрия резултат срещу Барса :lol:

niki000
09-13-2006, 22:53
skoro s barsa nema d se sre6tnete vervai (pone v Sl nema da e)

maldini
09-13-2006, 22:57
Едно си знае едно си бае :smt004

niki000
09-13-2006, 22:59
Едно си знае едно си бае :smt004

ne te li zabolia dzurlata da gruxti6

maldini
09-13-2006, 23:01
Едно си знае едно си бае :smt004

ne te li zabolia dzurlata da gruxti6
:lol: :lol: :lol:
Внимавайте,че прасенцата тая година ше станаш шампиони като няма кой да ви подарява титлата. :twisted:

ProstoAz
09-13-2006, 23:07
Еми, че ЦСКА що не стигнаха те до Шампионската Лига? :twisted:
Няма какво да говорим...в неделя ще видим кой е по-... :lol:

ПП. По принцип не съм левскарка (да уточня), но в момента това е най-добрия БГ отбор. ЦСКА и на малкия пръст на ЛЕВСКИ не мога да стъпят.

maldini
09-13-2006, 23:11
Еми, че ЦСКА що не стигнаха те до Шампионската Лига? :twisted:
Няма какво да говорим...в неделя ще видим кой е по-... :lol:

ПП. По принцип не съм левскарка (да уточня), но в момента това е най-добрия БГ отбор. ЦСКА и на малкия пръст на ЛЕВСКИ не мога да стъпят.
В неделя ще има още един ШАМАР :mrgreen: И браво на уефски че са в шампионската лига,достойно представят България все пак,нали така само 5 гола е изключителен успех :mrgreen:

50 Cent
09-13-2006, 23:18
Еми, че ЦСКА що не стигнаха те до Шампионската Лига? :twisted:
Няма какво да говорим...в неделя ще видим кой е по-... :lol:

ПП. По принцип не съм левскарка (да уточня), но в момента това е най-добрия БГ отбор. ЦСКА и на малкия пръст на ЛЕВСКИ не мога да стъпят.

много си права повярвай ми :lol: всичко сочи,че Левски е върха :lol:
вижда се добре кой е на върха както винаги :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.picvalley.net/u/21/20694_387.JPG
класирането е към дата 14.септември.2006

това е класирането за момента :twisted:

ProstoAz
09-13-2006, 23:18
Абе, цска ще пропада все повече и все повече...отбор от тях никога няма да стане, на всички ви е ясно. Искренно ви пожелавам някой ден да имате шанса да играете, ако не точно с Барса, то поне с друг отбор на това ниво, та да ви се затворят устите най-накрая.

И между другото тука много разпалени фенове сте всичките, ама да ви кажа истинските фенове са по стадионите, не седят пред телевизорите, псувайки че не са им дали дузпа... [-(

А това плюенето по вечния съперник си е българска му работа...

niki000
09-13-2006, 23:19
Еми, че ЦСКА що не стигнаха те до Шампионската Лига? :twisted:
Няма какво да говорим...в неделя ще видим кой е по-... :lol:

ПП. По принцип не съм левскарка (да уточня), но в момента това е най-добрия БГ отбор. ЦСКА и на малкия пръст на ЛЕВСКИ не мога да стъпят.

много си права повярвай ми :lol: всичко сочи,че Левски е върха :lol:
вижда се добре кой е на върха както винаги :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.picvalley.net/u/21/20694_387.JPG
класирането е към дата 14.септември.2006

това е класирането за момента :twisted:

v nedela nema da e taka :)

maldini
09-13-2006, 23:20
Абе, цска ще пропада все повече и все повече...отбор от тях никога няма да стане, на всички ви е ясно. Искренно ви пожелавам някой ден да имате шанса да играете, ако не точно с Барса, то поне с друг отбор на това ниво, та да ви се затворят устите най-накрая.

И между другото тука много разпалени фенове сте всичките, ама да ви кажа истинските фенове са по стадионите, не седят пред телевизорите, псувайки че не са им дали дузпа... [-(

А това плюенето по вечния съперник си е българска му работа...
Че ние не бихме ли Ливърпул? :-k

50 Cent
09-13-2006, 23:24
ама да ви кажа истинските фенове са по стадионите, не седят пред телевизорите, псувайки че не са им дали дузпа... [-(

сори изпуснах самолета за Барса :lol: :lol: :lol: :lol: да ходя да ги подкрепям

Ники ще се разбере да споко :)

SaYoNaRa
09-14-2006, 01:08
Абе, цска ще пропада все повече и все повече...отбор от тях никога няма да стане, на всички ви е ясно. Искренно ви пожелавам някой ден да имате шанса да играете, ако не точно с Барса, то поне с друг отбор на това ниво, та да ви се затворят устите най-накрая.

