PDA

View Full Version : gadjeto mi e devstveno i e na 17....



sexy_monitata
09-12-2006, 00:30
nz kakvo da pravq ...!imam gadje i hodime ve4e 5 meseca oba4e toi iska po-seriozna vrazka az sam na 15 a toi na 17!nz dali da my pysna !problema e tam 4e i toi e devstven dokolkoto znam nz.a sam i syper sramejliva !pls kajete spored vas kakvo da napravq

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 §§

Bisollini
09-12-2006, 00:34
vlezte v legloto da napravite edno 6ou (dvama devstvenici) male :mrgreen: :smt044 . aa kak nneznae6 dali e devstven nali hodite 5 meseca ta vie ne si li govorite

Naiden_20
09-12-2006, 02:07
Ми ако го обичаш какво лошо има в сериозната връзка която иска той . Годините няма значение никакво-важна е любовта!!! Но по думите ти личи че ти не изпитваш вече нищо към него и маи за това те е страх от сериозната връзка.А иначе няма нищо по хубаво от това да знаеш че той те обича и държи на теб.Но ако ти до сега си го лъгала в чуствата си към него лошо

magito_gandia
09-12-2006, 02:19
ako naistina se obi4ate za6to da ne se is4ukate??sexa ne e ni6to lo6o:))nqma ot kakvo da se sramuva6,ostavi se i deistvai,a i bez tva ne si tolkova malka,nqma ot kvo da se pritesnqva6 ;)

iiirish
09-12-2006, 07:07
сериозната връзка не означава непременно секс! за това има време! изчакайте, няма за къде да бързате. пък и той ти е казал, че иска сериозна връзка, а не задълбочаване на интимните ви отношения. а ако си поиска просто му казваш, че още не си готова. ще те разбере ;)

koalka
09-12-2006, 07:18
Вие не сте ли говорили по тази тема?Поговорете и го обсъдете.Ако не си готова за секс и той не е,не го правете.Като станете готови-тогава.Това,че може за имате сериозна връзка не означава,че трябва да правите секс.

09-12-2006, 09:08
nz kakvo da pravq ...!imam gadje i hodime ve4e 5 meseca oba4e toi iska po-seriozna vrazka az sam na 15 a toi na 17!nz dali da my pysna !problema e tam 4e i toi e devstven dokolkoto znam nz.a sam i syper sramejliva !pls kajete spored vas kakvo da napravq
Ти си срамежливо момиче на 15 години и според ника ти си секси... ясно... тя и мама ми казва, че съм умен и красив... :-({|=

let_me_go
09-12-2006, 09:27
Уф,кво да ти кажа - тъй или иначе ще се случва , дали ще е сега или след две седмици няма никакво значение ... гадничкото ще е , че и двамата сте девствени ... и ще се получи еднаа...но все пак...от цялата работа няма да загубите нищо :D , освен едно де :roll:

olive_oil
09-12-2006, 10:22
nz kakvo da pravq ...!imam gadje i hodime ve4e 5 meseca oba4e toi iska po-seriozna vrazka az sam na 15 a toi na 17!nz dali da my pysna !problema e tam 4e i toi e devstven dokolkoto znam nz.a sam i syper sramejliva !pls kajete spored vas kakvo da napravq

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 §§
не правете секс,а любов

siXt_senSe
09-12-2006, 11:08
Аз много много не разбрах кое по-точно е проблема-че си срамежлива или че приятелят ти е девствен?Ако е първото няма място за притеснение,просто се отпуснете и не мисли за нищо друго освен за удоволствието което ще си доставите един на друг.А ако е второто не разбирам,ако те беше излъгал че не е девствен или си беше така,по-добре ли щеше да ти е?Напротив,това трябва да те ласкае

NoWallz
09-12-2006, 11:41
Тегли му едно ебане,заслужава го! :D

09-12-2006, 12:08
nz kakvo da pravq ...!imam gadje i hodime ve4e 5 meseca oba4e toi iska po-seriozna vrazka az sam na 15 a toi na 17!nz dali da my pysna !problema e tam 4e i toi e devstven dokolkoto znam nz.a sam i syper sramejliva !pls kajete spored vas kakvo da napravq

§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 1 §§
не правете секс,а любов

Evala ! i az tova vikam ... e az sam na 19 ... i sym devstven ! tova ne mi e osoben problem ... s pr-kata mi ot mn poveche vr sme zaedno i ne sme pravili sex ... i tq e na kade 15-16 ..... E da ... veche tova moje da se kaje 4e e problem ... Zashtoto mn q jelaq no kakvo da napravim :) she traim za hybost ! :(

maybelline
09-12-2006, 12:22
Самият факт,че задаваш този въпрос,говори че не си готова за секс.Изчакай още малко.Сближете се повече,ще се опознаете по-добре.Няма нищо лошо да ходите 7-8 месеца и тогава ако и двамата искате,да пробвате и секса.Той може да настоява,но решението кога(най-рано) ще го вземеш ти.

Mike-Jones
09-12-2006, 12:24
:P