PDA

View Full Version : Към Всички 13-14-15 годишни момичета....



БеБиНцИ ;)))
09-10-2006, 22:57
Здравейте На всички...И по специално се обръщам към момичетата на 12-13-14-15 години....Искам да споделя нещо с вас и се надявам много да се замислите...Така...аз съм на 13...Преди време СИ мислих че съм готова да правя секс и че сам намерила човека...бях толкова сигурна в него,....Мислих,че ще е невероятно,че той няма да говори после...че го познавам достатъчно добре и прочие....Та какво се случи...Направих му само свирка и така се извартяха нещата след дни,че сега съм без него...Заряза ме ...с две думИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дори обяснение не получих защо.....Та искам да ви кажа,че на тази възраст ние не можем да разсъдим добре ...Не мислим с главата си...Постъпваме безотговнорно....Не се замисляме [-X [-X [-X ....А трябва... :-k Вслушвайте се в съветите на по-големите...Колкото по късно толкова по добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ного малко книги сме про4ели по тази тема за секса и нищо не разбираме ние малките...Просто сега съм безкрайно радостна,че не го анрпавих с него и СЕГА,защото какво щеше да се случи....Ето аз сега виЖдам какво...Добре че разбрах що за човек е и не сажалявам за нищо сега дори че вече не сме заедно.Мерси за вниманието.... :roll:

voaiora
09-10-2006, 23:00
Veroqtno ne mu e haresala svirkata ... o4akval e ne6to drugo ... na kolko e toq hubosnik??? ](*,)

09-10-2006, 23:01
neiskam da kazvam 4e tova koeto kazva6 e gre6no i 4e trqa se ebat na po 12-13 godini


no tova 4e sa te ostavili sled kato prai6 svirka ne zna4i 4e si4ki momi4eta na po 12-13-14-15 godini 6te badat izostaveni sled seks ili svirka ili neznam si kakvo

БеБиНцИ ;))
09-10-2006, 23:04
на 16 е!!!МИ де да знам за 2ри път ми беше да правя и не знам наистина харесала ли му е...но спроед мен се справих добре Ха Ха Ха!!!

voaiora
09-10-2006, 23:08
Ama pone toi stigna li do orgazym... ?
Spored men toq ako be6e se izkefil 6te6e da iska i sex...ako ne si e iskal de?Ama znam li go :-k

БеБиНЦи ;)
09-10-2006, 23:12
Дам,Свърши!!!Ами той занеше че не искам секс...но искаше да!!!По кое можех да позная дали го е изкефило??!По изражението и движенията ако съдя да...Иначе ти какво правиш като те кефи ???

InitialD
09-10-2006, 23:13
Хората са яки порти кво да се прави!?Понякога сме твърде добри с хора които не го заслужават...пък и очаквай да се случи така че да излезе че си спала с него само защото некои е изпортил неправилно ако изобщо има такова нещо...а има бе аз го бех написал в темата за аналния секс от 1ят до 10ят човек историята придобива изцяло различен характер тъй че ...добре че не си го направила!!!

БебИнЦИ ;))
09-10-2006, 23:14
"Ние малките"...Тук опира до човек...Щото има 15-годишни,които правят секс,има и..други 15-годишни,които правят секс.
Ако не си..прекалено голям идиот,когато тръгнеш да правиш секс ще се запознаеш с това,което правиш.И ще поемеш отговорност.
А ако си 12 годишна пикла,която иска да е готина...Да,това е лошо
Но мисълта ми беше,че може да си и на повече години,и пак да ходходиш неправилно и грешно към секса.

Така е по принцип,но аз казвам намен кфо ми ссе случи и кво може да се случи на всяко друго момиче...

voaiora
09-10-2006, 23:16
По изражението и движенията ако съдя да...Иначе ти какво правиш като те кефи ???
Mi qvno pak si go e kefelo,ama ima takiva deto imat opit(toi edva li e ot tqh) i ve4e po4vat i kym svirkite da imat pretencii!A ina4e moje pyk da e re6il, 4e pravi gre6ka,4e si prekaleno malka i za tva da se e mahnal...drugiq variant e, kato e vidql,4e nqma da mu pusne6 da se e omel...

БеБИНцИии
09-10-2006, 23:20
По изражението и движенията ако съдя да...Иначе ти какво правиш като те кефи ???
Mi qvno pak si go e kefelo,ama ima takiva deto imat opit(toi edva li e ot tqh) i ve4e po4vat i kym svirkite da imat pretencii!A ina4e moje pyk da e re6il, 4e pravi gre6ka,4e si prekaleno malka i za tva da se e mahnal...drugiq variant e, kato e vidql,4e nqma da mu pusne6 da se e omel...

Оффф не знам...СПоред него не съм била малка...Просто се разочаровах безкрайно от него...НЯмам думи...

BGdog
09-10-2006, 23:24
Всеки трябва да изпита и хубавите и лошите неща сам, а не да слуша неудачниците или "успЯлите".
Това, че теб са те заразали след като си правила свичка нищо не означава и най-вероятно проблема е в теб(измили си зъбите преди тва взели ORBIT, а)или за това не си помислила.На 12-13-14-15 не сме можели да разсъдим добре ...Не сме мислили с главата си...Постъпвали сме безотговнорно....Не сме се замисляли . Защо трябва да се вслущваме в по-големите.Какво, да жиеем с чуждия опит ли? Така ли ще градим характер учейки се от чуждите грешки?Какви личности ще бъдем?
Гордея се със собствените си грешки, защото съм ги изпитал и нямаше да е същото, ако винаги съм слушал какво ми казват "по големите".

voaiora
09-10-2006, 23:31
Така ли ще градим характер учейки се от чуждите грешки?Какви личности ще бъдем?
Da ti imam razbiraniqta... nali se se6ta6,4e sled nqkolko godini ti 6e si edin ot tiq "vyzrastnite" ... ne mi se 6te oba4e da ti se naloji da otglejda6 i dete... mai to 6te po4ne o6te na 2 godinki da pravi svirki ](*,) No to kakto e trygnalo s tova "moderno""svobodno""demokrati4no"mislene ... do togava 8 godi6nite maiki 6te sa ne6to normalno!
Kato iska6 da stava6 li4nost nujno li e da pravi6 dori gre6ki,kogato znae6,4e 6te sa takiva...ne ti li stigat tezi,koito slu4aino dopuska6(poneje 4ovek ne e bezgre6en)ami i trqbva da se pravi6 na golqmata rabota i da ne se vslu6va6 v nikoi...i posle si gubi6 ot vremeto da si blyska6 glavata i za kvo...da stane6 LI4NOST S HARAKTER :lol:
P.S. Zaradi takova mislene kato tvoeto vinagi 6te gi ima bremennite malki momi4enca,lo6ite batkovci ot pyrviq post na avtorkata,katastrofite po magistralite i tiq deto pukat ot svryh doza... 4estito...vsi4ki te sa/bqha strahotni li4nosti s harakter!

BE_MINE
09-10-2006, 23:34
az kato bqh devstvena misleh 4e po-skoro bih spala s nqkogo otkolkoto da mu pravq svirki nz...bravo na teb 4e si se osuznala vse pak i dano sledva6tiq opit se polu4i i ne sujalqva6 sled tova;)

БеБиНцИи
09-10-2006, 23:35
Така ли ще градим характер учейки се от чуждите грешки?Какви личности ще бъдем?
Da ti imam razbiraniqta... nali se se6ta6,4e sled nqkolko godini ti 6e si edin ot tiq "vyzrastnite" ... ne mi se 6te oba4e da ti se naloji da otglejda6 i dete... mai to 6te po4ne o6te na 2 godinki da pravi svirki ](*,) No to kakto e trygnalo s tova "moderno""svobodno""demokrati4no"mislene ... do togava 8 godi6nite maiki 6te sa ne6to normalno!
Kato iska6 da stava6 li4nost nujno li e da pravi6 dori gre6ki,kogato znae6,4e 6te sa takiva...ne ti li stigat tezi,koito slu4aino dopuska6(poneje 4ovek ne e bezgre6en)ami i trqbva da se pravi6 na golqmata rabota i da ne se vslu6va6 v nikoi...i posle si gubi6 ot vremeto da si blyska6 glavata i za kvo...da stane6 LI4NOST S HARAKTER :lol:


Напълно съгласна!!!!!!Офф и аз така си мислих....

