PDA

View Full Version : Като черна сянка



naia
09-11-2006, 20:39
Мале не знам какво да правя...
Значи гаджето ми е на 20 а има едно момиче на 23 което го харесва даже му е наговорило супер много лъжи и със него се карахме но пак сме заедно тя не се спира и докато не ни раздели няма да миряса той каза да не се занимавам със нея бил се разбрал със нея и и казал че се обичаме и че неможе да е с нея......да но на скоро той и тя се целунали.... :cry: мина и това по неговите думи за него не значела нищо почти му повярвах..........накрая ще я цапардосам със нещо тежко...понеже до нас живее една нейна приятелка я видях у тях как гледа към нас и се лендзи нещо имам чувството че е навсякъде дето съм аз....а тя работи във едно заведение във което ходят често моят приятел и приятелите му и аз понякога защото не ми е много весело да вися там.... ](*,)

LP_girl_14
09-11-2006, 20:49
Той не я харесвал,но са се целунали?!Как е станала тая работа?КОлкото до гаджето ти ако наистина те обича няма да й обърне никакво внимание и ще и повтори да стои далеч от вас,защото се обичате!Ти няма защо да се разправяш с нея,да я набиеш и т.н.,защото гаджето ти не е някакъв предмет който би могъл да бъде спечелен.Пък когато я видите,дръж се възможно най-мило с гаджето си,прегръщай го,целувай го...Нека тя разбере че сте възможно най-близки,че се обичате и че тя не може да ви раздели

iiirish
09-11-2006, 21:26
съгласна съм! няма логика в това да не харесваш някого, но все пак да го целуваш?! :-k дори и да звучи малко гадничко, приятеля ти най-вероятно изпитва нещо към нея. но не мисли, че само тя е виновна за това между тях! ако той иска да е само с теб, никога е нямало да се поддаде на нея!
извод: разкарай го докато не са преспали. то от целувка се започва! пък и той вече ти е изневерил веднъж!

CrazyWitch
09-11-2006, 21:30
Сега ще ти дам пример аз как щях да постъпя. Понеже съм момиче в тежка категория и съм от село щях да хвана оная какичка за косата и да я домяткам до приятеля ми и нервна да уредя спора като искам обяснение и от твамата кой колко. Ако накрая нищо не ми стане ясно .. едно карате на приятеля после и на женската и ще ги зареже и двамата ;) Пак тоя ще разбере какво злато е изпуснал. Сега това последното изречение ставаше дума за тебе. =)

Real`love
09-11-2006, 21:30
съгласна съм! няма логика в това да не харесваш някого, но все пак да го целуваш?! :-k дори и да звучи малко гадничко, приятеля ти най-вероятно изпитва нещо към нея. но не мисли, че само тя е виновна за това между тях! ако той иска да е само с теб, никога е нямало да се поддаде на нея!
извод: разкарай го докато не са преспали. то от целувка се започва! пък и той вече ти е изневерил веднъж!


che nqma samo tq vina da no na vseki se sluchva da greshi.Zaredi 1 celuvka ne moje da se prekrati vruzka na godina i 20 i dena ne e redno ako se obichate.Nai dobriq varqnt e da govorite vie dvamata zaedno s neq za da vidi che v vsichko ste zaedno.

Mike-Jones
09-11-2006, 22:34
:)

mravu4kata
09-11-2006, 22:39
Я дай снимка на твоя "убавец" да видим с какво толкова впечатлява дъртата кукувица!

{{{MiLo_f}}}
09-11-2006, 22:40
Ясно ми е какво е да се опитват да те разделят с някой и на едно мое гадже му бяха наприказвали някакви лъжи и не след дълго се разделихме... но помни че за изневяра са нужни двама и все пак има нячин да задържиш приятеля си, покажи му че няма да паднеш до нейното ниво да водиш война, а просто му показвай любовта си, дай му повод да не вярва на думите и и да иска да е само с теб

koalka
09-12-2006, 07:36
Как така са се целунали?!Това не отива на добре.Говори много сериозно с приятеля си и му кажи,че няма да търпиш това положение.Дано приятелят ти да е достатъчно силени и да те обича,за да и устои.Но го питай за целувката.Интересно ми е какво ще каже.

