PDA

View Full Version : обичам го...



Самодивата
09-11-2006, 05:26
Моята история е такава...преди 9-10 месец се запознах с едно момче от чата и станахме като братче и сестриче...Споделяхме си всичко,беше страхотно...много ми помогна да премина през мъкаат по бившия си...До сега не сме се виждали аз съм от Велико Търново,а той е от Петрич...Започнахме да се влубваме един в друг....пращахме си целувки по ата,даже си казвахме обичкам те като мн близки приятели...смси постоянно си пишехме и често ми званеше...Докато не дойде оня ден...една "приятелка" моя не почна да го сваля...започна да му се натиска...побърках се.Ревноста ме убиваше,започнахме да се караме...той твърдеше,че само си чати с него...А тя се хвалеше,че го е свалила вече...забоял ме скарахме се вчера сутринта казах му че най добре да забрави за мен...май лошо постапих...но твърди,че се влюбвал в мен а праща целувки на оная...Познавам го мн добре,разделихме се...цяла нощ не съм мигнала...Не знам какво да направя да си го върна и да е само мой...обичкам си го след 5-6 дена ще идва към велико търново при приятели,щеше да идва при мен но след тва....страх ме е да не стане така,че повече никога да не го видя и чуя...искам да е всичко както преди и да я няма оная...А за нея да кажем,че сме приятелки или по-точно имаме общи приятелки...Излизала съм няколко пъти на кафе с нея...тя е нещо мн лицимерно,не знам не ми хареса и страня от нея...всички казват,даже най добрата и приятелка,че съм мн по красива и сладка от нея...но уви побърках се искам си приятеля :( Моля За съвет,знам че изпитва нещо към мен

IKisseDAGirL
09-11-2006, 06:49
"приятел" по чата и дори не сте се виждали? :shock: :?
според мен това не е истинска пълноценна връзка, не може да тъгуваш по нещо, което си имал само виртуално... и си изгубил по същия начин :roll:

май отдаваш прекалено голямо значение на един обикновен флирт - едва ли в интернет можеш да получиш повече от това
мисля, че момчето го е осъзнавало и за него не е било нещо кой знае колко сериозно, просто може би ти си го приела прекалено навътре и за това се е получило недоразумение [-(

koalka
09-11-2006, 06:59
Какви приятели,като не сте се виждали?А и си се влюбвала.Според мен това е една закачка,а ти му отдаваш прекалено значение.Вие дори не сте се видяли и един път.Откъде знаеш,че на живо той ще ти допадне като човек?Ами тая другата може и да е лицемерна,но поне го е виждала или поне аз така разбрах.Ако толкова го искаш за себе си по-добре се вижте.

WhyICantLiveWithoutYou
09-11-2006, 08:31
До колктоо разбрах, другата го е виждала и са е натискала с него, а ти не си го виждала и си откачила ? От къде знаеш, че не те лъжи? Освен това е виртуална връзка, не сте се виждали и т.н. АЗ пробвах това нещо много отдавна, не се получи. Първо че в чата човек се представя за друг, а в действителност е съвсем различен. Сега ще кажеш "но ние се познаваме, знам му характера и т.н." но и аз в чата се държа като идиот, но наживо не съм такъв 8)

He3HauKa
09-11-2006, 08:33
Mila vsi4ko po chata e edna iluziq... Ti ne go poznavash,a ,,obicham te'' sa prekaleno silni dumi za podobna vrazkata.... Spored men prodalji da si pishesh s nego,po sashtiq priqtelski nachin i ne namesvai onova momiche,pravi se che ne ti puka ..mislq che tova e nachina 8-[

iiirish
09-11-2006, 08:36
може би не си постъпила чак толкова зле колкото си мислиш :-k не на всеки току-така се пращат целувки, било то и по чата. а и тази твоя позната... не вярвам да твърди, че го е свалила, без да има покритие!
възможно е той да се държи със всички така както с теб! помисли за това!

09-11-2006, 08:42
Моята история е такава...преди 9-10 месец се запознах с едно момче от чата и станахме като братче и сестриче...Споделяхме си всичко,беше страхотно...много ми помогна да премина през мъкаат по бившия си...До сега не сме се виждали аз съм от Велико Търново,а той е от Петрич...Започнахме да се влубваме един в друг....пращахме си целувки по ата,даже си казвахме обичкам те като мн близки приятели...смси постоянно си пишехме и често ми званеше...Докато не дойде оня ден...една "приятелка" моя не почна да го сваля...започна да му се натиска...побърках се.Ревноста ме убиваше,започнахме да се караме...той твърдеше,че само си чати с него...А тя се хвалеше,че го е свалила вече...забоял ме скарахме се вчера сутринта казах му че най добре да забрави за мен...май лошо постапих...но твърди,че се влюбвал в мен а праща целувки на оная...Познавам го мн добре,разделихме се...цяла нощ не съм мигнала...Не знам какво да направя да си го върна и да е само мой...обичкам си го след 5-6 дена ще идва към велико търново при приятели,щеше да идва при мен но след тва....страх ме е да не стане така,че повече никога да не го видя и чуя...искам да е всичко както преди и да я няма оная...А за нея да кажем,че сме приятелки или по-точно имаме общи приятелки...Излизала съм няколко пъти на кафе с нея...тя е нещо мн лицимерно,не знам не ми хареса и страня от нея...всички казват,даже най добрата и приятелка,че съм мн по красива и сладка от нея...но уви побърках се искам си приятеля :( Моля За съвет,знам че изпитва нещо към мен

