PDA

View Full Version : Moderated: Зимата карах тежка бронхо-пневмония и сега...



gigi_00
09-11-2006, 12:55
Та занчи зимата карх една много тежка БронхитПлеомония и след това почнах да боледувам мн често.И до сега през 2-седмици съм болен пих какви ли не хапчета но немога да се оправя.Ако можете плс помогнете кажете някои бабешки метод :)
Предварително 10x

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ПП. "БронхитПлеомония" не съм чувала. Помисли си добре и ако си убеден, че е така все пак ще променя заглавието.

sladoled
09-11-2006, 15:53
Това с аспирините е несериозно!Храни се пълноценно, спи достатъчно и не се настройвай за болести.Ще израстеш и ще спрат болестите. :smt006

Forslor
09-11-2006, 18:15
Това с аспирините е несериозно!Храни се пълноценно, спи достатъчно и не се настройвай за болести.Ще израстеш и ще спрат болестите. :smt006 Ти ша ми кажеш! Точно така се излекувах и аз от такова състояние...
Възможно е . Всеки един организъм реагира различно. А с този аспирин (който има силно изразен улцерогенен ефект,особено в такива количества)най много да си докара няква язва на стомаха .

SwEeT_pAiN_F
09-11-2006, 19:35
Това с аспирините е несериозно!Храни се пълноценно, спи достатъчно и не се настройвай за болести.Ще израстеш и ще спрат болестите. :smt006 Ти ша ми кажеш! Точно така се излекувах и аз от такова състояние...
Възможно е . Всеки един организъм реагира различно. А с този аспирин (който има силно изразен улцерогенен ефект,особено в такива количества)най много да си докара няква язва на стомаха .


Syglasna sym za aspirina che uvrejda. Ako shte e tyi po-dobre si vzemi aspirin protect! Shtadi organite, malko po-skyp e no vyrshi rabota {makar che ne vijdam kak mojesh da spresh edno razvitie na bolest samo s aspirin}. Probvai da qdesh mnogo plodove, opitai se da mislish pozitivno. Kato usetish leko nerazpolojenie {losho ti e bez prichina,gadi ti se } kolkoto i glupavo da zvuchi da zvuchi si povtarqi na um che si dobre i che nqma da se razboleesh. Neznaesh kolko mnogo mojesh da si pomognesh taka, pone pri men deistva bezotkazno.

09-12-2006, 01:32
gledai pove4e da sportuva6 i da se mori6.moje da ti se struva sme6no,no po tozi na4in organizmat ti svikva s tezi promeni i stava6 po-izdrujliv , blagodarq!

ABSOLUTme
09-12-2006, 14:53
ох,тука явно има хора като майка ми 'боли те глава-вземи аспирин,боли те корем-вземи аспирин,боли те кракът-вземи аспирин,боли те гъза....' аааййдееееееее,тва не ви е някво универсално лекарство егати,че всеки компетентен за всичко го предписва...
...та на въпроса - в момента имунната ти система е слаба,няма значение,че заболяването е било през зимата.най-доброто нещо,което можеш да направиш за себе си,е да вземаш витамини(ама не само добавки,яж си ябълки,банани(ама не се заигравай :lol: ),кивита,диня,пъпеш,прасков ,кайсии,грозде ако набараш отнякъде + чушки,моркови,домати,зеле,б об,леща,репи,марули,абе всичко що расте и става за салата :-D ).спортувай доста,но не се преуморявай!храни се редовно и тая работа с аспирините я забрави,ако не искаш освен всички проблеми да имаш и бонус гастрит или язва!айде успех! 8)

gigi_00
09-13-2006, 09:10
Благодаря на всички :)

Dark and sexy
09-13-2006, 10:58
Ами най-добре яж повече здравословна храна,да те разтриват е хубаво,взимай Виброцил ако имаш хрема и така аспирини,спортове..