PDA

View Full Version : Проблем с деинсталирането на Internet Explorer



G.G.P
09-10-2006, 16:48
ako moje i nqkoi znae kak da deinstaliram internet explorer eto tova e re6enieto na problema izob6to ne mi trqbva toq explorer az si imam OPERATA s neq e po qko no toq int expl. samo qdove mi sazdava nemoga zaradi nego da si preinstaliram windowsa dymata preinstaliram kato q 4uq i napravo mi stava lo6o vsi4ko 6te mi iz4ezne i pak na novo :smt005 molq koito znae kaK DA go mahna da go iztriq da mi kaji pls [-o< [-o< [-o< [-o<

Forslor
09-10-2006, 18:36
ako moje i nqkoi znae kak da deinstaliram internet explorer eto tova e re6enieto na problema izob6to ne mi trqbva toq explorer az si imam OPERATA s neq e po qko no toq int expl. samo qdove mi sazdava nemoga zaradi nego da si preinstaliram windowsa dymata preinstaliram kato q 4uq i napravo mi stava lo6o vsi4ko 6te mi iz4ezne i pak na novo :smt005 molq koito znae kaK DA go mahna da go iztriq da mi kaji pls [-o< [-o< [-o< [-o<
По принцип се предлагат много програми които УЖ го деинсталират,но истината е ,че Майкрософт дотакава степен са го интегрирали в ОС ,че е невъзможно,а ако успееш Windows-a се збозва. N-lite
A оносно преинстала ,за да не губиш вече много време -Просто след като инсталираш ОС и сложиш антивирус и др. каквото искаш правиш с NortonGhost един IMAGE на дяла и край с мъчителния преинстал след като Windowsa се прецака (разбирасе той не се прецаква сам ,а с малко помош от задклавиатурното устройство) и така . :)