PDA

View Full Version : само ме наранява,но не искам да го забравя!



macka123
09-11-2006, 15:45
харесвам едно момче...луда съм по него.мн пъти съм писала за него затова направо ще казвам поредната случка.онзи ден една моя фр имаше рожден ден.купон.....той се напи.нз какво стана но в един момент докато се разхождахме малко с едни фр той ме цунка по бузката.и на мен ми стана готинко мн ясно.и една моя фр каза:"а така не става.тва не се зачита за целувка."тогава той ме целуна истински.бях на 7-мото небе от щастие.и тогава едни двама негови фр искаха да си ходят.те му казаха че няма да си тръгнат само ако целуне рожденничката.той мн искаше те да останат.(аз също бях доста пияна но осъзнавах какво върша а и помня всичко).и ме попита дали ще му се разсърдя ако я целуне?аз му казах че нямам раво да му забранявам да прави каквото и да било.и той пак повтори:но ще ми се разсърдиш ли ако го направя?"аз му казах не.и тогава той я е целунал...и аз не съм разбрала кога.не съм видяла.после още доста пъти се целувахме.аз му казах:ако утре помниш ми се обади".и той каза че може да е пиян но тва ще го помни..но на мен ми се доспа и си тръгнах.днес рожденничката ми разказа че са се целували доста пъти след като съм си тръгнала.наистина на др ден ми се обади.аз го питах дали помни.а той каза да.поговорихме си малко за др глупости около купона и го питах дали съжалява за тва което е станало(защото той зн че го харесвам и каза че иска да сме си само фр)и той каза че не съжалява,защото няма за какво да го прави.мн ми е кофти.дали е защото се напи ужасно много или нз.иначе и той помни въпреки че беше мн пиян.кажете ми как да не ми е толкова гадно и дали наистина може алкохола да е причина за целувките му с нея,а може би и с мен?

09-11-2006, 16:04
Бе кво ме интересува кой, кога, как и защо се целувал с някой си ?!
Научете се да се справяте с нищожните си проблемчета сами, щото няма вечно да сте на 13, да се напивате по купони и да се целувате с тоя и оня.

Ай сиктир ! :evil:

macka123
09-11-2006, 16:05
мога ли да попитам като не те интересува защо пишеш?
ти въобще не знаеш аккво ми е!

kobrichka
09-11-2006, 16:08
Бе кво ме интересува кой, кога, как и защо се целувал с някой си ?!
Научете се да се справяте с нищожните си проблемчета сами, щото няма вечно да сте на 13, да се напивате по купони и да се целувате с тоя и оня.

Ай сиктир ! :evil:


нали затова пише в този форум за да си помагаме,а не да се убиждаме, като не ти изнася не чети

мацко а що се отнася до твоя проблем ноистина не знам как да ти помагна,попитаи го дали испитва нещо към теб,излесте на среща

Mike-Jones
09-11-2006, 16:15
:)

macka123
09-11-2006, 16:52
ние по принцип всяка вечер се виждаме защото сме в една компания
даже сега ще сме в едно даскало
но сега го няма за няколко дни(от купона не съм го виждала) и ме е страх да не би да не изпитва нищо към мен защото дори да искам не мога да го забравя

pebz
09-11-2006, 17:09
hmm amiii amii shtom ti e kazal che ne sajelqva.. ii ti se e obadil se pak.. moje bi .. te haresva ama oshte ne go e osyznal.. ama sega kato shte ste v edno daskalo...i postoqnno sh sa vijdate..moji i neshtata da se poluchat.. ama da ti kaja..ako edno momche te kara da stradash znachi ne te zaslujava !

let_me_go
09-11-2006, 17:17
Тормозиш се излишно , но пусто му сърце . Да , алкохола не бива да се пренебрегва , но монетата има две лица ... първо - може да го е направил , защото наистина е пил и един вид се е доказвал и второ - нищо , че е консумирал алкохол , просто е искал да те целуне . Но пък после щом се е целувал и с това момиче ... абе тоя голям Дон Жуан излезе ... Виж миличка ... дръж се . Не знам на колко години си и дали това е нещо съвсем мимолетно ... но колкото повече показваш , че не ти пука , толкова по-добре ... Ако той почне да се дразни от факта , че на теб не ти пука и по някакъв начин се опитва да търси вниманието ти , значи те харесва и си струва , ако ли не - просто обърни нова страница , защото не е единствен и трябва да е далеч от мисълта , че света се върти около него ...