BGdog
09-10-2006, 23:42
Така ли ще градим характер учейки се от чуждите грешки?Какви личности ще бъдем?
Da ti imam razbiraniqta... nali se se6ta6,4e sled nqkolko godini ti 6e si edin ot tiq "vyzrastnite" ... ne mi se 6te oba4e da ti se naloji da otglejda6 i dete... mai to 6te po4ne o6te na 2 godinki da pravi svirki ](*,) No to kakto e trygnalo s tova "moderno""svobodno""demokrati4no"mislene ... do togava 8 godi6nite maiki 6te sa ne6to normalno!
Kato iska6 da stava6 li4nost nujno li e da pravi6 dori gre6ki,kogato znae6,4e 6te sa takiva...ne ti li stigat tezi,koito slu4aino dopuska6(poneje 4ovek ne e bezgre6en)ami i trqbva da se pravi6 na golqmata rabota i da ne se vslu6va6 v nikoi...i posle si gubi6 ot vremeto da si blyska6 glavata i za kvo...da stane6 LI4NOST S HARAKTER :lol:
P.S. Zaradi takova mislene kato tvoeto vinagi 6te gi ima bremennite malki momi4enca,lo6ite batkovci ot pyrviq post na avtorkata,katastrofite po magistralite i tiq deto pukat ot svryh doza... 4estito...vsi4ki te sa/bqha strahotni li4nosti s harakter!
едно е да не вслушваш в другите друго е ти самия да спреш да се замисляш преди да направиш нещо.

voaiora
09-10-2006, 23:46
едно е да не вслушваш в другите друго е ти самия да преш да се мисляш преди да направиш нещо.
Ako nqma koi da ti kaje/pokaje 4e edno ne6to e vredno ti kak 6te razbere6 4e e takova?Izob6to nqma i da se zamisli6...6te se ostavi6 na instinktite i intuiciqta si...taka,4e ne vijdam kak moje da ne misli6 predi da napravi6 ne6to ako ne si predupreden za posledstviqta...a ako si...ne se vslu6va6 v tqh...ili kogato nqkoi ti gi e kazal sa minali prez ednoto i sa izlezli prez drugoto uho...

InitialD
09-11-2006, 00:26
ne mi se 6te oba4e da ti se naloji da otglejda6 i dete... mai to 6te po4ne o6te na 2 godinki da pravi svirki No to kakto e trygnalo s tova "moderno""svobodno""demokrati4no"mislene ... do togava 8 godi6nite maiki 6te sa ne6to normalno!

Еее не! Ти ме разби!!!! ](*,) :lol: :lol: Много си прав когато аз бех на 13-14 години не правехме секс а са последните години масово всеки на 13 е "отворен"! :?

BuBIINky
09-11-2006, 00:44
Amiiiiiiii zavisi ot horata...vie kakvo mislite?

sherry
09-11-2006, 00:46
Избързала си :-# За всичко си има време, защо трябваше да се съгласяваш да му правиш свирка, според мен 13 години е крайно крехка възраст...
А и хубаво, щеше да е по - допустимо ако го познаваше добре и ако имаше силни чувства към теб. Явно те е използвал, наистина добре, че не си спала с него, щеше да е огромна грешка :| Един съвет - пази се за момче, което наистина да се инетресува от теб, не прибързвай....