И между другото тука много разпалени фенове сте всичките, ама да ви кажа истинските фенове са по стадионите, не седят пред телевизорите, псувайки че не са им дали дузпа... [-(

А това плюенето по вечния съперник си е българска му работа...
Че ние не бихме ли Ливърпул? :-k

А спонмняш ли си условията на 2 мач?Ако Левски играят с Барса на директна елиминация и първия мач паднем с 3:0 втория мач и ние ше имаме шансове като влязат голяма част резерви...

cecko_boy
09-14-2006, 09:08
niki000 за тоя пост заслужаваш ако те видя някъде да те сваля на земята и да ти счупя ребрата от ритници.. сеш?
ave skate_warrior umirai s tvoq umrel cska deto nemoe biqt rodopa :D:D:D
deba svinete prosti

XePouH
09-14-2006, 09:44
Еми, че ЦСКА що не стигнаха те до Шампионската Лига? :twisted:
Няма какво да говорим...в неделя ще видим кой е по-... :lol:

ПП. По принцип не съм левскарка (да уточня), но в момента това е най-добрия БГ отбор. ЦСКА и на малкия пръст на ЛЕВСКИ не мога да стъпят.

много си права повярвай ми :lol: всичко сочи,че Левски е върха :lol:
вижда се добре кой е на върха както винаги :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.picvalley.net/u/21/20694_387.JPG
класирането е към дата 14.септември.2006

това е класирането за момента :twisted:
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

50 Cent
09-14-2006, 10:38
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

да постигнахте и какво стана :lol: :lol: :lol: :lol:

XePouH
09-14-2006, 10:41
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

да постигнахте и какво стана :lol: :lol: :lol: :lol:
ми играйм в шампионската лига

skate_warrior
09-14-2006, 10:43
niki000 за тоя пост заслужаваш ако те видя някъде да те сваля на земята и да ти счупя ребрата от ритници.. сеш?
ave skate_warrior umirai s tvoq umrel cska deto nemoe biqt rodopa :D:D:D
deba svinete prostiхех... още един кандидат 8)

50 Cent
09-14-2006, 10:45
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

да постигнахте и какво стана :lol: :lol: :lol: :lol:
ми играйм в шампионската лига
играете или само си ходите да разглеждате градовете по Европа :lol: :lol:

XePouH
09-14-2006, 10:52
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

да постигнахте и какво стана :lol: :lol: :lol: :lol:
ми играйм в шампионската лига
играете или само си ходите да разглеждате градовете по Европа :lol: :lol:
поне не ходим да играйм в Турция,в родната ви страна

skate_warrior
09-14-2006, 10:55
еиш пич :-D ний не се стремяхме толкоз за първото място в България,а класирането в Шампионската лига :wink:

да постигнахте и какво стана :lol: :lol: :lol: :lol:
ми играйм в шампионската лига
играете или само си ходите да разглеждате градовете по Европа :lol: :lol:
поне не ходим да играйм в Турция,в родната ви страна

хаха нали знаеш... Левски - Апоел дербито на Израел :)

ProstoAz
09-14-2006, 10:56
ако можех да съм на Камп Ноу...
щеше да е сбъдната мечта, но уви... колкото и да сме фенове парите са си пари, особено когато ги няма :mrgreen:

Нямах предвид това, ами че тука много се палите колкото за идеята, не за друго.
Единствения човек, пред който не мога да кажа лоша дума за цска е леля ми, защото от 16-годишна е по стадионите и до сега 1 мач не е изпуснала (без значение в България или чужбина). И м/удругото тя е лекар, не получава кой знае каква заплата, има син, който отглежда без баща, но за отбора си дава всичко. Ей това е за мен отбора да ти е в сърцето. Нея и по телевизията са я давали...

А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

А и още нещо - и Божков не иска да ви спонсорира вече...казах - ще пропадате все повече и все повече... :twisted:

ПП. Левски се падна в най-тежката група иначе като нищо щяха да стигнат много по-далеч. Иначе вие си говорете. То завистта е голямо нещо и тя.

Какво да кажа повече освен...до неделя! :wink:

50 Cent
09-14-2006, 10:57
поне не ходим да играйм в Турция,в родната ви страна
ОК ОК нещата стават лоши няма смисъл да се обиждаме или каквото и да било заради подобни неща са ме банвали от датата така,че стига няма смисъл,никой няма да убеди другия в каквото и да било

впрочем мача мина няма ли кой да заключи темата

XePouH
09-14-2006, 10:59
поне не ходим да играйм в Турция,в родната ви страна
ОК ОК нещата стават лоши няма смисъл да се обиждаме или каквото и да било заради подобни неща са ме банвали от датата така,че стига няма смисъл,никой няма да убеди другия в каквото и да било

впрочем мача мина няма ли кой да заключи темата
добре :-D

skate_warrior
09-14-2006, 11:13
А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

1.Тогава Ливърпул бяха европейските шампиони, така че се предполага, че те са най-добрите по това време, нали?

