PDA

View Full Version : Моля помогнете !!! Става дума за Момиче което обичам



Naiden_20
09-12-2006, 02:02
Ми аз съм на 20 а ходих 8 месеца с момиче на 15 ,а много я обичах и мисля че тя мен също. Един ден както си седяхме на кафе тя ми каза че иска да скъсаме и че връзката ни била повече като приятелска !!! Понякога като е до мен и виждам с периферния си поглед че ме гледа някакси странно все едно иска да ми каже че пак иска да сме заедно !!! Просто се усеща!! Но аз не смея да я попитам щото се притеснявам от отговора й . Кажете какво мислите . Моля да ми пишат хора които са попадали в тази ситуация. Има ли шанс според вас някакси пак да се събереме Искам и да добава че разсъждава като момиче на повече от 15 !!! Има ли момиче на което му се е случило това и какво мисли ТЯ !!! Благодаря на всички за разбирателсвото но искам да ми отговори някое момиче което е направила същото с приятела си и как се чуства дали иска да се съберат отново

koalka
09-12-2006, 07:22
Не мога да разбера...хем те обича,хем връзката ви била само приятелска?Ти си на 20 и може би си по-разумен от нея,а тя още не е пораснала.Говори с нея,но моето мнение е че надали ще излезе нещо от това.

Naiden_20
09-12-2006, 08:59
Ми поне знам че преди ме обичаше а сега не знам как тези чуства са отминали !! Всичко беше перфектно... А и не съдете по това че е по малка с 5 години !!! Моля някое момиче което е скъсала по същия начин приятела си да ми каже дали се е замисляла пак да се съберат и колко често !!! Така ще си направя извод от отгворите дали имам надежда :cry:

BeBencEto
09-12-2006, 09:30
znaesh li,kogato nqkoi ti kaje krai..tova e prosto kraq..toi idva i edva li mojesh da napravish neshto po vuprosa..prosto gledai napred...

Nightmare
09-12-2006, 09:30
Нещо мацката не знае какво иска. Казваш, че разсъждава като момиче на повече от 15 години, но това е присъщо точно на 15 годишните. Няма какво да чакаш някой от тук да прочете мислите на приятелката ти. Смятам, че си достатачно голям да вземеш нещата в твои ръце. Просто я попитай дали има още чувства към теб и дали смята, че можете да пробвате пак. Ако не, значи не, ако да успех занапред.[/b]

Naiden_20
09-12-2006, 09:34
Не знам хора това е гадното чее се страхувам от отговора а и мсля че после ще се чустваме някак тъпо !!! А и според мен няма да получи такава обич и доверие от никой друг каквато аз и давах . БЛАГОДАРЯ ВИ

let_me_go
09-12-2006, 09:43
Замисли се и тръгни от най-малкото - защо тя е започнала да те чувства като най-добър приятел , а не като гадже ? Знаеш ли ? Помъчи се да си отговориш на този въпрос ... мисля , че е важно да знаеш отговора му . Щом казваш , че усещаш , че тя те гледа така все едно иска да ти каже нещо , явно значи се и виждате , което си е коз за теб ... Щом продължавате да излизате , може би на нея не й е все едно и й се иска да направиш нещо ти , ход изцяло и напълно твой , с който да й покажеш , че при едно ново начало на връзката ви , няма да ги има тези грешки както в началото... Успех и ... пиши за развитието на нещата !

SwEeTSsSnake
09-12-2006, 09:57
znaesh li,kogato nqkoi ti kaje krai..tova e prosto kraq..toi idva i edva li mojesh da napravish neshto po vuprosa..prosto gledai napred...

:smt023

olive_oil
09-12-2006, 09:58
говори с нея!Това е разрешението на проблема

let_me_go
09-12-2006, 10:01
znaesh li,kogato nqkoi ti kaje krai..tova e prosto kraq..toi idva i edva li mojesh da napravish neshto po vuprosa..prosto gledai napred...