InitialD
09-11-2006, 00:47
Твърде рано-голяма вероятност от "улекване"(сиреч да станеш курветина)

БеБиНцИи ;))
09-11-2006, 00:49
Ами Направих я защото и аз го исках!!!И то от много време просто сега го направих а не по-рано...Сега си взех поука....РАдвам се за което...Последствията можеха да бъдат по тежки и...да си блъускам главата!!!

voaiora
09-11-2006, 00:52
6te ti dam edin malyk syvet...kato za na4alo!Ako iska6 da si poslu6na i primerna za vyzrasta si ... po-dobre sledmalko lqgai da spinka6 za da moje organizma ti da si po4ine dostaty4no!Ne mislq,4e e jelatelno za tvoite godini da visi6 pred monitora do sutrinta :wink:

БеБиНцИи ;))
09-11-2006, 00:55
амиииииииииииии не лягам защото чакам майка да си дойде от работа ;)))))))И да яде че съм и приготвила нещо за хапване да я зарадвам малко :))

InitialD
09-11-2006, 00:55
Здраве малката ма стига си се тормозела с тоя "секс" мисли си за ....автомобили,кончета,дрехи абе се разни други неща иначе ...ще психясаш.

П.П.Бааах майка ти много късно се прибира от бачкане! :shock:

voaiora
09-11-2006, 00:57
амиииииииииииии не лягам защото чакам майка да си дойде от работа Wink))))))И да яде че съм и приготвила нещо за хапване да я зарадвам малко
Do kolko ba4ka maika ti ????

БеБИНци ;))
09-11-2006, 00:58
Готвачка е!!! ;)) И Днеска имаааааат банкеттт някфи;)

voaiora
09-11-2006, 01:03
Am taka moje ... i qvno i ti si se nau4ila da gotvi6 6tom iska6 da q iznenada6 s ne6to...ama ako mnogo po4ne da se bavi nai-dobre si lqgai da se naspinka6,a ne da se my4i6 pred monitora ... az li4no sledmalko lqgam :wink:

БебИнЦиИ :))
09-11-2006, 01:07
Ами да научи ме и ся ми е хоби:))) ами ще лягам че съм на фризиор утре!!!!!!

koalka
09-11-2006, 07:17
Ами просто попадаш на момче,което иска само секс от теб.Аз мога да ти кажа,че някои са толкова добри артисти,че и на 18 години момиче може да се излъже,но е вярно,че на 12-13-14 години наистина са малко малки.Ами аз смея да твърдя,че доста съм изчела преди да го напарвил с приятеля ми.Аз го направих на 15,но нито за миг не съм се съмнявала,че той е момчето,с което искам да го направя.Просто разбрах,че е напълно искрен.

marina star
09-11-2006, 07:17
Здравейте На всички...И по специално се обръщам към момичетата на 12-13-14-15 години....Искам да споделя нещо с вас и се надявам много да се замислите...Така...аз съм на 13...Преди време СИ мислих че съм готова да правя секс и че сам намерила човека...бях толкова сигурна в него,....Мислих,че ще е невероятно,че той няма да говори после...че го познавам достатъчно добре и прочие....Та какво се случи...Направих му само свирка и така се извартяха нещата след дни,че сега съм без него...Заряза ме ...с две думИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дори обяснение не получих защо.....Та искам да ви кажа,че на тази възраст ние не можем да разсъдим добре ...Не мислим с главата си...Постъпваме безотговнорно....Не се замисляме [-X [-X [-X ....А трябва... :-k Вслушвайте се в съветите на по-големите...Колкото по късно толкова по добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ного малко книги сме про4ели по тази тема за секса и нищо не разбираме ние малките...Просто сега съм безкрайно радостна,че не го анрпавих с него и СЕГА,защото какво щеше да се случи....Ето аз сега виЖдам какво...Добре че разбрах що за човек е и не сажалявам за нищо сега дори че вече не сме заедно.Мерси за вниманието.... :roll: dobre 4e ima i takiva koito mislqt kato neq [-o<

krem4et0
09-11-2006, 08:38
Браво моето момиче-1 дете да мисли нормално и да се осъзнае пак е добре.А до това,как е по-добре дали да се учим от собствените си грешки или от чуждите.И двете-гледам да се уча от грешките на хората около мен и да не ги повтарям,но не можга и да избегна личните си провали.В крайна сметка на всеки се случва да греши.Защо да не се вслушам?Защо да вървя с рогата напред?Защо да не поискам съвет и той да се отрази върху мисленето ми?Аз съм за.За това преди да взема важно решение се допитвам до най-близките,сондирам мнения,преценявам плюсовете и минуситеи тогава действам.не мога да съм като кон с капаци и да не се съобразя.А и знам,че каквото ме посъветват роднините и приятелите е за мое добро!