2.Не вярвам да имаш някаква роднинска връзка с Баба Ванга, така че не говори какво ЩЕ става довечера. Какъв ще е резултата ще се разбере след последния съдийски сигнал довечера...

maldini
09-14-2006, 12:33
Ливърпул са по-слаби от Барса? :lol:
а финалчето Милан-Ливърпул да ти говори нещо? :P
За посмешище ставате
общ резултат Ливърпул-ЦСКА 3:2,а вие говеда? :cry: Сигурно като Барса дойдат тук ще направат двуцифрен общия резултат.Говорете за неделя,ама ще видим дали и след мача ще говорите така.....
и още нещо за нещастника хероин :mrgreen: Бешикташ-ЦСКА било турско дерби,а той ще вика за Бешикташ? :lol: Кой е турчина не мога да разбера само? :mrgreen:
и въпрос към модераторката-ти от кой отбор си? :lol:

09-14-2006, 13:17
А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

1.Тогава Ливърпул бяха европейските шампиони, така че се предполага, че те са най-добрите по това време, нали?

2.Не вярвам да имаш някаква роднинска връзка с Баба Ванга, така че не говори какво ЩЕ става довечера. Какъв ще е резултата ще се разбере след последния съдийски сигнал довечера...
толкова ли ти харесвам, че ме цитираш в подписа си?

мечтател
09-14-2006, 13:18
А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

1.Тогава Ливърпул бяха европейските шампиони, така че се предполага, че те са най-добрите по това време, нали?

2.Не вярвам да имаш някаква роднинска връзка с Баба Ванга, така че не говори какво ЩЕ става довечера. Какъв ще е резултата ще се разбере след последния съдийски сигнал довечера...
толкова ли ти харесвам, че ме цитираш в подписа си?
не че не е ясно, ама тва бях аз

DoPye
09-14-2006, 13:34
само да доидат тук на Роналдинио ше му изцепа баси тупаницата и кво като е бразилец аз пък съм Българин

skate_warrior
09-14-2006, 14:56
А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

1.Тогава Ливърпул бяха европейските шампиони, така че се предполага, че те са най-добрите по това време, нали?

2.Не вярвам да имаш някаква роднинска връзка с Баба Ванга, така че не говори какво ЩЕ става довечера. Какъв ще е резултата ще се разбере след последния съдийски сигнал довечера...
толкова ли ти харесвам, че ме цитираш в подписа си?
не че не е ясно, ама тва бях аз
харесва ми цитата :)

ProstoAz
09-14-2006, 16:18
skate_warrior,
1. Никак даже. Аз говоря за игра.
2. Тук си прав. Ще видим.

exploitedteen, maldini, не съм от Левски, но ако трябва да избирам м/у ЛЕВСКИ и цска...ясен е май избора ми. :)
Иначе не веднъж съм казвла - Славия и Реал Мадрид...не защото са велики отбори...не претендирам за това, така че не ми се захващайте. :wink:

мечтател
09-15-2006, 10:52
А колкото до Ливерул - къде го сравнявате с Барса, най-добрия отбор в света за момента.

ЛЕВСКИ може да паднаха от Барса, но достойно, а днеска цска ще стават за посмешище с Бешикташ.

1.Тогава Ливърпул бяха европейските шампиони, така че се предполага, че те са най-добрите по това време, нали?

2.Не вярвам да имаш някаква роднинска връзка с Баба Ванга, така че не говори какво ЩЕ става довечера. Какъв ще е резултата ще се разбере след последния съдийски сигнал довечера...
толкова ли ти харесвам, че ме цитираш в подписа си?
не че не е ясно, ама тва бях аз
харесва ми цитата :)
ама да не го беше вадил от контекста.

skate_warrior
09-15-2006, 11:00
хаха контекста е още по-забавен.. че сте показали добра игра... :) страшна ви беше играта.. с такава игра може и да биете Марек ;)

teenkopele
09-15-2006, 11:56
хаха контекста е още по-забавен.. че сте показали добра игра... :) страшна ви беше играта.. с такава игра може и да биете Марек ;)

Всеки случай играхме много по-добре от ЦСКА и ако играем по същия начин и в неделя, горко ви. :wink:

PR0
09-15-2006, 13:07
da i trenirovkata na cska predi ma4a
http://msnbcmedia.msn.com/j/msnbc/Components/Photos/060112/060112_glowpig_hmed_4a.hmedium.jpg

skate_warrior
09-15-2006, 13:25
хаха контекста е още по-забавен.. че сте показали добра игра... :) страшна ви беше играта.. с такава игра може и да биете Марек ;)

Всеки случай играхме много по-добре от ЦСКА и ако играем по същия начин и в неделя, горко ви. :wink:ооо много по-добре играхте.. нямам думи...

machoka
09-16-2006, 21:05
С подобен сорт дискусии - до тук!