PDA

View Full Version : kajete mi kakvo da prava



stelaa
09-10-2006, 17:40
molq vi se pomognete mi ve4e neznam kakvo da praa pisna mi maika mi po cql den da kre6ti i to se banalni ne6ta ot sorata ne 4isti6 vku6ti po cql den stava6 ot kompiutara i vsqkvi takiva az ve4e ne izdurjam kajete mi kak da postupq plsssss [-o< [-o< [-o< [-o<

maybelline
09-10-2006, 17:57
За рождения ден й подари книгата "Позитивно възпитание за тийнейджъри".Друго не мога да те посъветвам :cry: Такива родители с техните критики и крясъци и т.н. обикновено си остават такива до край.Sorry!

sladoled
09-10-2006, 18:21
Сигурно има някакъв проблем жената.Седни и поговори с нея, обясни и че не разбираш защо ти крещи и какво искаВсе пак ти си дет, а тя има отговорност за къщата.Ти можеш да помогнеш, но основното е нейна грижа.Абе защитавай се :!: Няма да ставаш невротичка с това крещене я!

^DaRk_LaDy^
09-10-2006, 20:57
Майка ти сигурно е доста заета жена , по цял ден си има работа и това я изнервя , може би това е причината за нейните викове и крясъци. Просто не й обръщай внимание , нека думите й влизат през едното ти ухо , а през другото да излизат и толкова. Живей си живота , докато си млада и това е.

GLeZoRanA
09-10-2006, 22:17
За рождения ден й подари книгата "Позитивно възпитание за тийнейджъри".Друго не мога да те посъветвам :cry: Такива родители с техните критики и крясъци и т.н. обикновено си остават такива до край.Sorry! мчи добро като съвет

moonbeam
09-11-2006, 10:16
a za6to ne se opita6 naistina da i pomogne6 malko,togava budi sigurna nqma da ti kre6ti

NaDuFcHe
09-11-2006, 12:24
Maika mi beshe sushtata..pishteshe praveshe skandali 3to 5to po cql den mi viseshe na glavata da chistq da sedna da cheta ne da visq po kafeta ili pred pc-to i tn..Ne i obrushtah vnimanie i veche se radva daje kato si visq v nas na pc-to ili kato reshe da si pooravq malko staqta...Ta suveta mi e prosto da ne i obrushtash vnimanie

cvetityy
09-11-2006, 14:23
Maika mi beshe sushtata..pishteshe praveshe skandali 3to 5to po cql den mi viseshe na glavata da chistq da sedna da cheta ne da visq po kafeta ili pred pc-to i tn..Ne i obrushtah vnimanie i veche se radva daje kato si visq v nas na pc-to ili kato reshe da si pooravq malko staqta...Ta suveta mi e prosto da ne i obrushtash vnimanie много благодаря а и да ти кажа досега ти винаги си ми давала добри съвети \:D/

стелаа
09-11-2006, 14:24
:arrow: това бях аз от профила не една фр

13lack_Sheep
09-15-2006, 20:16
еми много ясно 4е 6те крещи като от тебе ни6то не става и по цял ден ни6то не прави6!!!!!! Или ставай 4овек или фа6тай гората! :twisted:

mon4eto
09-16-2006, 13:36
Mi mila pri takiva xora nqma opraviq :roll: Nai dober se opitai da ne i obra6ta6 vnimanie...sorrka ama drugo ne se se6tam :-k