teen_girl4e
09-11-2006, 09:07
do nqkade avtorkata e prava no tova zavisi ot 4oveka ne vsi4ki na 12-13...mislqt za sex no ima i takiva koito go pravqt na 14-15 i vupreki tova sa otgovorni zn za posledstviqta i sa precenili dali tova e pravilniq 4ovek qvno ti si popadnala na golqm tapanar vse pak sex na 13-14 si e.... glupost no vseki sam izbira i ne nari4ai vsi4ki malki ima mn otgovorni hora na tazi vazrast koito poznavam koito razsajdavat trezvo ne pravqt sex za6toto osaznavat otgovornnostta i riska!

alkobalko
09-11-2006, 09:11
Ами добре си го разбрала на време. Дано повече момичета на тази възраст се вслушат в думите ти.

SwEeTSsSnake
09-11-2006, 09:15
neiskam da kazvam 4e tova koeto kazva6 e gre6no i 4e trqa se ebat na po 12-13 godini


no tova 4e sa te ostavili sled kato prai6 svirka ne zna4i 4e si4ki momi4eta na po 12-13-14-15 godini 6te badat izostaveni sled seks ili svirka ili neznam si kakvo

И аз мисля така !Това, че един е постапил така не значи всички са такива! Вярно има много ...но не можеш да казваш, че са всички! Но това, което си каза, че е рано ...радвам се, че има и такива, който разсъждават трезво по този въпрос ! И по-добре, че е станало така и ти си разбрала що за човек е той! O:)

mganga
09-11-2006, 10:53
момчето просто го е направило от любопитство, а не защото те обича

sladko`eFche
09-11-2006, 10:58
spored men ima momi4eta na 13,14 godini koito sa podgotveni za sexa kakto fizi4eski taka i psihi4eski i vse pak ne govorim za bezrazboren sex za6toto i takiva poznavam a za osuznato ne6to i to s podhodq6t 4ovek

Катя
09-11-2006, 11:02
До момичето с първия пост-Виж,не всички на по 12-13-14 мислят за секс и не могхат да се осъзнаят какво правят.аз съм на 16 и половина,чак наскоро ми беше първия път.иамал съм си връзки,имало е момчета,но всички бяха наястно,че няма да тръгна да се еба на 14 или на 15.Винаги първо съм мислила,а пък после съм правиал каквото и да е,а и не смятам ,че едно 12 годишно лапе ще води пълноценне полов живот,просто невъзможно

maybelline
09-11-2006, 11:09
Здравейте На всички...И по специално се обръщам към момичетата на 12-13-14-15 години....Искам да споделя нещо с вас и се надявам много да се замислите...Така...аз съм на 13...Преди време СИ мислих че съм готова да правя секс и че сам намерила човека...бях толкова сигурна в него,....Мислих,че ще е невероятно,че той няма да говори после...че го познавам достатъчно добре и прочие....Та какво се случи...Направих му само свирка и така се извартяха нещата след дни,че сега съм без него...Заряза ме ...с две думИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дори обяснение не получих защо.....Та искам да ви кажа,че на тази възраст ние не можем да разсъдим добре ...Не мислим с главата си...Постъпваме безотговнорно....Не се замисляме [-X [-X [-X ....А трябва... :-k Вслушвайте се в съветите на по-големите...Колкото по късно толкова по добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ного малко книги сме про4ели по тази тема за секса и нищо не разбираме ние малките...Просто сега съм безкрайно радостна,че не го анрпавих с него и СЕГА,защото какво щеше да се случи....Ето аз сега виЖдам какво...Добре че разбрах що за човек е и не сажалявам за нищо сега дори че вече не сме заедно.Мерси за вниманието.... :roll:

