PDA

View Full Version : POMOGNETE



goshko
09-12-2006, 10:35
iskam da pitamkakvi sa priznacite na bremennost koga po4va da priloshava na mimi4etata i dali e vazmojno da se zabremenee ot te4nostta koqto se otdela pri vazbuda pri mom4etata az sam devstvena i s moq pr probvahme za parvi pat onq den no himena ne mi se skasa a tazi sutrin mi prilosha i izgubih saznanie za sekundi ???

Crawling_Soul_f_
09-12-2006, 10:41
хахахха първо има 123567 такива теми и 2ро не може да се забременее така от таз течност това са пълни глупости! ако ставаше така аз тряяше да съм народила доста дечица... [-X :-k а пък първите признаци не може да дойдат на следващия ден хахах тва е мн смешно... спок бе жена не си бременна !!! земи направи един тест да си спокойна :)

09-12-2006, 10:43
a ina4e priznacite koga se poqvqvat

Mishelka
09-12-2006, 11:23
Зависи, може 2-3 дена след като е трябвало да ти дойде цикъла и съответно не е дошъл. При някои жени няма никакви признаци, при някои има гадене, повръщане, виене на свят.

SwEeT_pAiN_F
09-12-2006, 12:52
Здравей, възможността да забременееш по този начин е възможна, макар и малка! Защтото има сперматозоиди в тази тичност. А симптомите могат да се появят и на другият ден, а може и през цялата бременност да не се появят. И хич не си мисли че сега ако направиш тест той ще ти даде точна информация,7дни след това можеш да разбереш. Късмет и стискаме палци :)

doctor EVIL
09-12-2006, 12:59
Констатирам че не си бременна а превъзбудена - действай по въпроса радикално :wink:

GOSHKO
09-12-2006, 13:03
zna4i dnes sutrinta kato se sabudih me boleshe korem i mi stana losho povrashtashe mi se daje zagubih saznanie za sec i padnah i me boli glava vazmojno a pak i sam pred cikal

krem4et0
09-12-2006, 14:16
Та,ти още не може да си заченала.Оплождането става след 2-3 дни,а вгнездяването на зиготата в матката след още толкова.Практически е невъзможно да си бременна

InitialD
09-12-2006, 14:31
Бе кат те е толкова страх да не забременееш от мазгата ти...земи си удари един анален и толкова дееба тая работа...тъпите въпроси немат край!!!! :smt013 :smt013

Novkov
09-12-2006, 14:35
Как ще го кръстите/ :lol:

gazarka
09-14-2006, 10:56
vzemi si test nai dobre

09-14-2006, 12:36
razbrala li sym dobre problemyt ti:predi nqkolko dni ste opitali za pyrvi pyt s priqtelqt ti,ne e svyrshval v teb;sega po4va da ti priloshava,a osven tova tezi dni trqbva da ti doide menstruaciqta,taka li?Ako e taka,shte ti kaja s men kakvo se slu4i.S priqtelqt mi go pravim ot dosta vreme,tozi mesec syshto.Ne beshe svyrshval v men,no tozi mesec mi zakysnq den-dva i az zapo4nah strashno da se trevoja.Vyrhyt beshe,kogato predi nqkolko dni me zabolq glavata,prilosha mi,preblednqh i edva se zakrepih na kraka,opitah na nqkolko pyti da povyrna.Sledvashite dni bqha sypytsvani se leko nerazpolojenie,i leko gadene i glavobolie,no eto 4e dne mi doide.Misylta mi e,4e pri nqkoi momi4eta dori PMS-to e svyrzano s gadene,priloshavane,a ako si i oshte vyv vyzrastta 13-16 gos-ne se trevoji-na tezi god az bukvalno pripadah v dnite predi menstruaciq,ili ako mi zakysneeshe.Shtom ne e proniknal,i ne e svyrshil v teb,veroqtnost bih kazala NQMA!Ne se trevijo izlishno,mojesh samo da si navredish!Ako iskash vzemi si test za bremennost,napravi go 7 dena sled akta rano sutrin s pyrvata urina-ne za drugo,a az tvoe spokoistvie!Jelaq ti kysmet!:)

WindWaker
09-14-2006, 12:39
хахахха първо има 123567 такива теми и 2ро не може да се забременее така от таз течност това са пълни глупости! ако ставаше така аз тряяше да съм народила доста дечица... [-X :-k а пък първите признаци не може да дойдат на следващия ден хахах тва е мн смешно... спок бе жена не си бременна !!! земи направи един тест да си спокойна :)

belata stava samo vednaj, nedei sydi samo po tvoq kysmet dosega 4e ne se zabremenqva ot tva i onova, ok ?