PDA

View Full Version : Fat Girls



Yak
09-11-2006, 19:55
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя главеа...

adi_crazy
09-11-2006, 19:58
тъпак ходи се скрий някъде бе :smt011

adi_crazy
09-11-2006, 19:58
тъпак ходи се скрий някъде бе :smt011

09-11-2006, 20:06
Много си зле :smt013
На колко години е била 'облизващата се'?Замислял ли си се,че може да има СЕРИОЗНИ причини за тва,че е дебела?!

marina star
09-11-2006, 20:07
ei perfektniq s atleti4nata figura :smt013 :smt013 :smt013 :smt014 :smt014

PublicEnemy
09-11-2006, 22:24
Я се научи да пишеш и тогава давай акъл на другите !!! :smt070

SweeT_KiSs^F
09-11-2006, 22:35
бая повърхностен си..имам приятелка която е на 15 години и 100 килограма...но това не е защото седи по цял ден на компютъра ,а е наследствено от една част и от друга няква болест беше.Мислиш ли че на по пълните хора им е лесно..тва всеки да вървят насам натам с мисълта че някви като теб говорят така за тях...първо се постави на тяхно място и тогава говори така....

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 23:11
Мъжете имали повече самочуствие, о боже :lol: :lol: :lol: самочуствие (под налягаве) имат само плейбойчетат които се мислят за прекалено интересни и красиви само защото са всака вечер с различна! Както вече се каза има си болести които причиняват затлъстяването и на никой не го пожелавам

WILD__BOY
09-11-2006, 23:14
Имам едно което искам да кажа - с болести не се ебавайте. Ама с лакомия. Мразя дебели хора, които сами са си го докарали.

britney_04
09-11-2006, 23:56
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме
заболя главеа...
i az li4no kato vidq nqkvo mlado momi4e apuk sas korem vse edno ve4e e rajdala kakto i ogromen zadnik mi stava super protivno,zashtoto vse pak bulgarkite sme mnogo krasivi jeni i neka da pravim oshte i oshte za nas samite :!: a za horata koito im e ot nqkakva bolest tqh ne gi v klu4vam v napisanoto gore,zashtoto te ne sa vinovni. :smt006

09-11-2006, 23:59
НАЙ-ЯКИЯ ПОСТ! АМА КАКВОТО И ДА ГОВОРИТЕ ПРАВ Е ЧОВЕКА!

09-12-2006, 00:16
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя главеа...ako ba6ta ti znae6e kakv oxliuf 6te si 6te6e da se isxvarli v mivkata ](*,)

Metoman
09-12-2006, 00:33
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

MeGa_F3n
09-12-2006, 01:42
Имам едно което искам да кажа - с болести не се ебавайте. Ама с лакомия. Мразя дебели хора, които сами са си го докарали.
Е аз сега като съм по-пълничко момче и аз ко да се самоубия ли?
За мен няма ли място под слънцето!Интерестни хора сте бре!

Да...Вие винаги се ебавате и лъжите...
Я дай да видим на снимка :twisted:

LeftBehind
09-12-2006, 01:55
бая повърхностен си..имам приятелка която е на 15 години и 100 килограма...но това не е защото седи по цял ден на компютъра ,а е наследствено от една част и от друга няква болест беше.Мислиш ли че на по пълните хора им е лесно..тва всеки да вървят насам натам с мисълта че някви като теб говорят така за тях...първо се постави на тяхно място и тогава говори така....
Мисля че се казваше метаболизъм на по пълните хора май им действа по-бавно това беше май за храносмилането нещо.. ако се бъркам ми изтриите мнението 8-[

LilAngel
09-12-2006, 07:25
бая повърхностен си..имам приятелка която е на 15 години и 100 килограма...но това не е защото седи по цял ден на компютъра ,а е наследствено от една част и от друга няква болест беше.Мислиш ли че на по пълните хора им е лесно..тва всеки да вървят насам натам с мисълта че някви като теб говорят така за тях...първо се постави на тяхно място и тогава говори така....

