PDA

View Full Version : Писна ми от всичко вече...



Sick^of^it^All
09-10-2006, 13:23
това е самата истина - писна ми от всичко. Омръзна ми да се чудя защо никой не ме забелязва, защо аз много, много рядко харесвам някого. омръзна ми да се чудя дали вината е в мен, или в другите. аз наистина не разбирам защо момчетата не си падат по мен - изглеждам добре, мисля че съм доста умна, по принцип съм човек, на когото може да се разчита. можа би съм прекалено дистанцирана, или критериите ми са прекалено високи. и все пак... :cry: :cry: писна ми да съм сама, искам някой да ме обича.:smt010 :smt010
на това отгоре, наскоро разбрах, че единственото момче, за което пред себе си съм признавала, че съм влюбена, ме приема само като добра приятелка. много хубаво, че държи на мен по този начин, но какво да направя, като аз искам повече :?: :?:Ох, наистина всичко ми е омръзнало вече!!!! :cry:

Obitax
09-10-2006, 13:34
това е самата истина - писна ми от всичко. Омръзна ми да се чудя защо никой не ме забелязва, защо аз много, много рядко харесвам някого. омръзна ми да се чудя дали вината е в мен, или в другите. аз наистина не разбирам защо момчетата не си падат по мен - изглеждам добре, мисля че съм доста умна, по принцип съм човек, на когото може да се разчита. можа би съм прекалено дистанцирана, или критериите ми са прекалено високи. и все пак... :cry: :cry: писна ми да съм сама, искам някой да ме обича.:smt010 :smt010
на това отгоре, наскоро разбрах, че единственото момче, за което пред себе си съм признавала, че съм влюбена, ме приема само като добра приятелка. много хубаво, че държи на мен по този начин, но какво да направя, като аз искам повече :?: :?:Ох, наистина всичко ми е омръзнало вече!!!! :cry:

nqma 4ovek koito da ne iska da bade obi4an i saotventno toi da obi4a . razbiram te ,no tova ne e povot za ot4aqnie spored men tozi koito trqbva da te "zabeleje" 6te te "zabeleje" .

Good Luck i karai da e veselo Bolite fara za drugite ne6ta !!!!! :!:

jadna_za_lubov
09-10-2006, 13:38
:lol: Trydna rabota....Zabravi go toq...ogledai se okolo tebe moje da ima i dr momcheta ne e edinstven :wink:

az_slunceto
09-10-2006, 13:41
това е самата истина - писна ми от всичко. Омръзна ми да се чудя защо никой не ме забелязва, защо аз много, много рядко харесвам някого. омръзна ми да се чудя дали вината е в мен, или в другите. аз наистина не разбирам защо момчетата не си падат по мен - изглеждам добре, мисля че съм доста умна, по принцип съм човек, на когото може да се разчита. можа би съм прекалено дистанцирана, или критериите ми са прекалено високи. и все пак... :cry: :cry: писна ми да съм сама, искам някой да ме обича.:smt010 :smt010
на това отгоре, наскоро разбрах, че единственото момче, за което пред себе си съм признавала, че съм влюбена, ме приема само като добра приятелка. много хубаво, че държи на мен по този начин, но какво да направя, като аз искам повече :?: :?:Ох, наистина всичко ми е омръзнало вече!!!! :cry: emi kaji mu,4e go xaresva6 kvo tolko ima da se 4udi6.deistvai. ](*,)

09-10-2006, 13:48
Действие и нищо друго. Не може да чакаш да стане всичко от самосебеси. Ако действаш всичко ще се промени.

sladoled
09-10-2006, 13:50
Това им е проблема на умните момичета- плашат момчетата с интелекта си.Опитай с някои трикове, като:
1.Облечи предизвикателни дрехи, каквито не си носила до сега.
2.Направи първата стъпка, като проявиш активен интерес към момчето, което харесваш.
3.Ходи на места където по принцип има повече момчета.
4.Ако има момче от форума, което ти допада - пиши му на лични и му кажи, че харесваш мненията му.
5.Ако не ти е харесало конкретно момче, не се коси!Значи още не си срещнала подходящия. :smt006
6.Кажи на момчето, за което споменаваш, че го харесваш.Мъжете са плашливи, избягват да показват чувства, ако не са сигурни, че и момичето ги харесва.Ти очевидно не си позволяваш да изразяваш чувства и това го спира.Мисли си, че го искаш само за приятел.Обясни му, че е повече от приятелство.УСПЕХ! ;-)

Sick^of^it^All
09-10-2006, 14:02
благодаря на всички за съветите, много сте мили, само дето аз не се уточних. Аз се осмелих и му казах, че го харесвам и той тогава ми призна, че много ме цени, но само като приятелка. При това, забележете, отдавна имал чувства към друго момиче... така стоят нещата, и това съвсем ми скапва настроението :cry: :cry:

MiRaCuLiXbb
09-10-2006, 14:03
И на колко си години? На 35? Я стиа глупости!

09-10-2006, 14:45
това е самата истина - писна ми от всичко. Омръзна ми да се чудя защо никой не ме забелязва, защо аз много, много рядко харесвам някого. омръзна ми да се чудя дали вината е в мен, или в другите. аз наистина не разбирам защо момчетата не си падат по мен - изглеждам добре, мисля че съм доста умна, по принцип съм човек, на когото може да се разчита. можа би съм прекалено дистанцирана, или критериите ми са прекалено високи. и все пак... :cry: :cry: писна ми да съм сама, искам някой да ме обича.:smt010 :smt010
на това отгоре, наскоро разбрах, че единственото момче, за което пред себе си съм признавала, че съм влюбена, ме приема само като добра приятелка. много хубаво, че държи на мен по този начин, но какво да направя, като аз искам повече :?: :?:Ох, наистина всичко ми е омръзнало вече!!!! :cry:

Почти същото се питам и аз.
Момче съм.

