PDA

View Full Version : Проблем с момичетата ...



Innocent Thoughts
09-10-2006, 17:54
Добър вечер първо на всички. Значи аз съм на 15 години ... Имам повече приятелки отколкото приятели. Сприятелявам се лесно с всички. Не съм от момчетата тип "Гъзари - смешници" накичен с ланци, обици и всякакви други глупости. Имам много мой приятелки които ме харесват, не като приятел, а повече. Но аз не отговарям на чувствата им. Наскоро се запознах с едно момиче, но сме от различни градове т.е. моят град е на около 10 км от нейния. Чувствата ми са повече от приятелски към нея. По характер си приличаме и не знам дали тя има чувства, защотото е много срамежлива и ако има, то тя ги прикрива. Другото което е, проблем че тя има сестра-близначка и никъде не излиза с нея. Не знам обаче не мога да изляза с нея нито на кафе, нито някъде другаде защото я е срам много, а и се оправдава с сестра си! Как да разбера дали ме харесва и как да я накарам да излезе с мен?
Другият ми проблем е, че наскоро се запознах с едно момиче. Не знам но като я видях за първи път и се влюбих. Отскоро се познаваме и не знам дали все още да я каня да излезем. А и не знам чувствата и какви са! Кажете как да постъпя и с 2те, че работата не е сериозна, но започва да става ... :(

BeBencEto
09-10-2006, 17:59
takam purvo da pochna s uprecite :mrgreen: glupavo e da kazvash che si vliuben v nqkoi,koito dori ne poznvash...stanala ti e simpatichna okaY vsichko tochno...ama chak da si vliuben nqma nachin...taka spored men trqbva da deistvash s tova momiche.no ne priburzano!!!! izlizate s kompaniiiki,opoznavate se i ako ti haresva naistina vsichko shte e nared..ako ne pone znaesh che ne si napravil porednata greshka s nepodhodshto momiche....a dokolkoto drugoto momiche..nqma smisul ne e ot tvoq grad...a za liubovta ima granici..a te sa imenno kilometrite..

sladoled
09-10-2006, 18:04
Ами където стане, пич!То май не на всякъде ти се отваря парашута....

Innocent Thoughts
09-10-2006, 18:12
Тя не е от моя град, но учим в един град ии ..... сещате се :) уф не знам и аз как да постъпя :( може би ще изляза с едната пък ако не стане... с другата :)

jadna_za_lubov
09-10-2006, 18:55
Ами където стане, пич!То май не на всякъде ти се отваря парашута....
Mojebi taq s bliznachkata ne iska da e s teb,i za tfa s epravi na sramejliza i t.n....

Neli_LP
09-10-2006, 19:04
A KAZVATE 4E NIE MOMI4ETATA NE ZNAEM KAKVO ISKAME :shock: (ti si po oburkan i ot jenite we)
1)nai vajno pomisli s koq iska6 da si!blizna4kata e dale4e i jivee drugade(do kolkoto razbrah) i nqma da moje6 da q vijda6 mnogo-->moq suvet drugoto momi4e
2)kogato izbere6 momi4e q pokani da izlezete na kafe(moje bi purvo ne oficqlno a prosto s priqteli no ti q pokani a ne drug,i sled tova oficqlno)

Innocent Thoughts
09-10-2006, 19:09
A KAZVATE 4E NIE MOMI4ETATA NE ZNAEM KAKVO ISKAME :shock: (ti si po oburkan i ot jenite we)
1)nai vajno pomisli s koq iska6 da si!blizna4kata e dale4e i jivee drugade(do kolkoto razbrah) i nqma da moje6 da q vijda6 mnogo-->moq suvet drugoto momi4e
2)kogato izbere6 momi4e q pokani da izlezete na kafe(moje bi purvo ne oficqlno a prosto s priqteli no ti q pokani a ne drug,i sled tova oficqlno)
Абе то много ясно че аз ще я поканя :)) Но има и друг проблем, аз много много не ходя по кафета :) предпочитам по директно ... :lol: :lol: такъв съм си :) хах аа за близначката на около 80 % съм сигурен, че ме харесва ... :), но все пак не са 100% !

Neli_LP
09-10-2006, 19:33
e postarai se da gi napravi6 de!da ne stane kato testovete za bramennost99% sigorni a baq hora se okazvat vuv tozi maluk samoten 1% :-s

Innocent Thought
09-10-2006, 19:43
Старая се колкото мога ;) а и имам проблем с регистрацията ... значи регистрирах се, но ми дава, че ключа е невалиден и не мога да си вляза в профила :(

koalka
09-10-2006, 19:44
Ами трябва все пак едната да избереш...коя по-ти харесва?Трябва да решиш.

Neli_LP
09-10-2006, 19:49
e kak puk stana taka 4e klu4a e nevaliden :shock: nali ti pra6tat pismo i ti trqbva samo da natisne6 edno malko "tuk" i gotovo (ili link ne pomnq) ili kompa ti e povreden ili ti si se povredil pokrai tiq tvoi momi4eta :mrgreen: :mrgreen:

Innocent Thought
09-10-2006, 20:06
e kak puk stana taka 4e klu4a e nevaliden :shock: nali ti pra6tat pismo i ti trqbva samo da natisne6 edno malko "tuk" i gotovo (ili link ne pomnq) ili kompa ti e povreden ili ti si se povredil pokrai tiq tvoi momi4eta :mrgreen: :mrgreen:
Хич не е за подиграване :) Кво да направя лесно си харесвам момичета :( аааа не изписа ми, че ключа е невалиден и от там нататък не мога да си вляза в профила :((

Neli_LP
09-10-2006, 20:39
ami...edin suvet...registrirai se nanovo :!: :!: :!: a ti ot kude si su6nost?i na kolko?

Innocent Thought
09-10-2006, 20:50
ami...edin suvet...registriri se nanovo :!: :!: :!: a ti ot kude si su6nost?i na kolko?
Еми на 15 от Варна :) Откъде този интерес ](*,)

09-10-2006, 20:57
пич ти не си влюбен в тези момичета,просто и двете те превличът в сексуална насока нали тъка?ако не смятъш да си хващаш за сериозна връзка някоя от тези двете си ги поебаваи ако ти пуснат разбирасе.аи деистваи по въпроса :P

Neli_LP
09-10-2006, 21:01
ne moje li da se interesuvam :?: :wink: kak se kazva6?

Suki
09-10-2006, 21:09
Така първо започвам с това,че това са смешни истории!Тази срамежливката-без коментар.Колкото до другата ми звучи по реално влюбването,защото с другата си нямал визуален контакт до колкото разбирам от написаното.(Ама все пак си чуй сърчицето какво казва)

mrsy
09-10-2006, 21:15
ne moje li da se interesuvam :?: :wink: kak se kazva6?
аа :) регистрирах се най-после :) ако искаш нещо да знаеш на лс :), че да не офлудваме форума :) а относно до "срамежливката" както вие я наричате мм мога да кажа, че ми е много близка ;) докато с другата не сме толкова ... :roll:

mrsy
09-12-2006, 15:36
Неуспех и с двете ](*,)