аз до колкото знам голям процент от пълните хора са станали така заради някаква боляст или операция... :?

sun4ooo`
09-12-2006, 07:31
To si e vqrno 4e ima bolesti , na koito se dalji zatlustqvaneto , no sa svasem malko bolestite koito pre4at na 4ovek da sportuva , za tfa spored men si e opravdanie na hora koito ne sa dostatu4no motivirani :-k =;

koalka
09-12-2006, 07:40
Това,че е дебела не означава да и се подиграваш!Ти перфектна фигура ли имаш?

LilAngel
09-12-2006, 07:46
To si e vqrno 4e ima bolesti , na koito se dalji zatlustqvaneto , no sa svasem malko bolestite koito pre4at na 4ovek da sportuva , za tfa spored men si e opravdanie na hora koito ne sa dostatu4no motivirani :-k =;

да обаче имам позната, която като малка е била адски тъничка, дори е била гимнастичка, обаче се е наложило да я оперират от нещо и след това е напълняла адски мн :( не знам защо се е случило така...а иначе е такава душичка да му се не знае :(

Metoman
09-12-2006, 09:16
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

MeGa_F3n
09-12-2006, 09:34
Я дай да видим на снимка :twisted:

Metoman
09-12-2006, 10:29
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

09-12-2006, 10:51
Бе кви са тея простотий,че повечето хора,коит оса дебели,са напълняли зарди операция или болест,няма такова нещо,нарича му се бавен метаболизъм,храната се усвоява мн бавно и за това при такива хора погълнеш ли нещо сладко,край няма връщане назад,тря да бягаш 3км да го унищожиш,за това те са си виновни,защото не пазят никакви диети!

olive_oil
09-12-2006, 11:03
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя главеа...момчето си е мн право...

kAdrOkoSkA
09-12-2006, 11:17
Abe neshtastnik! :smt013 :smt021 :smt067 :smt070

sexy_tigar4e_MM
09-12-2006, 11:20
тъпак ходи се скрий някъде бе :smt011

zashto be? prav e choveka. zatlustqvaneto e deriozen problem ,hubavo e da mu se oburne vnimanie i na tova. :smt006 :smt016

sexy_tigar4e_MM
09-12-2006, 11:21
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя
главеа...момчето си е мн право...
nali!
nali! \:D/

sexy_tigar4e_MM
09-12-2006, 11:22
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя
главеа...момчето си е мн право...
nali!
nali! \:D/

Swetty
09-12-2006, 12:18
При положение, че искам да надебелея никой не може да ми попречи :P :P инат съм си :D

Real Anger
09-12-2006, 13:00
Тъп комплексар!!!Кои знае какъв грозник и изрод си ти,ами си тръгнал да критикуваш другите!!!Като не искаш някой да накърнява естетическото ти чувство,просто се заключи в стаята си и никога вече не излизай-печелиш и ти,печели и света-един идиот по-малко!!!
P.S.:Знам какво ще си кажете-тая защитава дебелите хора,защото и тя е дебела,но аз се гордея с тялото си-имам фигура на фотомодел-изяж се от яд,долен идиот!!! :smt016 Просто не мога да понасям несправедливости!!!Пълните хора са красиви и пълноценни личности!!!

09-12-2006, 13:22
Прави сте. В част от случаите е виновна някоя операция или наследствено. Също има хора с бавен метаболизъм и хора с по бърз. Първите ядат малко и качват много. А метаболизма е преработването на храната и пътя й през цялата храносмилателна система. Но това е първа група пълни хора.
Втората група. Това са хора които пред предлога че са учат(или нещо друго) се занимаряват и почват да трупат сланини и килиграми. Те вече са отвратителни. ТЕ изоставят достойнството си и самоуважението, и започват да се жалват. Тъпчат се с храна и се самосъжеляват.

