PDA

View Full Version : Nujno e da se pro6tava!!!



mileto_3
09-11-2006, 12:06
:-k pone az taka mislq.azsam momi4e na 16 godini.nqmam 4ak takiva golemi problemi no sam imala i 6te imam za napred.pro6tavah i to ne vednaj i pak bqh naranqvana i ostavqna na proizvola.tova lqto se bqh napila ama mn mn qko.i sega ne pomnq kakvo to4no e stanalo no samo znam 4e na6te sa me vidqli v tova sastoqnie i mi go prostiha.vqrno za malko da si otida ot tozi svqt i to po vina ne samo na men o povqrvaite mi pomognaha mi i moite nai dobri priqtelki.no im go prostih.ve4e gledam po razli4en ne4in na jivota i znam 4e pro6kata ne e za vseki i ne vseki moje da q dade.

koalka
09-12-2006, 08:03
Напълно си права.Изисква се сила да можеш да простиш грешка,особено ако е голяма.

BeBencEto
09-12-2006, 09:50
da,nujno e da se proshtava,no mnogo zavisi ot situaciite...az primerno ne bih prostila neshto,koeto me zasqga prekaleno lichno..nshto,koeto nqkoi se opitva da mi otneme..nqkoi.koito chrez postupkite si iska da mi navredi i da provali planovete mi....nqma da stane tova edva li bih go prostila...pone na tozi etap ot vreme...no inache da...proshkata e hubavo neshto....

NaDuFcHe
09-12-2006, 10:14
Proshkata e neshto mnogo vajno no nemoje da proshtavash na vsichki i za vsichko..samo na hora za koito si siguren che sujalqvat za tova koeto sa napravili...