PDA

View Full Version : тъп въпрос спешно



09-11-2006, 13:31
значи някой от вас да е правил теста sure check,знам че въпроса ми е адски тъп,но пише да се капнат няколко капки с пипетката,обаче смисъл аз ако уринирам в/у нея може и да не попадне вътре урина,даже повече от сиг е ,та къде тр да го направя?

Tedinceto_
09-11-2006, 13:39
ako urinira6 v-u neq 6te popadne bydi sigurna :)) uspeh

anityyy
09-11-2006, 13:43
mi az ne sam si pravila no mn moi pr sa izpolzvali sure check...ta te si pikaqt nqkade drugade (smisal nqkfa malka 4a6ka ot tiq za kafe ili ne6to podobno) i posle ot neq zemat urinata s pipetata...dano sam ti pomognala po nqkaf na4in i USPEH s testa :)

09-11-2006, 13:49
momi4ata mersi mng napravih go!IMA SAMO EDNA 4ERTI4KA ZA MOE USPOKOENIE!vuprosa e 4e ne be6e mng silna smisul be6e malko bleda,tva dali e problem da pravq li nov?

09-11-2006, 13:58
значи някой от вас да е правил теста sure check,знам че въпроса ми е адски тъп,но пише да се капнат няколко капки с пипетката,обаче смисъл аз ако уринирам в/у нея може и да не попадне вътре урина,даже повече от сиг е ,та къде тр да го направя?

oof ako moje6e da se urinira vurhu neq nqma6e da ti slagat pipetata -ne se li se6ta6 4e moje6 da opikae6 celiq test? horata sa si napravili edno "krug4e" za taq rabota. kvo ti pre4i da izpolzva6 pipetata?????? vzima6 edna 4a6ka i posle ot tam s pipetata kapva6 nqkolko kapko i gotovo :wink:

09-11-2006, 14:31
значи някой от вас да е правил теста sure check,знам че въпроса ми е адски тъп,но пише да се капнат няколко капки с пипетката,обаче смисъл аз ако уринирам в/у нея може и да не попадне вътре урина,даже повече от сиг е ,та къде тр да го направя?

oof ako moje6e da se urinira vurhu neq nqma6e da ti slagat pipetata -ne se li se6ta6 4e moje6 da opikae6 celiq test? horata sa si napravili edno "krug4e" za taq rabota. kvo ti pre4i da izpolzva6 pipetata?????? vzima6 edna 4a6ka i posle ot tam s pipetata kapva6 nqkolko kapko i gotovo :wink:
Тя имаше предвид да пикае върху ПИПЕТАТА ;-) не върху теста. Са вече ти дали знаеш кое какво е и как изглежда е друг въпрос. Върни се в първи клас още там се учат родовете на съществителните ;-)

alkobalko
09-11-2006, 14:36
Чети листовката, там си пише всичко.