PDA

View Full Version : taq pusta lubov



mucka:)
09-12-2006, 12:21
pisna mi vse lubovta da bqga ot men...tazi godina za parvi pat se vlubih v mom4e istinski i toi me haresa no za jalost predpo4ete da u4i za6toto be6e 12klas otkolkoto da hodim ....tva lqto se zapoznah s edno mom4e,s koeto sme jiveli na 5m edin ot drug imali sme mn ob6ti poznati daje sme jiveli pod edin pokriv 3 meseca(v edin pansion) no se zabelqzahme 4ak se ga i razbira se toi 6te u4i v sf,a az sam ot plovdiv..drug problem mi e 4e sam na 18 a sam devstvena o6te tolkova mn iskam da go napravq no vapreki 4e sam simpati4na i mn mom4eta sa mi kazvali 4e sam momi4e me4ta mn rqdko nqkoi se osmelqva da me svalq i ako go napravi e nqkav palen idiot.ne moga da si obqsnq za6to vse taka mi bqga taq pusta lubov vsi4ki mi vikat 4akai 4akai nai neo4akvano 6te se poqvi no ...az 4akam ve4e 18god...vlizam v irc,skype ob6tuvam s mn hora no se okazva 4e vs svqstni sa zaeti...rosto iskaha da spodelq s nqkogo...

AmbeR
09-12-2006, 12:42
Ami ne chakai da te svalqt,predpriemi ti purvata stupka...moje da se uvenchae s uspeh ;-)

Slave4You
09-12-2006, 12:57
явно просто все още не си срещнала истинската си любов :) по ли ще ти е приятно да го направиш с първия срещнат?щом такива неща се случват явно просто никое от тези момчета не са били за теб.Изчакай още.Няма да ти избяга момчето което е наистина за теб !!!

IdiOtKa
09-12-2006, 13:04
shitzzzzzzzzzzz !