PDA

View Full Version : СЪРБЕЖ



ton1
09-12-2006, 02:45
абе хора от 1-2 дена имам сърбеж по цялото тяло от време на време и на местата където се разчесвам вечерта си забелязвам че имам сякаш е обринато на другият ден изчезва,но отново ме сърби на различни места по тялото и едновремено! 100% не са бълхи защото няма от къде да ги хвана нито пък съм забелязвал,чистоплътен съм и се къпя секи ден по 1-2 пъти и идея нямам защо ме сърби ... даже понякога ме сърби лицето но слава богу там не се образуват пъпчици или малки обриви ? Знам че трябва да отида на кожен лекар но например утре ми е невъзможно някой знае ли горе долу от какво би се получило тва ?

sladoled
09-12-2006, 07:41
Най-вероятно е алергия към нещо.Може би перилни препатати с които са прани дрехите ти?Питай дали не е сменен праха за пране.Или измиващото средство-сапун ,душ гел?Всеми таблетка алергозан.Като начало е добре, но ако пак се повтаря ще трябва да се ходи на лекар. :-k

marina star
09-12-2006, 08:10
Най-вероятно е алергия към нещо.Може би перилни препатати с които са прани дрехите ти?Питай дали не е сменен праха за пране.Или измиващото средство-сапун ,душ гел?Всеми таблетка алергозан.Като начало е добре, но ако пак се повтаря ще трябва да се ходи на лекар. :-k

da ,da a moje bi i nqkakva hrana?

ProstoAz
09-12-2006, 10:04
А да не е от слънцето?
Аз като бях на морето хванах някаква слънчева алергия...на места се бях обринала и сърбеше (за първи път ми се случва такова нещо)... :?

malka_kukla
09-12-2006, 22:06
emi ot mnogo ne6ta moje,alergiq,neka4estven sapun za tqlo i kakvo li o6te ne.nai dobre otiva6 na pregled da ti kajat to4no ot kakvo e .