А и относно за лъжите-кажи му,че ако те обича няма да повярва,а то и е така.Ето за това не ги уважавам жените-с цената на всичко трябва да разделят обичащи се хора.

magito_gandia
09-12-2006, 12:01
ako gajeto ti durji tolkova mn na teb i ti kazva 4e te obi4a samo teb,za6to e celunal onaq???moje naistina da te obi4a NO vinagi si imai 1 naum 4e mujete sa takiva nemogat s edna...moje da obi4at samo edna no iskat da vkusqt i 4ujdoto:((a dokolkoto onaq ne i obru6tai nikakvo ama NIKAKVO vnimanie,ostavi q da si bie glavata 6tot s neinite luji i intrigi nqma da postigne ni6to,No ti i pokaji po nqkakuv na4in 4e toi e s teb,4e se obi4ate i 4e to4no puk tq nqma da uspee da ti go vzeme,vsmisul takuv 4e neq ako toi re6i 6te moje da q izpolzva,NO 6te bude s teb i do teb...az li4no ne poznavam takuv 4ovek,po to4no muj koito da ne izneverqva :P tui 4e mila spOk :) :P !!!

let_me_go
09-12-2006, 12:19
"Ами ако е кучка , защо да не се пробва момчето ?" - може би това си мислят повечето мъже ... Бил я е целунал ... ами то някои неща от там почват , а и щом това не означава нищо за него , защо наистина най-добре не й каже да стои на страна от вас , защото все пак има връзка с теб ? Май не знае какво иска героя ,а тая мадама май си проси нещо ... Ами да , чуждото явно й е по-сладко , но ти пък не трябва да бъдеш пасивна и да слушаш само приятеля си ! Мъжа си е мъж и понякога лесно се изкушава ! Я седни и ги питай кой с кого ходи , че нещо вече не ти е ясно ... Трябва и нея да насметеш щото тя иначе няма да престане , но трябва да насметеш и него , защото ако иска да е с теб и ако те обича няма да се вълнува от други жени ... Никой не може да ти даде точен съвет , защото само ти си знаеш през какво сте минали двамата , какви са ви чувствата и всичко останало ... но ако попиеш от някои неща , които са написани тук , ще събереш смелост , ще си кажеш "Ще правя каквото трябва пък да става каквото ще" и ще се справиш със ситуацията ... Горе главата и не се оставяй някой да ти дава тон в живота :wink:

SwEeTSsSnake
09-12-2006, 13:09
съгласна съм! няма логика в това да не харесваш някого, но все пак да го целуваш?! :-k дори и да звучи малко гадничко, приятеля ти най-вероятно изпитва нещо към нея. но не мисли, че само тя е виновна за това между тях! ако той иска да е само с теб, никога е нямало да се поддаде на нея!
извод: разкарай го докато не са преспали. то от целувка се започва! пък и той вече ти е изневерил веднъж!

:smt045 :smt045 :smt045

BeBcHeTo
09-12-2006, 13:25
съгласна съм! няма логика в това да не харесваш някого, но все пак да го целуваш?! :-k дори и да звучи малко гадничко, приятеля ти най-вероятно изпитва нещо към нея. но не мисли, че само тя е виновна за това между тях! ако той иска да е само с теб, никога е нямало да се поддаде на нея!
извод: разкарай го докато не са преспали. то от целувка се започва! пък и той вече ти е изневерил веднъж!

:smt045 :smt045 :smt045
:smt023 :smt023 :smt023

drawers
09-12-2006, 13:53
Поговори си с нея. И И обясни, че няма смисъл да се меси във връзката ви.

DiabolicAngel
09-12-2006, 14:28
Как така са се целунали?!Това не отива на добре.Говори много сериозно с приятеля си и му кажи,че няма да търпиш това положение.Дано приятелят ти да е достатъчно силени и да те обича,за да и устои.Но го питай за целувката.Интересно ми е какво ще каже.

А и относно за лъжите-кажи му,че ако те обича няма да повярва,а то и е така.Ето за това не ги уважавам жените-с цената на всичко трябва да разделят обичащи се хора.

=D> =D> =D>