АААААААААХАХАХАХАХАХА, влюбила се била по чата... ЗЛЕЕЕЕЕ!
Другата му се натискала пак по чата... ЗЛЕЕЕЕЕ!
Казвали си 'обичкам те' ПО ЧАТА... МНОГО ЗЛЕ!
Я изчакайте да навършите 15 години, пък тогава сядайте да си 'чатите' и да се 'влюбвате'... Ебати тъпите путки, честно... :smt011

let_me_go
09-11-2006, 08:47
Влюбила си се - лошо няма ... Никой не може да ти даде тон в живота , най-вече да ти казва кого да обичаш и кого не ... Е,да...странно е ,ч е е от чата , но все пак значи си намерила нещо , което те е грабнало в този човек ... и въпреки всичко - внимавай ... Аз не мисля,че той няма да те потърси ... А и след като ти е казвал , че те обича и че си важна за него , няма как изведнъж от раз да сложи край ... Не знам дори до сега не те ли е потърсил , но съм 99% сигурна , че ще го направи ... но не изживявай нещата до крайности ...

teenkopele
09-11-2006, 08:50
Може да звучи супер изтъркано, но му се обади и се разберете да се видите, като той идва във Велико Търново.
Успех. :wink:

Самодивата
09-11-2006, 12:07
Не ся нито аз нито тя го е виждала но след няколко дена ще идва към моя град...Не казах гаджета,а просто приятели споделяхме си като братче и сестриче...говорихме по телефона с часове смси и се приварзахме един към друг и след като се скарахме вчера ся искам да се оправим но не нзамм как :smt010

Самодивата
09-11-2006, 12:17
Моята история е такава...преди 9-10 месец се запознах с едно момче от чата и станахме като братче и сестриче...Споделяхме си всичко,беше страхотно...много ми помогна да премина през мъкаат по бившия си...До сега не сме се виждали аз съм от Велико Търново,а той е от Петрич...Започнахме да се влубваме един в друг....пращахме си целувки по ата,даже си казвахме обичкам те като мн близки приятели...смси постоянно си пишехме и често ми званеше...Докато не дойде оня ден...една "приятелка" моя не почна да го сваля...започна да му се натиска...побърках се.Ревноста ме убиваше,започнахме да се караме...той твърдеше,че само си чати с него...А тя се хвалеше,че го е свалила вече...забоял ме скарахме се вчера сутринта казах му че най добре да забрави за мен...май лошо постапих...но твърди,че се влюбвал в мен а праща целувки на оная...Познавам го мн добре,разделихме се...цяла нощ не съм мигнала...Не знам какво да направя да си го върна и да е само мой...обичкам си го след 5-6 дена ще идва към велико търново при приятели,щеше да идва при мен но след тва....страх ме е да не стане така,че повече никога да не го видя и чуя...искам да е всичко както преди и да я няма оная...А за нея да кажем,че сме приятелки или по-точно имаме общи приятелки...Излизала съм няколко пъти на кафе с нея...тя е нещо мн лицимерно,не знам не ми хареса и страня от нея...всички казват,даже най добрата и приятелка,че съм мн по красива и сладка от нея...но уви побърках се искам си приятеля :( Моля За съвет,знам че изпитва нещо към мен

АААААААААХАХАХАХАХАХА, влюбила се била по чата... ЗЛЕЕЕЕЕ!
Другата му се натискала пак по чата... ЗЛЕЕЕЕЕ!
Казвали си 'обичкам те' ПО ЧАТА... МНОГО ЗЛЕ!
Я изчакайте да навършите 15 години, пък тогава сядайте да си 'чатите' и да се 'влюбвате'... Ебати тъпите путки, честно... :smt011

ami vsa6tnost sam na 18

BeBcHeTo
09-11-2006, 13:06
Какви приятели сте като не сте се виждали?!

Mike-Jones
09-11-2006, 13:14
kaji mi kajii kakva e moqta prisudaa :)

Obitax
09-11-2006, 13:40
chata si e chat realniq jivot si e realen jivot ne gi smesvaite dvete ponqtiq 6toto posle stavat golemi razo4arovaniq .

iiirish
09-11-2006, 13:41
kaji mi kajii kakva e moqta prisudaa :)

ех, тоя подпис :(

09-11-2006, 13:46
ti si sigorno nqkva super grozna i prosta i da ne te zabelqzvat mom4etata,i sq edin ti e oburnal "vnimanie" ako moje taka da se nare4e virtualno .I ti si mislish 4e ve4e edva li ne si svurzana s nego.ti zna4i trqbva da mu zabranish izobshto da si 4ati sas momi4eta i daje usmivki da ne moje da im prashta :mrgreen: .Q vzemi se pooprai i porasni zashtoto izobshto ne mi se vqrva da si 18 ,pove4e ot 14 ne ti davam ili ako si na 18 si bavnorazvivashta

kobrichka
09-11-2006, 15:45
Моето скромно мнение е че не можеш да ОБИЧАШ човек които не си виждала,може в деиствителност да не е такъв(никога не знаеш кои седи от другата страна)ти си на 18 би трябвало разумна вече,а ти влюбена в човек които не е виждала,мацко това не е ЛЮБОВ