Права си! =D> =D> =D>

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 11:35
хубаво е че все още има трезво мислещи момичета :wink:

БеБиНцИи :))
09-11-2006, 12:09
spored men ima momi4eta na 13,14 godini koito sa podgotveni za sexa kakto fizi4eski taka i psihi4eski i vse pak ne govorim za bezrazboren sex za6toto i takiva poznavam a za osuznato ne6to i to s podhodq6t 4ovek


Как на 13-14 Години ще са подготвени физически?!?!?!?......НЯМАМ ДУМИ!!!На 14 били подготвени физически....Ся разбирам...колкото по-късно толкова по-добре.Момичето на 14 не е развито още за секс!

БеБиНци ;))
09-11-2006, 12:15
Честно казано сега се чуввствам много по-добре...Мисля по-малко за това,защото разбирам че още съм малка!!!До скоро бях говорила само с момчета по тази тема...А сега тук от вас чувам мнения на момичета и също говорих с други момичета(мои приятелки)За това кога да го направя...Те не сажалявват,че са го направили на 16 или на 18 или на 17....но всичко се случи след като вече напраих онова с него.,...Както и да е!!!За напред ще знам!!!

NaDuFcHe
09-11-2006, 12:16
Mmm ne e vajno dali mu e haresala svirkata ili ne..Ako q obicha dae da mu e othapala k*** nqma da q zareje...Do izvestna stepen mackata e prava..

БеБинЦиИ :))
09-11-2006, 12:18
Mmm ne e vajno dali mu e haresala svirkata ili ne..Ako q obicha dae da mu e othapala k*** nqma da q zareje...Do izvestna stepen mackata e prava..

И аз се замислих за това...По всичко пролича колко е бил "искрен" в "чувствата си" ако може така да се наречат......

NicknameANdPasswORd
09-11-2006, 12:51
Здравейте На всички...И по специално се обръщам към момичетата на 12-13-14-15 години....Искам да споделя нещо с вас и се надявам много да се замислите...Така...аз съм на 13...Преди време СИ мислих че съм готова да правя секс и че сам намерила човека...бях толкова сигурна в него,....Мислих,че ще е невероятно,че той няма да говори после...че го познавам достатъчно добре и прочие....Та какво се случи...Направих му само свирка и така се извартяха нещата след дни,че сега съм без него...Заряза ме ...с две думИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дори обяснение не получих защо.....Та искам да ви кажа,че на тази възраст ние не можем да разсъдим добре ...Не мислим с главата си...Постъпваме безотговнорно....Не се замисляме [-X [-X [-X ....А трябва... :-k Вслушвайте се в съветите на по-големите...Колкото по късно толкова по добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ного малко книги сме про4ели по тази тема за секса и нищо не разбираме ние малките...Просто сега съм безкрайно радостна,че не го анрпавих с него и СЕГА,защото какво щеше да се случи....Ето аз сега виЖдам какво...Добре че разбрах що за човек е и не сажалявам за нищо сега дори че вече не сме заедно.Мерси за вниманието.... :roll:

Lichno si mislq che Ne si my pravila nishto che ne si na 13 ... a si nqkoia durta ..... deto se ozurta ! ... ne mi pishi takiva gluposti ! za teb da ... a nqkoi kara li te da go napravish tova ... mislela si bila
a dali si na 13 >? dali izobshto ne go pishesh tova za samoto show ?!

DoPye
09-11-2006, 12:52
хубаво е че все още има трезво мислещи момичета :wink:


каде ги видя :D

koalka
09-11-2006, 13:16
spored men ima momi4eta na 13,14 godini koito sa podgotveni za sexa kakto fizi4eski taka i psihi4eski i vse pak ne govorim za bezrazboren sex za6toto i takiva poznavam a za osuznato ne6to i to s podhodq6t 4ovek


Как на 13-14 Години ще са подготвени физически?!?!?!?......НЯМАМ ДУМИ!!!На 14 били подготвени физически....Ся разбирам...колкото по-късно толкова по-добре.Момичето на 14 не е развито още за секс!Развито е естествено.Кое по-точно още трябва да му се развие,ако мога да попитам?Друг е въпроса,ако не е психически подоготвено.

