PDA

View Full Version : kak bihte postupili



ana_mariq
09-12-2006, 12:21
zdraveite!
4oveka v koito sum vliobena e momi4e podqvolite,kakvo da pravq da produlja li da sum s neq ili da se opitam da q zabravq.Znam 4e ne e redno i normalno da haresvash 4ovek ot sashtiq pol no prosto stana izvednuj i sega sum pred golqma dilema.Do sega sum imala gadjeta samo mom4eta i ne sum si i predstavqla 4e sega kato sum na 18 moje da se vliobq v momi4e ](*,)

sa_vi_ebah_maikata
09-12-2006, 12:26
:-D оххаааа. Снимайте една лесбииска сцен и я пусни в интернет и тогава я забравяй

SwEeTSsSnake
09-12-2006, 12:26
Влюбена си в момиче е и!?! Аз не намирам нищо лошо в това ! Всеки е свободен да избира дали да обича момче или момиче! Ако наистина я обичаш не се отказвай само защото е от сащия пол ...Но ти трябва сама да решиш и ....най-добре послушай сърцето си. . .

bendji
09-12-2006, 12:26
Ami spored men poslu6ai surceto si.tova che si f i kazvash che si vlubena v f nqma lo6o spored men,v dne6no vreme vseki e svoboden da pravi tova koeto smqta toi za pravilno tui che ti si gospodar na sadbata si :?

TeditoOoo
09-12-2006, 12:28
Mi az vinagi sym kazvala"zashto trqbva da se ogranichavam samo s ediniq pol?!?!" Znam che e malko protiv zakonite na prirodata ama kvo ot tva.Kato q haresvash,kato q obichash bydi s neq.Shtom si sigurna v chuvstvata si a i est ako i tq se chuvstva taka...nishto ne prechi.Ne se obvinqvai.Izlishno e.Abe jivei si jivota i ne mu misli tolkova.Haide USPEH ;)

AmbeR
09-12-2006, 12:39
Lubovta e nai vajna spored men. Mnogo hora po sveta jiveqt i taka i ne se vlubvat nikoga prez jivota si,a ti si namerila lubovta si - shtom e taka prosto ne q propilqvai zaradi tupoto obshtestvo,koeto postoqnno postavq nqkakvi granici pred nas... Jivei si jivota,kakto kazaha i drugi predi men i se radvai na lubovta si ako e vzaimna.. Uspeh :wink:

Slave4You
09-12-2006, 12:47
6te zvu4a adski banalno ako ti kaja 4e liubovta e slqpa i t.n. i poneje vijdam 4e te pritesnqva tozi fakt 6te ti kaja ne6to po-razli4no ot tova koeto kazaha drugite predi men.az sym 4ela 4e moje da ima takava obyrkaciq na 4uvstvata v tiineidjyrstvoto...no ne znam dali na 18 o6te se vodi6 tiineidjyr ... iz4akai malko moje da se okaje ne6to vremenno..ako si skysala s nqkogo kogoto mn si obi4ala moje za tova da e taka .. nz ...kakto kazah iz4akai malko :PP

Obitax
09-12-2006, 12:55
:smt005 :smt005

mechtaq_za_teb
09-12-2006, 12:56
nie ne mojem da ti kajem kakvo da pravish.ako se 4ustvash dobre s neq i iskash da si s neq kakvo ti pre4i?!4e e momi4e li?ne trqbva da te interesuva kakvo mislqt drugite!shtom iskash da si s neq prosto si badete zaedno

magito_gandia
09-12-2006, 13:03
nqma ni6to lo6o da si vliubena v 4ovek ot su6tiq pol.se pak jiveem v 21 vek :P NO ti sama trqq da razbere6 kakvo te privli4a:MUJETE ILI JENITE!!!ako naistina obi4a6 tova momi4e budi s neq:))tva e moeto mnenie,NO se pak ti sama si preceni:)

koalka
09-12-2006, 14:50
Ами няма нищо лошо в това да си влюбена,но сигурна ли си,че това не е само моментно увлечение?Може да си лесбийка,а може и да не си-ти сама трябвада решиш.Моя съвет е да я забравиш,ако тя не изпитва същите чувства към теб,защото ще страдаш.

tedy1_baby
09-12-2006, 14:56
който каквото и да ти каже,решението си е единствено и само твое.така че не искай савет.послушай сърцето си.късмет!!!