PDA

View Full Version : как да го убедя



Nikolletta
09-10-2006, 16:49
Имам малко проблемче...И аз и гаджето ми сме на 16 години.Ходим от 5 месеца.Той често ми говореше за секс,но аз не бях готова и той ме разбираше и не настояваше.Но вече се чувствам готова,а сега той не иска.Аз съм го правила веднъж(с бившо гадже),а той е девствен.Но твърди че много ме обича.Как да го убедя да пробваме секс?Дали той просто не е готов или не желае изобщо?Заради мен ли е?

BeBencEto
09-10-2006, 17:00
nie ne mojem da gadaem....prosto pogovori s nego i go pitai...

Elektra_x
09-10-2006, 17:01
Имам малко проблемче...И аз и гаджето ми сме на 16 години.Ходим от 5 месеца.Той често ми говореше за секс,но аз не бях готова и той ме разбираше и не настояваше.Но вече се чувствам готова,а сега той не иска.Аз съм го правила веднъж(с бившо гадже),а той е девствен.Но твърди че много ме обича.Как да го убедя да пробваме секс?Дали той просто не е готов или не желае изобщо?Заради мен ли е?
Защо трябва да го убеждаваш и притискаш?! :smt012 Остави го не го карай на сила...може би наистина защото е девствен и се притеснява остави го сам да си поиска и следващият път не му отказвай

maybelline
09-10-2006, 18:56
Абе остави го момчето,като не иска,не го насилвай.Все пак е девствен.Всеки се притеснява когато ще прави секс за първи път.Може да не е готов,може пък да не иска да го прави с теб(sorry,че трябва да го кажа).А и ти защо толкова искаш?Да,хубаво е,но ако обичаш момчето би трябвало да се съобразиш с неговите нужди(по-точно с тези,които няма).

Neli_LP
09-10-2006, 19:13
emi...pogovori s nego...kaji mu 4e si gotova 4e ako e zaredi tova 4e e devstven nqma zna4enie..i ti ne si mnogo opitna...ako ne mu haresa ne trqbva da go pravite pak i takiva prostotii ako o6te ne iska go ostavi sam da si poiska

{sweet4e}
09-10-2006, 19:44
Не,не мисля,че трябва да гонасилваш ако не иска.Може да се притеснява от това,че ти си го правила,а той не.Може би го е страх да не се изложи.Поговорете за това,обясни му какво искаш,но ако той не иска и ако го обичаш не трябва да насилваш нещата.все пак е имало период,в който и ти не си искала...нали?

koalka
09-10-2006, 19:47
Ами по-добре е да изчакаш докато стане готов.Сигурно се притеснява и за това.Но все пак го питай,защото преди да е говорил за секс,а сега не...говори с него.

магито
09-10-2006, 22:42
Абе остави го момчето,като не иска,не го насилвай.Все пак е девствен.Всеки се притеснява когато ще прави секс за първи път.Може да не е готов,може пък да не иска да го прави с теб(sorry,че трябва да го кажа).А и ти защо толкова искаш?Да,хубаво е,но ако обичаш момчето би трябвало да се съобразиш с неговите нужди(по-точно с тези,които няма).
миличка стига с това обичане.като обичаш даден човек съвсем другак се гледа на нещата.Какво да се съобразява момичето тои тоя сигорно е някав с мека китка за да откаже на приятелката му и още повече че е на 16 и още е дествен ,апък всяко момче на тая възраст гледа да се изфука в компанията и на приятелите си как е "чукал оная,как охкала..."мисля че ме разбрахте =P~

aliq
09-10-2006, 23:07
govori s nego nai dobre,moje bi sega go e strah da ne se izloji pred teb kato e detstven

Lorraine
09-11-2006, 18:38
поговорете си..но не го насилвай ако не иска :!:

luda`flirtajika
09-11-2006, 18:44
Имам малко проблемче...И аз и гаджето ми сме на 16 години.Ходим от 5 месеца.Той често ми говореше за секс,но аз не бях готова и той ме разбираше и не настояваше.Но вече се чувствам готова,а сега той не иска.Аз съм го правила веднъж(с бившо гадже),а той е девствен.Но твърди че много ме обича.Как да го убедя да пробваме секс?Дали той просто не е готов или не желае изобщо?Заради мен ли е?

