PDA

View Full Version : kak bihte postapili



Sad Sad _ Sad Sad
09-12-2006, 10:48
kak bbihte postapili ako choveka na kogoto darjite super mnogo i obichate vi razocherova?ako izvednaj osaznaete che toi e savsem dr chovek?a toi samiq ne go osaznava...bihte li si promenili otnoshenieto kam nego?vapreki che oshte go obichate..

let_me_go
09-12-2006, 10:58
Всичко се изминя ... лично аз бих променила отношението си , след като този , когото съм обичала безрезервно е променил своето към мен...Щом го е променил , значи е имало защо ... Осъзнавала съм не веднъж , че тези на които държа се променят , това е естествено , но когато се промени коренно и този , към когото имам чувства ... няма как да си затворя очите и да се държа така , все едно нищо не е станало ...

09-12-2006, 11:35
na men mi se beshe slu4ilo,izvednuj vidqh 4e 4oveka koito obi4ah i v koito bqh tolkova vliobena e stanal korenno razli4en 4ovek vse edno ne e toi,i malko po malko otnoshenieto mi kum nego se promeni zashtoto az se bqh vliobila v 4oveka koito beshe predi a ne v tozi v koito se e prevurnal

Safira
09-12-2006, 11:40
При мен се случва почти с всеки, на когото държа, вярвам и разчитам. Останаха единствено двама човека, които все още не са ме разочаровали.
Но..въпреки всичко аз продължавам да вярвам в хората, просто по-трудно се доверявам и по-малко страдам, ако нещо такова се случи.
Примерно все още търся в един човек, това което беше някога... и знам, че мога да го намеря. И правя всичко възможно, за да се върне онова време. И няма скоро да се откажа..

sa_vi_ebah_maikata
09-12-2006, 11:41
:shock: да не си е сменил пола

koalka
09-12-2006, 15:00
Ами така и така нищо не би било същото и бих му казала това,което мисля.

tedy1_baby
09-12-2006, 15:05
ами да.бих си променила отношението към него.ако искаш направи го и ти. :)

alkobalko
09-12-2006, 15:11
Мисля, че и аз бих променила отношението си.

sexy_dizzy
09-12-2006, 16:40
Бих си променила както държанието, така и мнението за него и ако въпросното държание на гаджето ми се отрази зле и промени възгледите ми, които имах от началото на нашата връзка-едва ли ще продължа да съм с него

sladoled
09-12-2006, 16:44
Аз мисля, че да обичаш, значи да приемеш другия такъв, какъвто е.Да прощаваш, да разбираш.Може би разочарованието се състои в нещо, което не можеш да приемеш.Тогава...............

LofYou
09-12-2006, 16:46
Мисля, че и аз бих променила отношението си.
http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/e025.gif