PDA

View Full Version : da go skysam li?



09-12-2006, 14:23
moqta istoriq e slednata..predi okolo dva meseca za po4nah da se zanimavam s edno mom4e koeto po tova vreme si ima6e priqtelka s koqto beha hodili godina i polovina. no toi skysa s neq i ostana s men :) i az estestveno mn se radvah i stra6no mn go haresvam no...naskoro s edna moq priqtelka si beha 4atili i toi i be6e kazah 4e mn go kefi i t.n. sled tva na edna druga moq priqtelka i te tva mi go kazaha i na men mi stava mn gadno...v sybota ve4erta behme zaedno ,no az si trygnah rano i na drugiq den mi kazaha 4e se bil usamotil s edno momi4e :( i vseki den nau4avam pone6to novo i seki vtori mi kazva 4e me lyjel. i az mislq da go skysam za da ne se podigrava s men....no problema e 4e go haresvam i 4e iskam da sym s nego i mi e mn trudno da go skysam..kajete mi kakvo da napravq? da si zatvorq o4ite za vsi4ko i da prodylja da sym s nego ili??? pls pomognete :smt010

Naiden_20
09-12-2006, 14:31
Виж сега аз какво предлагам.Сядате двамата на 4 очи и му казваш за нещата които знаеш.Ако почне да те лъже значи мисля че може без да се притесняваш да го скъсаш. Но ако почне да ти казва как седят нещата може да се окаже че всичко е било лъжа. Или че приятелките ти не са ти толкова гоелми приятелки колкото ги мислиш.Може да се окаже че някоя от тях си го харесва или че иска да ти го върне за нещо.Така че по добре първо говори с него

{LP}FENKA
09-12-2006, 14:37
Сядате двамата на 4 очи и му казваш за нещата които знаеш закво още не си му казала,ти да не искаш телепатично да разговаряте ](*,) ](*,) ](*,) ае УСПЕХ :smt006

koalka
09-12-2006, 14:47
Ами предполагам,ако го попиташ той няма да ти каже истината и ще отрича.Не вярвам абсолютно всички да те лъжат за него и да си измислят за това,което прави.Реши сама какво ще правиш,но аз не бих била с него.

LP_girl_14
09-12-2006, 14:53
Разбира се че тярбва да говориш с него!Не може д вярваш на хорските приказки!Обсъдете това,питай го дали е вярно!Ако усетиш че е по-хладен към теб,хващаш го в лъжа и че изобщо не е както преди,по-добре се разделете,но не й преди да говориш с него!Пък као наистина е вярно това че се среща с други момичета му тегли една и тва е !Едно е да обичаш някого,а съвсем друго е да му позволяваш да те прави на глупачка.Но все пак не прави прибързани заключения,защото хората могат да говорят всичко.Провери преди да му искаш сметка

tedy1_baby
09-12-2006, 14:59
кажи му че знаеш за всички момичета,с които е бил.и след това скъсай с него.няма по-добро решение.поне според мен.

Obitax
09-12-2006, 15:07
pogovori s nego parvo pak ako ne izlezete na glava go skasai i si tarsi 6tastieto drugade .

alkobalko
09-12-2006, 15:10
Ами предполагам,ако го попиташ той няма да ти каже истината и ще отрича.Не вярвам абсолютно всички да те лъжат за него и да си измислят за това,което прави.Реши сама какво ще правиш,но аз не бих била с него.
И аз съм на това мнение.

momi4ezamilioni
09-13-2006, 13:12
ne si zatvarqi o4ite :!: Tova nqma da podobri vrazkata vi. A i 6tom vqrva6 na priqtelkite si tova e o6te edna pri4ina da go skasa6.

09-13-2006, 13:23
mi kasai go 6toto toi 6ta skasa kato si fane nqkoq druga

Beauty_love
09-13-2006, 13:42
nameri si nqkakvo mom4e i zapo4ni da flirtuva6 s nego,taka 6te razbere 4e ne moje da si igrae s horata.i zadaljitelno go ostavqi,ne dospukai na kogoto i da e da si igrae s teb.6tom e postapil po takav na4in s teb,zna4i ne te zaslujava!!!!

Shadow_Walker
09-13-2006, 13:47
Както е зарязал сериозната си приятелка, така ще зареже теб.А и всичко това за другите момичета, които каза-явно е женкар.Скъсай го.
Но все пак поговори със него...

iskamTe_vednaga
09-13-2006, 14:21
moqta istoriq e slednata..predi okolo dva meseca za po4nah da se zanimavam s edno mom4e koeto po tova vreme si ima6e priqtelka s koqto beha hodili godina i polovina. no toi skysa s neq i ostana s men :) i az estestveno mn se radvah i stra6no mn go haresvam no...naskoro s edna moq priqtelka si beha 4atili i toi i be6e kazah 4e mn go kefi i t.n. sled tva na edna druga moq priqtelka i te tva mi go kazaha i na men mi stava mn gadno...v sybota ve4erta behme zaedno ,no az si trygnah rano i na drugiq den mi kazaha 4e se bil usamotil s edno momi4e :( i vseki den nau4avam pone6to novo i seki vtori mi kazva 4e me lyjel. i az mislq da go skysam za da ne se podigrava s men....no problema e 4e go haresvam i 4e iskam da sym s nego i mi e mn trudno da go skysam..kajete mi kakvo da napravq? da si zatvorq o4ite za vsi4ko i da prodylja da sym s nego ili??? pls pomognete :smt010
ooo v nikav slu4ai nemoje da ostavi6 ne6tata taka.nemoje toq PIKLIO da si pravi kakvoto znae.nai malkoto tova povedenie pokazva 4e ne mu puka za nego.Nai dobriq varqnt e da go hvane6 v kra4ka i posle lud da go napravi6 !sam da si govori da se 44udi ot kade mu e do6lo :smt019

09-13-2006, 14:23
Ето как всичко се връща.Скъсал с бившата заради теб еми сега като правиш мръсно на хората си ти наред да го получиш.Ако не ги беше разделяла сега нямаше да стане така.

09-13-2006, 14:37
Ето как всичко се връща.Скъсал с бившата заради теб еми сега като правиш мръсно на хората си ти наред да го получиш.Ако не ги беше разделяла сега нямаше да стане така.
=D> =D> =D> Който нож вади от нож умира. Всичко се връща и то по същия начин 8) ЯКО!

DoPye
09-13-2006, 14:38
Сядате двамата на 4 очи и му казваш за нещата които знаеш закво още не си му казала,ти да не искаш телепатично да разговаряте ](*,) ](*,) ](*,) ае УСПЕХ :smt006

](*,)