Angel_eyes
09-11-2006, 17:22
Ами ако алкохола е причина за целувката му с нея..няма нищо чудно да се отнася и за целувките с теб...Не искам допълнително да те натъжавам,нооооо най-доброто нещо е разговор с него по този въпрос,трябва да го питаш дали предизвикателството от страна на рожденичката е породило истинската целувка...или той сам е искал да го направи и това е било най-удобния случай :wink: Ние можем много изводи да си правим...но какво става всъщност знае само той...така,че действай мила :wink:

Lorraine
09-11-2006, 18:35
Ами ако алкохола е причина за целувката му с нея..няма нищо чудно да се отнася и за целувките с теб...Не искам допълнително да те натъжавам,нооооо най-доброто нещо е разговор с него по този въпрос,трябва да го питаш дали предизвикателството от страна на рожденичката е породило истинската целувка...или той сам е искал да го направи и това е било най-удобния случай :wink: Ние можем много изводи да си правим...но какво става всъщност знае само той...така,че действай мила :wink:съгласна съм с теб.

П.П. намали си аватара macka123 :wink:

luda`flirtajika
09-11-2006, 18:56
Ами ако алкохола е причина за целувката му с нея..няма нищо чудно да се отнася и за целувките с теб... :wink:

:!: :!: mn tochno suglasna sum... znam,che go xaresvash,no tova,che go xaresvash ti ne znachi,che tvoite celuvki s nego mogat da sa izkliuchenie...

alkobalko
09-11-2006, 20:06
Ами ако алкохола е причина за целувката му с нея..няма нищо чудно да се отнася и за целувките с теб... :wink:

:!: :!: mn tochno suglasna sum... znam,che go xaresvash,no tova,che go xaresvash ti ne znachi,che tvoite celuvki s nego mogat da sa izkliuchenie...
И аз съм на това мнение. Ето защо най-добре поговори с него и го питай.

CrazyWitch
09-11-2006, 22:26
Ми.. Май няма надежда за теб и него.. за ВаС!
Мисля, че не е от самия алкохол ми просто като е отишал на купон.. си е направил такъв. Целувал се е с теб .. и с нея. Харесвало му е. Като си си заминала е продължил с нея... За него явно е нямало значение с коя е. Дали с тебе или с нея. Важното е било женско да пипа.

Живей си живота бе момиче. Аз като тебе бях много хлътнала преди много време по едно момче.. с което ходих седмица хах. То рев ли не бе.. ко ли не бе за него. В момента съм с един ангел! Паднал ангел. Ей такова момче ти пожелавам. Защо момичетата все си падаме по лошите момчета? :roll:

Айде много късмет от мене. И на твоето слънце, ще изгрее улица (както моя ангел ми каза хах ;-) )

gery_to
09-11-2006, 22:37
Spored men-bil e piqn,iskal e da si napravi kupona,s teb s neq s koito padne!govori s nego za da se izqsnite,ina4e e glupavo da si habi6 salzite za nqkoi koito se bazika

iiirish
09-11-2006, 22:44
Ами ако алкохола е причина за целувката му с нея..няма нищо чудно да се отнася и за целувките с теб... :wink:

:!: :!: mn tochno suglasna sum... znam,che go xaresvash,no tova,che go xaresvash ti ne znachi,che tvoite celuvki s nego mogat da sa izkliuchenie...
И аз съм на това мнение. Ето защо най-добре поговори с него и го питай.

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 22:50
Ами първият път те е целунал по бузата спонтанно а после и истински а целувата към рожденничката е била подтикната от приятелите му, освен това те е попитал дали ще се обидиш, трябва да успееш да останеш с него докато сте насаме и тогава ще можете да поговорите :roll: само той може да ти отговори какви са чуствата му като цяло...

Obitax
09-11-2006, 22:56
sajelqvam 4e go kazvam no s tozi 4ovek nqma6 bade6te po dobre go zabravi i si tarsi 6tastieto drugade

magito_gandia
09-12-2006, 01:50
mila znam kak se 4uvstva6 za6toto i az sum bila v su6tata situaciq:((govori s nego,pitai go kakvo ispitva kum teb,dali iska ne6to s teb,ok

Naiden_20
09-12-2006, 03:00
Аз не вярвам само алкохола да е причината.Нали знаеш че повечето пъти когато човек се напие казва истината или я върши :wink:

macka123
09-12-2006, 15:33
днес ще го видя и ще се опитам да поговоря с него(ако събера смелост).благодаря ви.ако някой може още да ми хелпне ще съм още по-благодарна,защото мненията ви са в 2 посоки