SwEeTSsSnake
09-12-2006, 13:25
тъпак ходи се скрий някъде бе :smt011
:smt013 :smt013 :smt013

InitialD
09-12-2006, 14:02
Между другото това беше гадно но донякъде кат се замисля има неква такава тенденция момичетата в последно време да напълняват...не обиждам никого и с никого не се ебавам...ма според мен причината не е толкова в возенето в таксита ами в това че много момичетата почват да пият от много малки...и квото и да ми говорят хората от алкохола се напълнява...!Не само момичетата имат този вид проблем много от приятелите ми са абсолютни "мърди" (мързели) пият и киснат по цял ден на компютрите си и като им кажеш да се поразходят не !Ще вземат да умрат едва ли не!Затова и избегах от досегашната си компания за да не стана като тях...но най ме притеснява това че бавно сме тръгнали по стъпките на американците!!! :!:

tX
09-12-2006, 14:05
Значи какво ми направи печетление. Влизам аз в локалния супер, и каво да видя до месото. Голямо, тлъсто чудовище от женски пол си облизва пръстите. Малееееее! Изпаднах в стрес, не мога да си отлепя погледа, защото ме беше страх да не ме глътне. Беше облечено в кожи като нацист-изезател. То ме гледаше и аз го гледах. От гъзът му можеше да се изхрани малко селце за около седмица. От шкембето му можеше да направи пърлена сланина, която да изхрани голямо селце за около месец. Абе, кфо да ви кажа, още съм в стрес. И това не е първия път! Та закфо пиша тая тема, да подсетя женската част от форума, да не седи цял ден пред монитора, и да не патува с такси 50 метра и други такива работи. Да спортува и да не се набива с пирошки и дюнери, и после "малеее защо имам целулит, защо тоя не ме харесва, и защо тия дънки ме ме фащат" Това се отнася и до мъжкото съслови в форума, макар че ние поне имаме повече самочувствие и не хленчим по въпроса, аде багайте че ме заболя главеа...
Тия в супермаркета не са опасни щото са заобиколени от храна и само в краен случай ще ти налетят запретнали лигавник.
Обаче виж тия дето са е така на улицата, без наморник и каишка... =/
Спорта не хапе !

NaDuFcHe
09-12-2006, 14:11
Porednata tema pusnata ot nqkoi pulen kompleksar :smt013 :smt013

tX
09-12-2006, 14:27
Porednata tema pusnata ot nqkoi pulen kompleksar :smt013 :smt013
Поредното мнение пуснато от някоя невероятна секс бомба на 13 години с очила от Илиенци за 5 (ПЕТ) лева или по-лошо -- паднали й се в зрънчото, дето обича са се снима сама...

drawers
09-12-2006, 15:15
А дали няма да ти стане по-гадно ако видиш същото момиче в секс магазин да си облизва пръста докато си купува вибратор и в същият момент да те види теб и да ти налети?

PR0
09-12-2006, 15:20
Az sam visok i slab, qm mnogo seriozno vi kazvam ama mi e super barz
metabolizma i na6ite sa visoki i slabi, kvo da kajem. Nadnormenoto teglo e
osobeno vredno za syrceto i kryvnoto nalqgane. Trqbva da se sportuva pove4e a ne da se hodi po marketi i da se kupuva samo i edinstveno meso. Qjte zdravoslovna hrana.

09-12-2006, 15:39
Az sam visok i slab, qm mnogo seriozno vi kazvam ama mi e super barz
metabolizma i na6ite sa visoki i slabi, kvo da kajem. Nadnormenoto teglo e
osobeno vredno za syrceto i kryvnoto nalqgane. Trqbva da se sportuva pove4e a ne da se hodi po marketi i da se kupuva samo i edinstveno meso. Qjte zdravoslovna hrana.

