PDA

View Full Version : pisna mi vse taka da stava ;(



09-10-2006, 20:26
Hora,ne razbiram pravilata na taq sydba...kakvo celi?Veche syvsem nqmam sili da se opitvam da q razbera :( Veche mi pisna ot vsichkoto tova.Znam che ima hilqdi takiva temi,no nz i az zashto q pisha ... prosto imam nijda da spodelq :cry: Znachi mai edinstvenoto reshenie e da se naucha da ignoriram lubovta i dano tova pomogne.Zashtoto pyrviqt pyt,kogato q izpitah beshe ujasno.Momcheto i do dnes ne znae,a i nqma da uznae.Ne mu kazah,zashtoto mi e nai-dobriq fr.Sega pone moga da se radvam na priqtelstvoto mu(pu-pu-pu) E...primirih se i veche samata az gledam na nego samo priqtelski.Za da postigna tova obache mi trqbvashe drug(nali taka e nai-lesno) E...namerih go.I kakvo?Istoriqta se povtarq.S nego sme samo na zdravei zdr i vseki pyt kogato opitam da promenq tova i da se zblijim...neshto stava i mi prechi.Sega pak trqbva da se primirq i da prodylja napred.No ima i oshte-prez cqloto tova vreme vse imashe momcheta,koito me haresvaha i takiva,koito me obichaha,no togava pyk az ne spodelqh chuvstvata im.I taka sega syrceto mi se razkysva na hilqdi posoki i nz kakvo da pravq.Veche me e strah da se vlubq.Ili qvno mi e otredeno vinagi da obicham nespodeleno i edinstvenoto ,koeto moga da napravq e da trygna s nqkoi ot drugite bez da go obicham.Tova li e?Hora molq vi pomognete mi...ako mojete da mi dadete nqkakyv syvet :cry: Znam che temata mi e dosta dylga,no blagodarq na tezi,koito sa si napravili truda da q prochetat...

Obitax
09-10-2006, 20:45
Karai da e veselo Bolite fara za drugite ne6ta ! :!:

Neli_LP
09-10-2006, 20:46
emi...nz kakvo da ti kaja osven-->vdigni si pantalonite,sedni si na zadnika i im kaji na tvoite vuzlubeni napravo!ot men da znae6 ponqkoga namecite ne rabotqt prosto govori s tqh!!!!!

GLeZoRanA
09-10-2006, 20:51
Съдба..... в един момент може да ти даде много , в следващ може всичко да ти отнеме.Само не и се давай , предадеш ли се не очаквай нещо хубаво да те сполети.Бори се.Горе главата и никога не се предаваи . Постави си цели ,които не са свързани с любов , следвай ги а любовта рано или късно ще те намери.

wiki
09-10-2006, 23:58
sydbata e za tova da razrushava nashite planove v jivota

koalka
09-11-2006, 07:08
Ами правилно си постъпила да не тръгваш с тези,към които нямаш чувства.Относно най-добрия ти приятел-аз бих му признала чувствата си,но ти явно си решила,че приятелството ти е по-силна.Но сега само се измъчваш.Относно другия-незнам какво можеш да направиш.Не виждам смисъл да се занимаваш с него,защото той явно не ти обръща внимание.

iiirish
09-11-2006, 08:32
ами всеки човек живее с надеждите си. твоята е да срещнеш човек, когото ще обичаш и той теб също. не се тревожи - това рано или късно ще стане! не прибързвай да мислиш, че цял живот ще останеш сама и неразбрана

SwEeTSsSnake
09-11-2006, 08:58
Мисля, че в момента можеше да си в друго състояние, ако беше казала поне на един от двамата! Искаш да си с тях, но не правиш нищо по въпроса !?! Ако ти е истински фр той ще те разбере и няма да си приеалите приятелството.И говориш за съдбата. . .според мен тук тя няма нищо общо !Все пак това е лично мнение :)

09-11-2006, 09:26
Съдбата се усмихва на тези които се борят, които имат цели и се стремят към тях. А ти не си от тези хора. Ти си от онези подметки които се влачат след момчетата и тайно ги харесва. Казвай направо. Не чакайте само те да си признават ние(момчетата) също обичаме да ни е лесно. А относно твоя случая:
1. По добре не се захвайщай с "най-добрия ти приятел". Мислиш че го харесваш защото сте по близки обаче нищо няма да стане. Това си е чисто приятелско привързване.
2. На другия му си го кажи-така ще изчезне въпроса от главата ти дали те харесва или не. Ще бъдеш спокойна, и дори да тръгнеш с друг няма да се питаш дали можеше сега да бъдеш с този.
Ама спокойно на много се е случвало и на момичета и на момчета. До 13 годишен бях като теб, харесвах момичета ама само аз си знаех. Тогава майка ми записа висше. За един от изпитите, учеше от книгата "Психология на общуването". Взех е една вечер и е прочетох. От тогава съм съвсем различен. Не те съветвам да е четеш тази книга, но взими някаква литература, че наистина е гадно.

IKisseDAGirL
09-11-2006, 11:02
абе кви са тия приказки, че си била обречена на несподелена любов и т.н.!? :lol:
има толкова време пред теб, защо се тормозиш за преходни неща :? след като не се получава, продължаваш напред и забравяш за миналото, няма какво да го предъвкваш отново и отново - самосъжалението не помага, а само зацикляш на 1 място и дотам :|

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 11:06
Не можеш да си представиш колко ми е познато, има случаи дори той ме харесва, аз него също и нещо се случва... повярвай ми рано или късно ще откриеш споделена любов и ще бъдеш щастлива, не се страхувай да обичаш !!!

Nightmare
09-11-2006, 11:45
Изгревът идва, когато ти се струва най-тъмно. Друго не мога да кажа по твоя проблем.

Shadow_Walker
09-11-2006, 12:39
Не се отчайвай!това, че не си успяла не трябва да те отчайва.А и не е толкова страшно да си сама-не е нужно да тръгваш с някого без да го обичаш или поне харесваш.А когато си харесаш някого-бори се за него.А и ще срещнеш споделена любов-това е сигурно.Успех :)