:smt023

не съм съгласна [-X ... не винаги краят е край ... понякога просто е ново начало ... това е строго индивидуално :smt023

Naiden_20
09-12-2006, 10:01
Тези който мислят че това е края значи не познават любовта :( Голями песимисти сте.Благодаря на всички за разбирателсвото

f
09-12-2006, 12:00
zdrasti Naiden_20,az sum skusvala taka s mom4e i shte ti kaza zashto no ne moga da ti kaza na 100 procenta 4e i priqtelkata ti to4no zatova se e razdelila s teb.Hodih taka s edno mom4e vseki den se vijdahme po cql den bqhme zaedno nasam natam,otna4alo beshe got i se prevurzah kum nego no sled tova praihme edno i sushto vseki den,prosto nqmashe raznoobrazie apuk to4no tova ubiva pove4eto vruzki,i sega kato se vijdame ot vreme na vreme za po kafe bih iskala pak da sum s nego kato znam 4e pak shte e edno i sushto i prosto tova me otbluskva da se suberem otnovo.e tova e ot men dano se suberete:)

Naiden_20
09-12-2006, 12:09
Ми и при мен беше така но единствено защото когато изках да разнообразя нещата тя винаги си намираше оправдание.
Иначе много пъти съм искал да я водя някаде и да си прекараме супер. А ако сега се съберем отново съм сигурне че ще направя всичко възможно това да не се повтрои и съм сигурне че всеки на моето място ще го направи

ana_mariq
09-12-2006, 12:12
i az mislq 4e trqbva se raznoobrazite,i tova 4e si gotov tolkova mnogo za neq e mnogo hubavo az li4no evala pravq na takiva mom4eta:P

Bonbonenata
09-12-2006, 12:13
Според мен се притеснява от възрастта - от мнението на околните, от разликата в мисленето ви, от всичко. Обясни й, че ако се обичате, годините нямат значение. Важното е да сте заедно.

Naiden_20
09-12-2006, 12:14
Аз много пъти съм и казвал и за нея май годините нямат значение поне така мисля.Важна е любовта

AmbeR
09-12-2006, 12:46
?Ami...moje bi lubovta te e zaslepila i ne vijdash istinata...
Nai veroqtno e prosto edno 15 godishno momi4e koeto ne znae kakvo iska ,a moje i da se strahuva naprimer ot momenta v koito shte poiskash da pravite sex ili neshto podobno.. Imam dosta priqtelki i poznati koito sa postupvali taka - razdelqli sa se s gajeto si samo zashtoto sled vreme moje da poiska sex ot tqh tui kato e po golqm,koeto spored men e dosta glupava postupka,no vseki sam pravi svoq izbor..
Bili ste zaedno dosta vreme.. zashto prosto ne si pogovorish s neq zatova,pogovori s neq kato s priqtel a ne kato s gaje,obqsni i kakvo izpitvash kum neq i 4e iskash mnogo da si s neq,nakarai q da se zamisli i da ti dade pravilniqt otgovor ... Smqtam 4e vruzkata vi ne e bila mimoletna i zaslujavash pone edin otgovor,nali ;-) ?

tedy1_baby
09-12-2006, 15:18
в момента ми се случва драги.говори с нея и я попитай дали иска пак да сте заедно.ако "Да" край на загатката.ако "Не"...ми пак ще спреш да се питаш.и в двата случая няма какво да губиш.

morsheeba
09-12-2006, 15:49
mi tuka vednaga moga da ti kaja 4e razlikata vuv vuzrastta ima zna4enie!ne za6oto iskam da te obezsur4avam prosto sum v su6tata situaciq s moq priqtel !toi e po4ti s tri god po golqm ot men i vinagi mi kazva 4e se durja mn zrqlo i za tva me haresva!no ponqkoga moje bi nesuznatelno mi pravi nqkoi zabelejki ili v dadeni situacii prosto me kara da se 4uvstvam malka ponqkoga se durji kato batko s men i na men mi e mn tupo!nqkak unizitelno e gadjeto ti da se otnasq s teb kato po golqm brat nali?znam 4e toi ne go e iskal no taka se polu4ava !mnogo go obi4am no ponqkoga se zamislqm dali toi nqma nujda ot momi4e na negovata vuzrast koeto zavisi ot sebe si a ne ot roditelite si i se strahuvam 4e edin den 6te se subudi s misulta 4e ve4e ne sum mu interesna i 6te poiska nqkoq po zrqla jena!pogovorih s nego na taq tema i toi vse mi vika 4e az sum si4ko ot koeto ima nujda no ne moga da ne si mislq za tova!ta moje tvoita priqtelka su6to da se e 4uvstvala taka i za tova da e re6ila da prekrati ot strah da ne go napravi6 ti!suveta mi e da pogovori6 s neq i da q ubedi6 4e 4uvstvata ti sa silni i ni6to druga nqma zna4enie!pone opitai taka puk ako tq naistina ve4e nqma 4uvstva e drugo!no trqbva da opita6!dlujen si spored mene!