09-11-2006, 14:26
Veroqtno ne mu e haresala svirkata ... o4akval e ne6to drugo ... na kolko e toq hubosnik??? ](*,)

-ne sum suglasna s teb. ni6to drugo ne e o4akval-iskal e da se vuzpolzva ot momi4eto,da si napravo kefa i da q ostavi-tova e cqlata rabota :smt012

09-11-2006, 14:27
spored men ima momi4eta na 13,14 godini koito sa podgotveni za sexa kakto fizi4eski taka i psihi4eski i vse pak ne govorim za bezrazboren sex za6toto i takiva poznavam a za osuznato ne6to i to s podhodq6t 4ovek


Как на 13-14 Години ще са подготвени физически?!?!?!?......НЯМАМ ДУМИ!!!На 14 били подготвени физически....Ся разбирам...колкото по-късно толкова по-добре.Момичето на 14 не е развито още за секс!Развито е естествено.Кое по-точно още трябва да му се развие,ако мога да попитам?Друг е въпроса,ако не е психически подоготвено.

mi mn qsno 4e e razvito fizi4eski,a za psihi4eski e srug vupros,,,

voaiora
09-11-2006, 14:43
-ne sum suglasna s teb. ni6to drugo ne e o4akval-iskal e da se vuzpolzva ot momi4eto,da si napravo kefa i da q ostavi-tova e cqlata rabota
Kato e iskal da se vyzpolzva za6to ne e stignal do sex?

IKisseDAGirL
09-11-2006, 15:04
"Ние малките"...Тук опира до човек...Щото има 15-годишни,които правят секс,има и..други 15-годишни,които правят секс.
Ако не си..прекалено голям идиот,когато тръгнеш да правиш секс ще се запознаеш с това,което правиш.И ще поемеш отговорност.
А ако си 12 годишна пикла,която иска да е готина...Да,това е лошо
Но мисълта ми беше,че може да си и на повече години,и пак да подходиш неправилно и грешно към секса.
точно! :wink:

macka123
09-11-2006, 16:15
аз съм на 14 и наистина нз дали бих могла да го направя с някого
в смисъл....нямам гадже.....нз какво бих изпитала като до мен застане правилния човек
все още не съм го срещнала
колкото и глупаво да звучи цъм си обещала пред себе си че няма да правя секс преди 15
точно заради това
защото не мога да мисля трезво
това не означава че щом направя 15 веднага ще спя с първия срещнат

sladko`eFche
09-11-2006, 16:52
na 14 spored men fizi4eski momi4eto e podgotveno-ne kazvam 4e 6tom si gotov za ne6to trqbva zaduljitelno da go pravi6...no ideqta mi e tazi 4e poznavam momi4eta koito sa psihi4eski gotovi i otgovorni da pravqt seks est s podhodq6t 4ovek

^DaRk_LaDy^
09-11-2006, 19:30
na 14 spored men fizi4eski momi4eto e podgotveno-ne kazvam 4e 6tom si gotov za ne6to trqbva zaduljitelno da go pravi6...no ideqta mi e tazi 4e poznavam momi4eta koito sa psihi4eski gotovi i otgovorni da pravqt seks est s podhodq6t 4ovek

Много точно казано ... Това са пълни глупости за мен , наистина 12 13 годишни момиченца малко им е рано , обаче всеки човек е различен. Има момичета , които на 13 разсъждават мноооооооооооооого по добре дори от 16 годишни , така че ако тялото на момичето е готово , ако тя психически осъзнава какво прави , ако е намерила човек , когото да обича и да си имат сериозна връзка , да кажем да са заедно от няколко месеца , защо да не го направи? Всеки човек си е свободен да прави каквото намери за добре. Аз сега съм на 18 години и на 14 го направих за пръв път и не съжалявам...

voaiora
09-11-2006, 19:32
predi 14 e podsydimo za mom4eto...a edva li nqkoe momi4e pod 14 6te go napravi s nqkoi na neinata vyzrast...vsi4ki go pravqt s batkovci....za tova pone ne pomisihte li???

