PDA

View Full Version : Daite mi info i kajete vqrno li e ?



09-11-2006, 23:18
Az sum problemna li4nost i trqbva da se za6titavam po nqkakuv na4in momi4e sum na 17god. i iskam da vi pitam koi e nai podhodq6tia sport s koito moga da se zanimaq primerno:Kareteto? iskam da treniram? kude moga da go napravq,cenata kakva e i vqrno li e 4e 6te zaprili4am na mom4e i nqma da otslabna? Blagodarq predvaritelno, i ako mojete da dadete nqkakvi telefoni na klubove ? ili neshto podobno... blagodarq!

WILD__BOY
09-11-2006, 23:21
Еми препоръчвам таеклон до и катерене.

Dr. Kazimbutt
09-11-2006, 23:25
Еми препоръчвам таеклон до
Това какво е? Изкуство за катерене по дърветата ли? :lol:

Ако искаш просто да се трепеш, записваш се на бокс и това е. Бойните изкуства изискват много години практика, за да могат да бъдат прилагани добре, а и си имат собствена философия, която не е за всеки.

Composure
09-11-2006, 23:26
незнам :) зависи от човека аз съм тренирал карате бокс и кик бокс
кик бокса е най добрия вариант за защита :) каратето се учи прекалено бавно 4 години съм тренирал още тренирам обаче общо зето съм още нов така да се каже 1 8-9 трябва да тренираш за да можеш да направиш нещо
демек каратето е добро но бавно бокса е добър също но се учи за има няма 4-5 месеца...

09-11-2006, 23:29
незнам :) зависи от човека аз съм тренирал карате бокс и кик бокс
кик бокса е най добрия вариант за защита :) каратето се учи прекалено бавно 4 години съм тренирал още тренирам обаче общо зето съм още нов така да се каже 1 8-9 трябва да тренираш за да можеш да направиш нещо
демек каратето е добро но бавно бокса е добър също но се учи за има няма 4-5 месеца...

e da ama ot boksa nqma li da zapreli4am na muj v ramenata ???? az sum momi4e vse pak i iskam da si prili4am na takova? ot boksa nqma li da mi se promeni struktorata?

Composure
09-11-2006, 23:32
незнам :) зависи от човека аз съм тренирал карате бокс и кик бокс
кик бокса е най добрия вариант за защита :) каратето се учи прекалено бавно 4 години съм тренирал още тренирам обаче общо зето съм още нов така да се каже 1 8-9 трябва да тренираш за да можеш да направиш нещо
демек каратето е добро но бавно бокса е добър също но се учи за има няма 4-5 месеца...

e da ama ot boksa nqma li da zapreli4am na muj v ramenata ???? az sum momi4e vse pak i iskam da si prili4am na takova? ot boksa nqma li da mi se promeni struktorata?

доколкото разбирам искаш да си силна но слаба :-s

09-11-2006, 23:35
незнам :) зависи от човека аз съм тренирал карате бокс и кик бокс
кик бокса е най добрия вариант за защита :) каратето се учи прекалено бавно 4 години съм тренирал още тренирам обаче общо зето съм още нов така да се каже 1 8-9 трябва да тренираш за да можеш да направиш нещо
демек каратето е добро но бавно бокса е добър също но се учи за има няма 4-5 месеца...

e da ama ot boksa nqma li da zapreli4am na muj v ramenata ???? az sum momi4e vse pak i iskam da si prili4am na takova? ot boksa nqma li da mi se promeni struktorata?



iskam da kaja 4e ne iskam da zapreli4am na nqkoi muj no iskam da sum silna da moga da se za6titavam zashtoto naposleduk mn se nujdaq ot tova? za tova pitam koi sport 6te e nai podhodq6t za men zada imam dobra figura i da moga da se za6titavam
доколкото разбирам искаш да си силна но слаба :-s

Novkov
09-12-2006, 06:35
Аз предлагам да тренира бягане с препядствия

х
09-12-2006, 08:45
ima si trenirovki po samoza6tita v uli4en boi! ot koi gdad si? :smt017

teenkopele
09-12-2006, 09:03
Аз предлагам да тренира бягане с препядствия

+ бокс и става машина. :wink:

^*СлЪнЧиЦе^*
09-12-2006, 10:51
Аз тренирам ТАЕКУОНДО и мога да се защитавам,и имам хубава фигура.Не е мусколеста,но е оформена. :-)

09-12-2006, 11:03
ima si trenirovki po samoza6tita v uli4en boi! ot koi gdad si? :smt017

SOFIA

i'm so excited!
09-12-2006, 11:21
и аз бях се навила да се записвам на кик-бокс, и още съм навита де (щото ми писна да разчитам на някой да ми пази гърба). но не искам да ми счупят носа, в смисъл често се случва, а аз много си харесвам носа и така...
затва сега първо ходя на тае-бо малко да се стегна, тук там където има излишно да се маха и почвам кик бокс :?

09-12-2006, 11:44
и аз бях се навила да се записвам на кик-бокс, и още съм навита де (щото ми писна да разчитам на някой да ми пази гърба). но не искам да ми счупят носа, в смисъл често се случва, а аз много си харесвам носа и така...
затва сега първо ходя на тае-бо малко да се стегна, тук там където има излишно да се маха и почвам кик бокс :?

Dobre hubavo i az ako se zapisha na kik boks nqma li da zapreli4am na muj v ramenata? az iskam da se za6titavam zashtoto naposleduk mi se nalaga adski mnogo no me e strah da ne pridobiq nqkoia mujka forma i da se 4udq posle kakvo da pravq? A inache mn sum navita za kik boks zashtoto 6te moga da se za6titavam sama!

09-12-2006, 15:14
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

snejniat
09-29-2006, 23:07
Zna4i az kakto vinagi sam novak ama iskam da se izkaja prepora4vam ti fitnes zapo4va6 s leka programa za novaci sled dva meseca smenq6 programata govoris nqkoi fitnes instruktor ima zali za jeni specialno kato nai efekasniq na4in za svalqne na korem i stqgane na zadni 4asti si ostava veloargometara ps: kolelo na edno moqsto qko koremni presi i eto stava6 super gadje :))

Dr. Kazimbutt
09-29-2006, 23:21
Zna4i az kakto vinagi sam novak ama iskam da se izkaja prepora4vam ti fitnes zapo4va6 s leka programa za novaci sled dva meseca smenq6 programata govoris nqkoi fitnes instruktor ima zali za jeni specialno kato nai efekasniq na4in za svalqne na korem i stqgane na zadni 4asti si ostava veloargometara ps: kolelo na edno moqsto qko koremni presi i eto stava6 super gadje :))
Поне да беше прочел за какво става въпрос в темата, преди да започнеш да даваш акъл...