PDA

View Full Version : to4no taka li e?



pe6o_gazara
09-11-2006, 17:17
iskam da popitam pri otvarqneto predi da si go vkara6 nali 1=vo trqbva da vkarva6 prustite ... ama imam edin vupros kazvat 4e 3 prusta trqbva da gi vkara6 ama ednovremenno ili ne za6toto neska se opitah 2 da vkaram i q bole6e mnogo nz kak 6te stane po golqma a puk q vyzbudih mn!! ](*,)

voaiora
09-11-2006, 17:21
Trqbva rqzko da se vkarat,ama probvai i ne samo s prysti...kolkoto i da q boli trqbva rqzko!

Atula
09-11-2006, 17:22
Ne e "uspal da vleze"? Vnimavai, ne e bila dostatuchno otpusnata, a ima li pritesnenie zabravi za sex. Opitai se da q predrazpolojish- i nikakuv alohol predi tova, tq nqma da se otpusne nikoga i shte bude po-zle, no imai predvid, che kogato momicheto e devstveno ili ima maluk opit se pritesnqva mnogo i ne opitvai sa brois prusti, a preceni po vsichki belezi dali e dstatuchno vuzbudena, za da pristupish kum deistvie.

razbira4
09-11-2006, 17:32
Как с пръсти бре пич,
ти буба нямаш ли ?
:)

09-11-2006, 17:50
Хаха още буба ли му викаш е ПИЧ!
*Ръгай едно пръсче повърти малко!След тва още и още!Излижи я хубаво и глей кво стаа!

pe6o_gazara
09-11-2006, 18:37
mi mnogo q boli kato rekoh da i mu6na o6te edin prust... ina4e s edin pryst vyrtq navsqkade i na neq i stava mn hubavo ...

Otvorena
09-11-2006, 19:14
А бе пи4, какви пръсти бе! Предразположи малко мацето, надърви си го и бутай!
Мене ли4но като ме дефлорира моя, нямаше втори път. От първия път, бутна и влезе, верно е, заболя, ама то боли първите няколко пъти само. И внимавай къде ще свършиш после! (ние го правихме без презерватив и той свърши вънка)

^DaRk_LaDy^
09-11-2006, 19:44
А бе пи4, какви пръсти бе! Предразположи малко мацето, надърви си го и бутай!
Мене ли4но като ме дефлорира моя, нямаше втори път. От първия път, бутна и влезе, верно е, заболя, ама то боли първите няколко пъти само. И внимавай къде ще свършиш после! (ние го правихме без презерватив и той свърши вънка)

Така е , обаче най-добре с презерватив , щото както е казано хиляда пъти във форума , с риск да стане досадно ще го повторя , има предеякулационна течност , която съдържа малък брой сперматозоиди , така че начина с прекъснатия полов акт не е особено надежден , за да не направите фала ПОЛЗВАЙТЕ ПРЕЗЕРВАТИВ !

malka_kukla
09-11-2006, 19:56
emi normalno ako ne ste go pravili 3 prusta da e bolqt.zatova purvo s edno,i postepenno s pove4e.

Lud_s_Lopata
09-12-2006, 07:56
Пич.... Предразположи мацето.... накараи я да се възбуди на макс... и после я притискаи на секс.... нема какво да си играеш с пръсти... един па два па незнам си какво... за какво ти е тоо инструмент... в панталоните :) Успех Пич \:D/

of
09-12-2006, 09:59
imam vupros4e...momi4e sum i nqkoi gore be6e pisal bez alkohol..za mom4etata qsno ama az li4no iskam da si piina malko predi da me "otvorqt", 6toto po princip kato si piina malko pove4e nqkude s gadjeto i super mn se vuzbujdam i iskam da praa si4ko .. ama....si4ko! :-k

olive_oil
09-12-2006, 10:05
Пич.... Предразположи мацето.... накараи я да се възбуди на макс... и после я притискаи на секс.... нема какво да си играеш с пръсти... един па два па незнам си какво... за какво ти е тоо инструмент... в панталоните :) Успех Пич \:D/и ти си мн прав. =D>

krem4et0
09-12-2006, 15:01
Като я боли-не го прави.Опитай друг път и да ти кажа как стана при мен.1 път с пръстче,другия път с пръстче,а накрая с френски ласки и без пръстче.Не ме боля много.Просто си бях възбудена и влажна-това са двата фактора.И не го прави против волята й-заболи ли я спри.Ще се справиш!