PDA

View Full Version : Черен дроб



zubra4eto
09-12-2006, 14:03
Абе темата може да ви се стори ебавка ама е истина.
Искам да ви питам когато имате мускулна треска на коремната област случвали ви се да ви боли областа на черния дроб. На мен ми се случва това от около година. Последния път когато се иследвах за хипатит бе преди 5 месеца и бях чист (слава богу). Нямам и апандесит и се чуда само при мен ли е така.

16_f
09-12-2006, 14:13
Men me zabolqva malko nad hulboka sled sport ama tova dokolkoto znam se slu4va na dosta hora tui 4e i tvoito bi trqbvali da e normalno. No vse pak 6te si nai siguren ako pita6 lekar! Ako pu6i6 mn pie6 ili se drogira6 ima golqma veroiatnost da ima6 nqkakvo zabolqvane!

sladoled
09-12-2006, 17:32
Когато имаш мускулна треска те болят мускулите на диафрагмата и затова мислиш, че е черен дроб.Дай повече информация- пиеш ли и т.н.Учил ли си достатъчно анатомия.Защото ако си учил е по-лесно да ти обясня.

09-12-2006, 21:03
Не пия. Не пуша. Дори и кафе не пия. Храня се нездравословно и спортувам редовно. Нямам и не съм карал хепатит. Боли ме точно под последното дясно ребро и болката се простира малко надолу. Не е точно черния дроб но близко до него. На тази част от тялото съм горе долу запознат с анатомията.

koalka
09-12-2006, 21:14
Ами ако не е черния дроб,а близко до него може и да са мускулите.