PDA

View Full Version : kfo na da napravq?



fffff`4ee
09-10-2006, 16:48
znachi bivshiq mi priqtel,s koito skusaxme otdavano no vse pak si imaxme zdr zdrasti. obajdashe mi se ot vreme na vreme...no nie se skaraxme s nego ..posle toi po 4ata mi pisheshe ,a az ne mu otg..i posle taka stana che toq pochna da svalq nai-dobarat mi pr-ka..da i pishe sms`i posle pochna da i se obajda..a btw pitashe za mene sushto kat i se obadi..i sq prodaljava da i zvuni i t n a pr-kata mi ne mu otg nito na sms` i i t n..kajete mi kfo napraq..vse oshte chuvstam neshto kum nego..a nz kfo da napravq..?10x prevariteln0o :?

Obitax
09-10-2006, 16:54
mi kaji mu kakvo 4ustva6 i misli6 i go ostavi toi da re6i .drug variant pone az ne vijdam .

Elektra_x
09-10-2006, 16:58
znachi bivshiq mi priqtel,s koito skusaxme otdavano no vse pak si imaxme zdr zdrasti. obajdashe mi se ot vreme na vreme...no nie se skaraxme s nego ..posle toi po 4ata mi pisheshe ,a az ne mu otg..i posle taka stana che toq pochna da svalq nai-dobarat mi pr-ka..da i pishe sms`i posle pochna da i se obajda..a btw pitashe za mene sushto kat i se obadi..i sq prodaljava da i zvuni i t n a pr-kata mi ne mu otg nito na sms` i i t n..kajete mi kfo napraq..vse oshte chuvstam neshto kum nego..a nz kfo da napravq..?10x prevariteln0o :?
Ми за кво си го отблъснала тогава....много глупаво постъпвате първо прайте са интересни пък после искам го пак.Еми явно вече няма чувства към теб,а към приятелката ти.Примири се....

BeBencEto
09-10-2006, 16:59
da,tova e dosta dobur variant....kaji mu kakvo chuvstvash,razberete se,no sled kato svalq priqtelkata ti..spored men nqma smisul.."nima ne znaesh che svursheno e s liubovta,shtom chuesh sbogom...." gledai napred....ne si zaslujava da pravish,kakvoto i da e...

koalka
09-10-2006, 19:56
Не мисля,че ще се получи нещо.Почти убедена съм.Той е видял,че не му обръщаш внимание и е решил явно да пробве с приятелката ти.Това показва сериозността на чувствата му,но и твоите не са много големи...просто няма смисъл.

The^SweeTesT^Thing
09-10-2006, 21:23
Em ot edna strana ne si postypila dobre kato si skusala s nego..i nqkak si sega malko ne varvi da iska6 ne6ty ot nego.a 6tom 4uvstva6 ne6ty kam nego vse o6te za6to ne si mu obry6tala vnimanie?Ama ima i druga strana 4e kato se e obajdal na priqtelkata ti e pital za tebe.Moje pyk da e iskal da izrevnuva6 ot priqtelkata si i po tozi na4in da osaznae6 kakvo to4no iska6 i da se varne6 pri nego?

09-10-2006, 21:52
Недеи изобщо да се занимаваш с него,ако даже по не малко е имал някакви чувства към тебе е нямал изобщо да си помисли точно с твоя приятелка да се занимава,или е някои комплексар които иска да ти покаже че щом ти не си му обърнала внимание ,всички други са в краката му .

aliq
09-10-2006, 23:17
pogovori nai dobre s nego sega moje da svalq tvoqta priqtelka za da te drazni