sladko`eFche
09-12-2006, 08:37
s batkovci...hm...mom4etata sega ot dosta rano zapo4vat poloviq si jivot..14-15 ,taka 4e edna 14.godi6na bi si izbrala 15-do 16 godi6en koeto e normalno ,ako go obi4a i toi neq ne vijdam problem,za6toto toi 6te e po opiten ot vrusnicite i i tq 6te se 4uvstva po dobre

LilAngel
09-12-2006, 08:41
по повод темата:

Защо на тийнейджърите не им пука


Те не са способни да бъдат по-отговорни и съобразяващи се с чувствата на околните, пише green.democrit.com
08.09.2006
Ако редовно ви атакуват с думите

Никой и нищо не те интересува!",

"Толкова си безотговорен!",

"Как не те е срам да ми причиняваш това!",

готови сме да се обазаложим, че сте тийнейджър.

Но ако често се чувате да казвате нещо подобно, то явно си имате подобна 'напаст' в къщи.

Както разбираме от информация на Live Science, ново изследване достига до резултати, които тийнейджърите могат да цитират при конфликтна ситуация, а останалите трябва да преглътнат. Оказва се, че подрастващите просто не са способни да бъдат по-отговорни и съобразяващи се с чувствата на околните.

Целият проблем идва от област в предния дял на мозъка, наречена 'мадиална префронтална мозъчна кора'. Тя е свързана със способността ни да мислим на по-високо ниво, да изпитваме чувство на вина и съпричастност. Сега изследователи доказват чрез експерименти, че при мозъците на тийнейджърите тази област е по-слабо активна, отколкото при възрастните.

"Мисловните ни стратегии се поменят с възрастта", обяснява Сара-Джейн Блекмор от Института по когнитивни невронауки към Юнивърсити колидж Лондон. "И като тийнейджъри и като възрастни, ние използваме една и съща мозъчна мрежа, за да взимаме решения относно своите действия. Ключовата разлика обаче е, че зоната на разпространение на тази активност на мозъка се премества през годините от задните му дялове (в тийнейджърска възраст) към по-предните", обяснява тя пред аудиторията на Фестивала на науката във Великобритания.

При експериментите били установени и други разлики. При тийнейджърите се наблюдава по-голяма активност в мозъчната област, наречена 'горен темпорален сулкус', която е отговорна за предвиждането на бъдещи действия на базата на опита от минали. Обаче възрастните били способни далеч по-бързо да си представят какви последствия ще имат действията им за тях и за околните.

Децата започват да си дават сметка за чувствата на околните на около 5-годишна възраст. Новото изследване обаче показва, че тази способност се развива дълго след това, като в периода на пубертета претърпява драматични скокове. Опитът във взаимодействията ни с другите, който придобиваме с възрастта, също има решаващо значение за това.

green.democrit.com

нека улесня тези, на които не им се чете
извод:
тийнейджърите не могат да взимат решения; мозъкът им щрака по-бързо

{{{MiLo_f}}}
09-12-2006, 18:26
хубаво е че все още има трезво мислещи момичета :wink:


каде ги видя :Dс такива се движа

BLaCk_LaDY_
09-12-2006, 18:38
podkrepqm mnenieto po-nagore :wink:

GlezotiA
09-12-2006, 19:59
[quote="БеБиНцИ ....Та искам да ви кажа,че на тази възраст ние не можем да разсъдим добре ...Не мислим с главата си...Постъпваме безотговнорно....Не се замисляме [-X [-X [-X ....А трябва... :-k :roll:[/quote]
aide molq ti se govori za sebe si i ne slagai vsichki pod obsht znamenatel na 16 sym s priqtelq mi sme ot godina zaedno toi mi beshe pyrvia svirila sam mu i az i ne me e zarqzval.Ne mislq i che tva che si mu lapala e bila pri4inata da te ostavi,nedorasal na akyl e moje bi nz no glupavo e ot negova strana da te ostavq zaradi nqkfa si svirka ... ae sys zdrave