Я кажете коя е здравословната храна :lol:

Obitax
09-12-2006, 15:54
Мъжете имали повече самочуствие, о боже :lol: :lol: :lol: самочуствие (под налягаве) имат само плейбойчетат които се мислят за прекалено интересни и красиви само защото са всака вечер с различна! Както вече се каза има си болести които причиняват затлъстяването и на никой не го пожелавам

zatlastqvaneto se polu4a ot lipsata na dvijenie i oilnoto hapvane druga pri4ena nqma a moje i po bavniq metabolizam pri nqkoi hora !

IdiOtKa
09-12-2006, 15:56
Porednata tema pusnata ot nqkoi pulen kompleksar :smt013 :smt013
подкрепям мнението ти !

adi_crazy
09-12-2006, 15:58
тъпак ходи се скрий някъде бе :smt011
:smt013 :smt013 :smt013
кво искаш!??!?!!?!?!?!??!!?
леле на къде отива света, ако продължават да се раждат такъва тъпи комплексари като тоя пуснал темата и тия дето го защитават :smt009

marina star
09-12-2006, 16:28
Тъп комплексар!!!Кои знае какъв грозник и изрод си ти,ами си тръгнал да критикуваш другите!!!Като не искаш някой да накърнява естетическото ти чувство,просто се заключи в стаята си и никога вече не излизай-печелиш и ти,печели и света-един идиот по-малко!!!
P.S.:Знам какво ще си кажете-тая защитава дебелите хора,защото и тя е дебела,но аз се гордея с тялото си-имам фигура на фотомодел-изяж се от яд,долен идиот!!! :smt016 Просто не мога да понасям несправедливости!!!Пълните хора са красиви и пълноценни личности!!!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

marina star
09-12-2006, 16:30
Porednata tema pusnata ot nqkoi pulen kompleksar :smt013 :smt013
Поредното мнение пуснато от някоя невероятна секс бомба на 13 години с очила от Илиенци за 5 (ПЕТ) лева или по-лошо -- паднали й се в зрънчото, дето обича са се снима сама...

tin pak kav si be idiot skapan i kvo te interesuva tebe kvi o4ila nosqt horata kat si golqm gazar hodi si kupi edni na vogue za 500lv i se skrii nqkade :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

alfred
09-12-2006, 16:42
Пораснете..

NaDuFcHe
09-13-2006, 22:06
Porednata tema pusnata ot nqkoi pulen kompleksar :smt013 :smt013
Поредното мнение пуснато от някоя невероятна секс бомба на 13 години с очила от Илиенци за 5 (ПЕТ) лева или по-лошо -- паднали й се в зрънчото, дето обича са се снима сама...Axaxaxaxax za tvoe svedenie 1vo ne sm 13godishna (a dori da bqh neznam kakvo znachenie ima) 2ro ochilata ne sa mi za 5 leva ot iliQnci.. (nauchi se kak se pishe i togava go izpolzvai) Vuobshte ne sum tvurdqla che sum sex bomba prosto kazah che temata e izkluchitelno bezsmislena i e qko kompleksarska rabota..+ tova dali se snimam sama ili si pravq profesionalni snimki pri nai-dobriq fotofraf v Bg si e lichno moq rabota takache aide Traicho Kostov i bez da komentirash bez da znaesh za kakvo stava duma :smt012

macy_day_parade
12-01-2006, 17:14
Т`ва лято бях напълняла доста,но за щастие нещата са под контрол в момента...Таа по темата:
Слушай,бе,мухльо такъв,как не те е срам от себе си уе?!?Паразит нещастен!!!Онова най-горе го написах за да изясня,че изобщо не е леко да носиш излишни мазнини по себе си!Да подчертая:бях в криза пък и имах ПРОБЛЕМИ с организма!Имам травма в лявото коляно и това не ми позволява да се занимавам със сериозни спортове.Колкото и да ме изнерви с тая тема не ти го пожелавам т`ва...преди да тръгнеш да се подиграваш на тези хора си задай въпроса КАКВА Е ПРИЧИНАТА!!!

Иначе си адски просто същество... :smt011

miloto_girl_4e
12-01-2006, 17:42
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!: