PDA

View Full Version : модерирано: Получи се, но само за момент .. ?



Ani_18
09-11-2006, 21:32
Zdraveite!Shte zapochna ottam,che bqh na pochivka s priqteli i tam beshe i momcheto,koeto haresvam.Sluchi se taka,che ostanahme sami i se celuvahme,no neshtata svarshiha dotam.Kogato se varnaha drugite sqkash nishto ne se beshe sluchilo.I az i toi se darjahme taka vsqkash ne e imalo nishto,dori sled tova izbqgvahme da ostavame sami zaedno.Naistina ne moga da razbera zashto se poluchi taka.Oburkana sam.Predi 5 meseca prikliuchih vruzka,zaradi koqto stradah mnogo i sega me e strah otnovo da se vliubq.Ne mi se iska az parva da zapochvam da govorq s nego,no nz inache kakvo bi stanalo,ako ostaq neshtata taka,kakto sa sega.Pls daite mi savet...

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 §§

BUBU_to4ka_TO
09-11-2006, 21:38
bih ti prepory4ala da pogovori6 s nego za6toto ili e *sramejliv* ili e *broikadjiq* v pyrviq slu4ai samo trqbva da go otkrehne6 a vyvy vtoriq ne mislq 4e si zaslujava vnimanieto...uspeh :wink:

iiirish
09-11-2006, 21:40
може би всеки от вас не е сигурен в чувствата на другия и затова се получава така. или просто ви е страх да говорите за това и именно това е причината да избягвате да оставате сами - защото ще се наложи да говорите

ThePainIsReaL
09-11-2006, 21:41
bih ti prepory4ala da pogovori6 s nego za6toto ili e *sramejliv* ili e *broikadjiq* v pyrviq slu4ai samo trqbva da go otkrehne6 a vyvy vtoriq ne mislq 4e si zaslujava vnimanieto...uspeh :wink:

Не мисля , че е бройкаджия , щеше да се похвали ...

Иначе най-вероятно е по-стеснителен, случила се е кофти ситуация. Не виждам нищо лошо в това да го заговориш , просто не се увличай много , за да не страдаш

Ani_18
09-11-2006, 21:42
Ne znam kak da zapochna...

CrazyWitch
09-11-2006, 21:44
Ем ко се чудиш. Днешното поколение правят секс и на другия ден се правят, че нищо не е станало... , но твоето момче или е срамежлив и чака ти да поемеш нещата или не изпитва нищо към тебе и за него това е било нещо моментно.
Най-добрия начин да научиш е от самия него. Предразположи го за сериозен открит разговор и си ти :)

ThePainIsReaL
09-11-2006, 21:45
Ne znam kak da zapochna...
Просто го поздрави и виж реакцията му . Оттам нататък импровизация малко и всичко става .

Kar4eto
09-11-2006, 21:53
Сигурна ли си,че не харесва вече друго момиче или си има гадже?Според мен първо трябва да го поразпиташ уж просто от любопитство как вървят нещата при него и дали си приятелка,а след това,ако ти каже,че няма,му припомни онзи път с целвката или го попитай дали си я спомня ,а после вече зависи как ще се развие разговора...Може така да започнеш,ако искаш... :oops:
:D :D :D

koalka
09-12-2006, 07:32
Ами помисли,но ти си решаваш дали искаш нещата да отидат по-надалеч.По-добре първо говори с него и се изяснете.Може би си на път да се влюбиш и за това ти трябва разговор.Ако това е една заигравка от негова страна-по-добре го забрави,за да не си наранена.