PDA

View Full Version : Как да си върна обратно уеб бара?



®©PeTq®©
09-11-2006, 09:41
Офф..съжелявам че пиша такава тъпа тема..ама нещо направих..като натисна иконката на интернет ..и ми излиза бяла страница без поле за писане на саит!има ги само тия иконки за BACK и тия другите :?
Надявам се сте ме разбрали..моля ви някои ако знае какво да натисна или ...да ми каже плс..аз нещо натиснах и то стан така..Хелп..

olive_oil
09-11-2006, 09:47
миличка и аз съм си правила така споко!Щтракай с десния бутон там,където трябва да ти е тая лентичка,тя се нарича лента за навигация,токато не ти излезе в падащото меню "лента за навигация" като го натиснеш това ще се оправят нещата.пиши да ли съм помигнала,успех!!!

MauMyHkaTa
09-11-2006, 09:48
Не ми се е случвало подобно нещо, но ако си спомняш долу-горе поне от къде какво сиразбутала - влез пак там и чети, може да разбереш какво си направила и да го оправиш. Ако и така не стане - използвай Опера или Мозила, ако си с Експлорер разбира се. А предполагам че така си и направила, защото както виждам си пуснала тема, а за да го направиш все някак си влязла в сайта ;)

DoPye
09-11-2006, 09:51
ъъъъъъъъъ рестартирай ще се управи

®©PeTq®©
09-11-2006, 09:53
Мерси и на тримата :oops:
оправи се..мн ви благодаря.. :-D
мерси отново и модераторите ако искат вече могат да заключат темата :)
И съжелявам че я пуснах..тя е тъпичка ама се притесних... :oops:

MauMyHkaTa
09-11-2006, 09:54
Сега го видях и аз как става(за Интернет експлорера!) - като отидеш в сивото поле при стандартните бутони:"Stop", "Reresh", "Home..."и дадеш десен бутон - трябва да си сложиш тикче пред "Address Bar" и трябва да се появи въпросната лента за навигация. Така е поне при мен. Успех!

®©PeTq®©
09-11-2006, 09:55
Не ми се е случвало подобно нещо, но ако си спомняш долу-горе поне от къде какво сиразбутала - влез пак там и чети, може да разбереш какво си направила и да го оправиш. Ако и така не стане - използвай Опера или Мозила, ако си с Експлорер разбира се. А предполагам че така си и направила, защото както виждам си пуснала тема, а за да го направиш все някак си влязла в сайта ;)
Не значи тези саитове които си бяха отдолу(нали кадето си бях влязла )си бяха ОК ама като отворя отново интернета и се получаваше.. :oops: :( ама се оправи..и пак мерси на всички :smt008 O:)

MauMyHkaTa
09-11-2006, 09:55
Мерси и на тримата :oops:
оправи се..мн ви благодаря.. :-D
мерси отново и модераторите ако искат вече могат да заключат темата :)
И съжелявам че я пуснах..тя е тъпичка ама се притесних... :oops: :arrow: Бравос! :lol: =D> =D> =D>


Не значи тези саитове които си бяха отдолу(нали кадето си бях влязла )си бяха ОК ама като отворя отново интернета и се получаваше.. :oops: :( Аха, сега разбрах, но нищо, нали си се справила с проблема, всичко е ОК ;)

®©PeTq®©
09-11-2006, 09:59
Мерси и на тримата :oops:
оправи се..мн ви благодаря.. :-D
мерси отново и модераторите ако искат вече могат да заключат темата :)
И съжелявам че я пуснах..тя е тъпичка ама се притесних... :oops: :arrow: Бравос! :lol: =D> =D> =D>

Не значи тези саитове които си бяха отдолу(нали кадето си бях влязла )си бяха ОК ама като отворя отново интернета и се получаваше.. :oops: :( [/quote]Аха, сега разбрах, но нищо, нали си се справила с проблема, всичко е ОК ;)[/quote]
Дам..благодарение на вам..МЕРСИ :-D :oops: :P

pa4o_89
09-11-2006, 10:29
всичко тва става и с F11 O:)
явно и него си натиснала, че да ти стане така :)