PDA

View Full Version : ГРАБВАЩО ЗАГЛАВИЕ!!(ама не баш:)



Сури
09-11-2006, 12:46
здравейте!ще си позволя и аз да ви занимая за малко.. :lol:

вчера гледах 'Тя е толкова прекрасна'..за последен път гледах същия филм преди 4-5години и ми се стори абсурден...но тогава нямах НЕГО..бе всъщност аз и сега го нямам..той ме заряза 1 месец преди да замина от страх,защото 'пак щял да остане сам'..чух отново същото 'обичам те,ама не мога да съм с теб'...с друга тук ще имам връзката,която искам да имам,но всъщност искам теб' ...'след време може пак да опитаме,сега не беше нашето...'и други подобни глупости,знаете,че като опре до оправдание могат да се разтягат локуми...та казааааааах.....за филма...сега като го гледах,разбрах мн добре защо главната героиня се върна при голямата си любов..и ме хвана страх..аз това мойто мом4е не мога да го забравя,не мога и да го преживея..и си мисля,ако някой ден опре до избор,че и аз ще се съсипя и ще избера него...мога да обичам и други..само че никой няма да обичам,както обичам него....ама мн е странна нашата връзка :lol: (3г.със 'здравословни паузи')......той още ме обича....аз него също....само че съм наранена,обидена,зарязана, акто искате го определете и плюс това заминавам...искам да го забравя и да продължа напред...КАК ДА СТАНЕ ТОВА??

LilAngel
09-11-2006, 12:52
"любовта е сляпа", "времето лекува", "никога не казвай никога"...мога да те засипя с такива отговори. гледай сега имам съвсем прост съвет. не казвай, че никога няма да го забравиш и не се заричай. на всеки се е случвало поне веднъж да загуби "голямата" любов. болката е огромна, но наистина с времето всичко минава. порастваш и започваш да гледаш по-ясно на нещата от живота. лично на мен ми трябваха 2 години докато го разбера. опитай да си го върнеш ако наистина той го заслужава. ако не - живей си живота. помисли кое е най-важно за теб. бъди със семейството и приятелите си, защото те имат най-голяма нужда от теб!
и късмет каквото и да решиш

iiirish
09-11-2006, 12:54
според мен няма смисъл да се връщаш при него, дори и той отново да те потърси. три години вие сте се разделяли и събирали напук на всичко, което става около и във вас! не мислиш ли, че вече е крайно време да преосмислиш живота си и да намериш нещо по-подходящо. ти не отричаш, че можеш отново да обикнеш някого! тогава го направи, но моят съвет е да не се обръщаш повече назад!
а как да продължиш напред?! :-k ами то само времето ще покаже! успех! ;)

BeBcHeTo
09-11-2006, 12:59
Nqma smisal se vra6ta6......

koalka
09-11-2006, 13:04
Не мога да разбера защо сега не сте заедно?Какво ви спира?Просто няма смисъл вече да се връщаш при него.Или бъдете заедно или се разделете...не мисля,че има средно положение.Ако се обичате се съеберете.

Сури
09-11-2006, 13:27
koalka...мен нищо не ме спира....той е предубеден,че няма да издържи да ме вижда по5-6 пъти в годината...нали ви казах,че заминавам.....и аз искам дасе оттърся от него...обаче нещо все ми пречи...не е хубаво човек да живее за спомените,знам!..обаче не мога просто да вдигна ръце..и преди нз си колко време като се разделихме всички казваха 'остави го тоя кретен,кво се занимаваш'..да,ама не,и тогава не можах и смея да твърдя,че връзката ни стана мн по-силна от преди..но май само аз го оцених..и не мисля,че този път ще го дочакам...абе нз вече,аман от тъпанари като него(и е на 20!),които нз какво искат!!

kobrichka
09-11-2006, 15:30
мацка съжалявам за това ,но по-добре не се връщаи при него той ако наистина толкова много те е обичал нямаше да скъса с теб,наистина ще се виждате рядко но истинската и голяма любов иска жертви.Единственно времето ще ти помогне да го забравиш.Много ще боли но няма начин горе главата и не мисли постоянно за него,защото нали знаеш~спомена за щастието не е щастие,а спомена за болката е двоина по-голяма болка~Успех

ABSOLUTme
09-12-2006, 14:08
и аз така мисля,теглиш майна и гледаш напред.след време ше си кажеш ' тоя ли съм смятала за голямата любов бе?!' и ще се смееш от сърце,повярвай!пък и докато срещнеш перфектния човек,с когото ще се допълвате и който най-вече няма да те предаде,ще има бая да минеш...... :lol: :lol: :lol: (най-грубо казано)

tedy1_baby
09-12-2006, 15:12
нали знаеш поговорката:"Времето лекува"?споко.с времето ще го забравиш.

BeBencEto
09-13-2006, 10:18
prosto trqbva da gledash napred i dane ti pravi vpechatlenie...vupreki che realno poglednato e mnogo mnogo po slojno,otkolkoto da se borish za nqkoi.....moje bi shte se naloji da pochkash dokato se vurnesh ....pone az na tova se nadqvam v momenta za moqta situaciq...i togava ako e imalo nqkvi chuvstva a ti kazvash che se obichate..te shte sa mnogo po-silni i vsichko shte e na mqstoto mu...a obnostno filma....tova e prosto film...

jadna_za_lubov
09-13-2006, 20:26
:lol: mi ako te e obichal e nqmalo da skysa s teb...syglasna sam s dr....zabravi go i prodylji napred.... :wink: