PDA

View Full Version : Как да узная



09-10-2006, 17:17
Преди няколко месеца се запознах с едно момче(по-голямо от мен) в чата.Първо започнахме разговора за една от моя клас но после се заговорихме за други неща и накрая когато трябваше да ставам той ми прати много(леко казано)целувки. След това почнахме да си чатим почти всеки ден и аз се привързах към него.Моята приятелка ми изтърси че му е казала да не ме зарибява.Вчера пък ме изненада че някакво момиче и е подметнало че сме щели да ставаме гаджета и ми праща друга снимка(не тази която той ми прати).Братовчедка му ме пита какво мисля за него докато той им е бил на гости.



КАК да разбера дали на снимката която ми е пратил е той, дали наистина ме зарибява, дали приятелката ми ме лъже, дали наистина има чувства към мен, дали това е само флирт????

Tedka-Medka
09-10-2006, 17:22
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш

teardrop
09-10-2006, 17:25
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш

=D> Нищо не губиш, така че давай!

BeBencEto
09-10-2006, 18:06
tova e izlizash i vijdash kak sedqt na jivo neshtata....ama mai e nai-dobre da povqrvash na priqtelkata si...

Delfinche^
09-10-2006, 18:17
Просто се реши и излез с него...Няма друг начин....Никога не знаеш дали той е този на снимката или е момчето което ти е показла приятелката ти...

jadna_za_lubov
09-10-2006, 18:44
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш
Napylno sym syglasna...

alkobalko
09-10-2006, 18:50
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш

И аз съм за.

priti_kiti
09-10-2006, 19:28
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш

koalka
09-10-2006, 19:48
Ами вижте се на среща и тогава най-добре може да се разбере какво е положението.Покани го и така.Поеми ти инициативата.

piska_
09-10-2006, 19:51
Ами излез с него :-D

09-10-2006, 22:10
ами ти в момента като си пишете само какво друго искаш освен флирт,да не искаш да е влюбен вече в тебе да те обича и т.н.
По темата:излезте запознаите се,поговорете си,питаи го главно принципи ти на които държиш какво е неговото мнение по въпроса за да можеш да опознаеш наи бързо,дано ако се видите да си допаднете и кои знае,може и да стане нещо помежду ви

aliq
09-10-2006, 23:15
Tedka-Medka написа:
хаха,ми излез с него бе ..
така ще разбереш дали е той на снимката
и като излезете му задай въпросите които
зададе на нас.. и виж какво ще ти отговори,
ние не знаем какво се върти в главицата му,
само той го знае,така че.. знаеш какво да правиш

let_me_go
09-10-2006, 23:17
око да види , ръка да пипне
:D наистина нищо не губиш :wink:

momi4ezamilioni
09-13-2006, 13:25
zabravi go!!!! 100% si ima priqtelka

09-13-2006, 13:29
Преди няколко месеца се запознах с едно момче(по-голямо от мен) в чата.Първо започнахме разговора за една от моя клас но после се заговорихме за други неща и накрая когато трябваше да ставам той ми прати много(леко казано)целувки. След това почнахме да си чатим почти всеки ден и аз се привързах към него.Моята приятелка ми изтърси че му е казала да не ме зарибява.Вчера пък ме изненада че някакво момиче и е подметнало че сме щели да ставаме гаджета и ми праща друга снимка(не тази която той ми прати).Братовчедка му ме пита какво мисля за него докато той им е бил на гости.



КАК да разбера дали на снимката която ми е пратил е той, дали наистина ме зарибява, дали приятелката ми ме лъже, дали наистина има чувства към мен, дали това е само флирт????

MAleeee na 12-13 si nali ?