{sweet4e}
09-10-2006, 14:45
Еми то и аз бях така до някъде.Просто бъди естествена,сприятели се с нови хора....а доколкото до мочетата-не се притеснявай на всеки му идва времето-ще срещнеш подходящия рано или късно....ще видиш всичко ще се нареди от само себе си!!!!

MauMyHkaTa
09-10-2006, 15:07
Еми то и аз бях така до някъде.Просто бъди естествена,сприятели се с нови хора....а доколкото до мочетата-не се притеснявай на всеки му идва времето-ще срещнеш подходящия рано или късно....ще видиш всичко ще се нареди от само себе си!!!!
Да, права е! Не се отчайвай, горе главата! Ти също можеш да си потърсиш някого другиго, макар че не се знае дали ако го намериш, по-късно отново ще се окаже че не е това човека, за когото си мечтала. Първо - има много момчета на този свят и второ - предполагам че още си млада и имаш още мнооого време, за да си намериш подходящия за теб човек!!! Не се обезкуражавай! Дори ако наистина се чувстваш пренебрегната, или пък много потисната.. ами, просто си живей както досега - излизай си, разхождай се и.. (абе ти с изнаеш!) Не е задължително дори да се насилваш и да опитваш с всяко момче, което ти допадне само защото сега си сама! Не че е забранено, но дори и късно, ти ще откриеш истинския човек! Казват да живеем докато сме млади, защото "живота бил кратък", но пък замисли се че за всичко си има време! Така че мила, пак казвам, с риск да се повторя - никакво отчаяние, горе главата и ще видиш че рано или късно нещата ще си дойдат по мястото така, както съдбата сама ти е отредила!!! УсПеХ!!!

koalka
09-10-2006, 15:09
Е,ти да не си възрастен човек и цял живот е нямало чоовек,който да те обича?Говориш така.Пресдполагам си на 16-17 и живота Е пред теб,а ти се оплакваш.Има такива моменти,в които си отчаяна,но все пак трябва дасе замислиш и да видиш,че живота не е чак толкова зле и щеу срещнеш човека,който те обича.

teen_girl4e
09-10-2006, 15:12
i kakvo i na men mi pisva na momenti ot vsi4ko ot roditelite ot bezsmisleni sporove s hora koito obi4am , ot tova da ne za4itat mnenieto mi i pr.....da i az sam se 4uvstvala sama iskalo mi se e pone edna ve4er da ne si lqgam i da ne se sabujdam sama pisna mi da 4akam da 4akam da doide tozi moment kogato 6te bada samostoqtelna ...i kakvo....da se otkazvam ot jivota?da se samosajelqvam ..ta nali sled vsqka no6t idva denq vij mila sega moje bi se 4uvstva6 sama no tova moje bi e samo moment ne 4akai nqkoi prosto da te zabeleji ami napravi ne6to po vaprosa haide gore glavata :wink:

MauMyHkaTa
09-10-2006, 15:16
Ще добавя още нещо към предния си отговор: също така може да осавиш любовта да те намери сама! Ако опитваш с много момчета и видиш, че не се получава, то най-вероятно причината да не можеш да ги обикнеш е в тях - те просто не ти допадат и затова не можеш и да ги обикнеш! А ако стане обратното - ако той сам те намери и вече по-нататък във връзката си(или докато още няма такава...) ще видиш как той се държи с теб. Ще си говорите, ще се опознавате един друг и така само ще можеш да разбереш що за човек е той, да прецениш дали наистина те обича и чак тогава ако и на теб ти допада - според мен тогава е дошъл истинския момент! Само че за това наистина ти трябва да познаваш мНоГо мНоГо добре този човек, а за това също се изисква много време! Помисли си за това което ти казах!

Dharma
09-10-2006, 17:39
awe spoko, ne se ot4aivai! :-D :D
moje bi kriteriite ti sa zavi6eni, prosto trqbva da razbere6 4e trqbva da probva6,ne tursi idealniq; Ne e trudno da oburne6 vnimanieto na nqkoe mom4e kum sebe si. Budi vesela,otpusni se i v nikakuv slu4ai ne se ot4aivai(taka samo 6te ima6 otricatelni misli izpisani na liceto ti, a nikoi ne iska takuv 4ovek do sebe si)

BeBencEto
09-10-2006, 17:54
gledai napredd...prestani da se terzaesh,kak do sega nikoi ne ti e oburnal vnimanie...plius tva za vseki vlak si ima putnici...se shte si namerish momche...zapochni da izlizash (ako ne go pravish) i da se zapoznavash s tozi onzi...kolkoto i nelogichno da zvuchi nqkude nqkoi te obicha...mojesh da budesh sigurna v tova....taka che deistviq,smeli postupki i mnogo zabava....mainata mu na vsichko :-)

Neli_LP
09-10-2006, 19:30
deistvai skypa!ima6 problem...misli6 samo za edno mom4e i tova e...zemi izles sus nqkoi drug daje i da ne ti haresva tolkova!opitai razli4ni ne6ta...ne moje da rasita6 samo na edin i tova e...vinagi ima opasnost toi da ne te haresva...

aliq
09-10-2006, 23:33
mi ako si mn kaprizna nqma da si namerish skoro spokoino se nqkoga 6te si namerish,mnogo sa