PDA

View Full Version : модерирано: Аз искам връзка .. той иска секс .. ?



magito_gandia
09-12-2006, 00:48
mn me kefi edno mom4e,tolkova e sladuk,naprao 6te otka4a.mn iskam da imam ne6to seriozno s nego,oba4e toi samiqt mi kaza 4e NEISKA ni6to seriozno s NIKOQ...ot sqka edna iska edno i su6to..SEX I SAMO SEX:(((toi samiqt si mi kaza 4e go kefq NO iska samo 1 ne6to ot men..:(((mn mi e gadno..kajete mi kakvo da prabq..POMOGNETE MI!!! ](*,)


§§ Moderated by I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 §§

Bisollini
09-12-2006, 00:50
emi ima dva varianta...
1. Podminavah si go (Abati da ne e edin na sveta Sladur we) q se ogledai
2. ako tolkova go haresva6 Lqga6 s nego.

Tedka-Medka
09-12-2006, 00:55
ми направи си изводи какъв е този човек,
щом иска само това от момичетата и направо им го казва,
тоя е някакъв секс маняк,който няма чувства
и незнае как да обича или знае,но не иска да обича,
или поне да се опита..за мен такива хора не струват и пукната пара,
а ти си взела да мислиш за него и да му се връзваш..
ако толкова много го харесваш иди и си легни с него,
но това според мен ще е най-тъпата постъпка,все пак
има толкова момчета на този свят,които биха могли
да ти дадат цялата си обич,а този е едно нищо :evil:

koalka
09-12-2006, 07:28
Какво въобще можеш да напарвиш?Явно е с момичетата само заради секса и това е!Не му давай секс по-добре.После ще се почувстваш наранена и използвана,а на него няма да му пука.Сама си решаваш де...но ще напарвиш грешка.

LilAngel
09-12-2006, 07:44
mn me kefi edno mom4e,tolkova e sladuk,naprao 6te otka4a.mn iskam da imam ne6to seriozno s nego,oba4e toi samiqt mi kaza 4e NEISKA ni6to seriozno s NIKOQ...ot sqka edna iska edno i su6to..SEX I SAMO SEX:(((toi samiqt si mi kaza 4e go kefq NO iska samo 1 ne6to ot men..:(((mn mi e gadno..kajete mi kakvo da prabq..POMOGNETE MI!!! ](*,)

шшшш ало ако си фанала моя напрао ш'та удуша :smt013
ебавам се, но исках да ти кажа, че имам "връзка" с един такъв...казва, че не иска нищо сериозно, но ако прави секс с мен, ще го прави само с мен...глей ся кфо праа аз. виждаме се, оправяме се и му бия шута :smt023 ако ти харесва плана бъди силна и действай :wink:

LilAngel
09-12-2006, 07:45
emi ima dva varianta...
1. Podminavah si go (Abati da ne e edin na sveta Sladur we) q se ogledai
2. ako tolkova go haresva6 Lqga6 s nego.

haha ti da ne se predlagash neshty? telefonche, tfa-onova :mrgreen: :wink: :smt016

ЧоЧКа
09-12-2006, 08:45
Самоубий се.. не виждам друго решение на сериозния ти проблем... :-({|=

No_LiMiTe
09-12-2006, 13:06
Как може да задаваш този въпрос?!
Според мен,а мисля и всички останали трябва да го оставиш!
Няма смисъл да го направиш с него и после той да те заебе и ти да се чувстваш като поредната!Това чувство наистина е много по-гадно от това което чувстваш в момента!

ABSOLUTme
09-12-2006, 13:58
No_LiMiTe ,що да го оставя бе? :twisted:
мила,гледай сега.такъв човек трудно ще го вържеш,тъй че ако мислиш,че като легнеш с него и той ще се влюби в теб,остя ти казвам,няма такъв филм!нз на колко години си,ама ако си самоосъзната и над 18.......го хващаш и правите знаеш какво :lol: ...пък после кой откъде е,задоволен,щастлив и т.н.
ако пък имаш само чувства към него и не си сигурна,че искаш да правите секс,по-добре беж беж,стоиш далеч от него и ще ти мине!!момчета и мъже под път и над път :!:

ABSOLUTme
09-12-2006, 14:01
хаххах,аз пък от моя бившия искам секс,не ща връзка...той па нищо не ще :lol: :lol:

Novkov
09-12-2006, 14:30
emi ima dva varianta...
1. Podminavah si go (Abati da ne e edin na sveta Sladur we) q se ogledai
2. ako tolkova go haresva6 Lqga6 s nego.

Няка какво повече да се каже или или...

tedy1_baby
09-12-2006, 14:52
зарежи тая работа.щом иска само едно от теб,и то не е любов,не му го давай.освен ако не си леко момиче...но това е друга тема.

alkobalko
09-12-2006, 15:16
Напълно ясно е, че момчето иска само едно нещо, секс. Най-добре е да не се занимаваш с него. И все пак, ако искаш да паднеш толкова ниско бъди с него за една вечер, но ако питаш мен, забрави го.

LP_girl_14
09-12-2006, 15:32
Той ти го е казал-иска само секс от теб и нищо останало.След като получи това оето иска,ти ще бъдеш поредната му бройка и ще те зареже!Това ли искаш?Ако искаш само авантюра-оК,но останах с впечатлението че наистина имаш чувства към него и след вашите креватни изпълнения и близостта ви,още повече ще хлътнеш и той няма да оправдае очакванията.Намери си момче което ще те цени заради това което си,а не заради тялото или акробатните изпълнения в леглото :roll:

kobrichka
09-12-2006, 15:42
Според мен не трябва да му даваш това което иска защота после ще те боли той само иска да спи с теб и ще те остави и ти ще си наранена,а на него няма да му пука защото ти си била поредната, оставяи го докато е време

sexy_dizzy
09-12-2006, 16:10
Щом толкова ти харесва и, ако наистина искаш да легнеш с него- направи го!
Обаче мисля, че после ти ще си наранената в случая.Но все пак зависи-ако той много хареса секса с теб, едва ли ще бъдеш само за една нощ.Може би ще се превърже към теб.Ако искаш опитай.
Така или иначе нищо не губиш

xxKiFlAxx
10-13-2011, 03:40
.......

badsector
10-13-2011, 09:44
...такава каквато съм да е с мен. А такива няма
Напротив. Точно такива са масовите тъпаци. Е, някои предпочитаме половинките ни да се развиват, а не да стоят на едно ниво цял живот.
Впрочем от 2006-та насам сигурно многократно са й пръскали саксията на авторката :D

xxKiFlAxx
10-13-2011, 13:55
лелелее къв коментар съм писала не нее бях в състояние :razz: не съм такава да се описвам :D иначе както го писах така мисля ! трия

SmilezZz
10-13-2011, 18:46
Извинете , обаче темата е от 2006 !

gabsit000
10-14-2011, 06:21
то какво ли не е станало и с него и с нея :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

Biskfitka
10-14-2011, 08:11
то какво ли не е станало и с него и с нея :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:Може да са се оженили :D