dokato chetox si mislex za tova,che toi moje bi se e pravel na... nz si kuf pred teb na nekoi..otvorko,koito iska samo sex i luje,che e devstven,a kogato ti si poiskala se e otkazal... tfa pomnislix,no poneje te razbiral i e devstven si mislq,che tazi negova gotozvnost e bila vremenna.

maybelline
09-11-2006, 19:27
Абе остави го момчето,като не иска,не го насилвай.Все пак е девствен.Всеки се притеснява когато ще прави секс за първи път.Може да не е готов,може пък да не иска да го прави с теб(sorry,че трябва да го кажа).А и ти защо толкова искаш?Да,хубаво е,но ако обичаш момчето би трябвало да се съобразиш с неговите нужди(по-точно с тези,които няма).
миличка стига с това обичане.като обичаш даден човек съвсем другак се гледа на нещата.Какво да се съобразява момичето тои тоя сигорно е някав с мека китка за да откаже на приятелката му и още повече че е на 16 и още е дествен ,апък всяко момче на тая възраст гледа да се изфука в компанията и на приятелите си как е "чукал оная,как охкала..."мисля че ме разбрахте =P~

Е,не всяко момче гледа да се изфука пред приятелите си.Може би Nikolletta е попаднала на по-свестен тип.Ако е така - браво на нея!Както момичетата могат да не се чувстват готови,така могат и момчетата.Не може момчетата постоянно и по всяко време да са навити за секс и само да чакат кога момичето ще е готово(а това може дори да не стане).Вероятно момчето на Nikolletta не търси само секс във връзката си с нея.И това by the way е много хубаво!;)

alkobalko
09-11-2006, 20:08
Абе остави го момчето,като не иска,не го насилвай.Все пак е девствен.Всеки се притеснява когато ще прави секс за първи път.Може да не е готов,може пък да не иска да го прави с теб(sorry,че трябва да го кажа).А и ти защо толкова искаш?Да,хубаво е,но ако обичаш момчето би трябвало да се съобразиш с неговите нужди(по-точно с тези,които няма).
И аз съм на това мнение. Ако искаш поговори с него и го попитай за причината. Но ако ти каже, че не се чувства готов не го насилвай. Уважи желанието му.

Axxxel
09-11-2006, 21:00
Абе кви разговори, кви пет лева...тактика му е майката...уж мислех, че точно вие жените знаете тези неща...Момчетата не споделяме много за проблемите в секса.Просто трябва да излезете някъдеи да останете сами...от там нататък си знаеш...не е необходим някакъв разговор...малко целувки и опипване...така да се каже...бързо ще се навие...Гууд Лък :wink:

iiirish
09-11-2006, 21:14
може би го притеснява факта, че ти имаш по-богат опит от него. преди не се е замислял над това, но защото ти не си искала. и когато в един момент ти казваш, че си готова, той се замисля какво ти ще си помислиш за него след като преспите заедно

macka123
09-11-2006, 21:46
поговорете

CrazyWitch
09-11-2006, 22:07
Поговорете... Нито познаваме тебе, нито приятеля ти. Как да ти помогнем? По-добре си го попитай открито дали иска, а преди това му кажи, че го искаш. :-) Айде късметче.

Bisollini
09-12-2006, 00:47
Gledai sa 4isto i Prosto .. az sum mom4e... Tekova Jivotno Kato mom4e koeto ne e gotovo i Ne mu se pravi sex nema .. na4i kfoto i da mi razpraa6 toq tfoq Priqtel sigorno Pi6kata mu so4i 6 bez 20 ama si trae 6toto moje bi te obi4a naistina i iska da go dokaje.

Tedka-Medka
09-12-2006, 00:51
еми,мога само да ти кажа да го попиташ
защо преди е искал,а сега не иска
и да видиш какво ще ти отговори,
и след това да обсъдите отговора :mrgreen:

magito_gandia
09-12-2006, 01:14
spored men ne e ot teb:))smqtam 4e neiska da praktikuva sex s teb za6toto e devstven i se pritesnqva:))no se pak ti govori s nego i mu kaji 4e rano ili kusno 6te trqq da go napravi i ako te obi4a tolkova mn,neka 1-qt mu pat bude s teb :)) :D