PDA

View Full Version : Питане към момчетата?



dqdkata
09-11-2006, 20:07
Абе момчета,исках да ви питам,като си забелите члена,но без да има нещо възбуждащо и когато главичката е много суха,тогава при допир и търкане боли ли ви,щото мен малко или тва е нормално за момчетата,просто когато е суха усещам парене при търкане.И още нещо,когато си го забеля твърде много,и има една степен,когато продължа пшочва да боли,не може повече,тоова нормално ли е?Моял ви отговорете ми

voaiora
09-11-2006, 20:12
Абе момчета,исках да ви питам,като си забелите члена,но без да има нещо възбуждащо и когато главичката е много суха,тогава при допир и търкане боли ли ви,щото мен малко или тва е нормално за момчетата,просто когато е суха усещам парене при търкане.И още нещо,когато си го забеля твърде много,и има една степен,когато продължа пшочва да боли,не може повече,тоова нормално ли е?Моял ви отговорете ми
Normalno e vsi4ko opisano ot teb!Daje ima6e skoto tema,4e edin pi4 go bolqlo ponqkoga i go karaha da hodi na lekar,a vsy6tnost glavi4kata e mnogo 4uvsvitelna,i ako ne si vyzbuden e normalno ponqkoga da boli pri dopir,,,sy6to moje ne6to da e zamyrsena i t.n.
Po vtoriq ti vypros - na kolko si godini?Ako si devstven 6e te boli mn qsno!