PDA

View Full Version : Дали ми е само приятелка



crazy_idiot
09-11-2006, 12:40
Значи с едно момиче се познаваме от как сме се родили и тя ми е най-добрата приятелка направо като сестра.Много си споделяме и много се обичаме.И винаги ходим прегърнати.И почти всички нейни приятели и познати ни мислят за гаджета.Възможно ли е тя да им говори нещо за да мислят така?

AliceSw
09-11-2006, 13:20
не бе споко момичето сигурно нищо не казва и аз обичам да се хвърлям на врата на най-добрия с приятел просто ей така и мен са ме питали дали не ходим ама ве4е знаят 4е няма нищо и понякога го праят за бъзик само :-D

BeBcHeTo
09-11-2006, 13:20
Вазможно е :)

The^SweeTesT^Thing
09-11-2006, 20:30
Ne be sigurno ne im govori ni6to.Samo 4e horata ne vijdat tova koeto e,a vijdat i si mislqt tova koeto na tqh im ottyrva

Shadow_Walker
09-11-2006, 21:53
Еми и аз ако виждах някоя позната прегърната с някакво момче щях да си помисля, че са гаджета.Не е задължително да им е говорила нещо.

koalka
09-12-2006, 08:02
Ами не е нормаално да ходите така.Е,как няма да ви помислят за такива?Ходите прегърнати.

BeBencEto
09-12-2006, 09:46
ami normalno e sled kato hodite pregurnati da vi mislqt za neshto poveche..ama kakvo znachenie ima nali vie si znaete,kakvi ste ;-)

NaDuFcHe
09-12-2006, 11:01
Spox spored men nishto ne im govori i za men i nai-dobriq mi priqtel pochti vsichki si misleha che hodim daje bivsheto mu gadje me e pitalo milioni puti dali hodim,dali sme hodili dokato te sa bili zaedno i nekvi takiva..Strashno drazneshto e ama ne im obrushtam vnimanie veche...to ako me izkarvat che hodq s vsichki s koito se gushkame i tn znachi sum hodila s 99% ot poznatite mi...

cherinka
09-12-2006, 17:09
Ами не е нормаално да ходите така.Е,как няма да ви помислят за такива?Ходите прегърнати.

ами приятелки са, защо да не се прегръщат и да не ходят прегърнати.. според мен тва "..ама вие да не ходите.." са някви изтъркани бъзици дето някои се правят на интересни с тия лафове..

tainstvenata
09-12-2006, 17:31
mi kato ste pregarnati e normalno ne mi se vqrva da im e govorila ne6to ... prosto horata sa lubopitni .. no nqma lo6o da se pregrashtate .. priqtelite se pregrashtat sashto ne e zadaljitelno da se gadjeta za da se pregrashtate :wink:

indian_flower
09-12-2006, 18:51
Щом я познаваш толкова добре не можеш ли сам да си отговориш на този въпрос?!? Имам предвид попринцип е нормално...и няма причина да мислиш, че им е говорила нещо, но ние не позначаме момичето...може пък нещо да им е казала:)
Пък и щом сте толкова близки просто я питай и се изяснете:)

mon4eto
09-13-2006, 07:29
Vseki si ima pravo na mnenie.Takache shte si xodat kakto si iskat-da ne vi puka za kakvo vi mislqt,zashtoto vie si znaete kakvi ste 8)

S_T_E_V_E
09-13-2006, 18:15
Ne be sigurno ne im govori ni6to.Samo 4e horata ne vijdat tova koeto e,a vijdat i si mislqt tova koeto na tqh im ottyrva
точно казано :!: :)