PDA

View Full Version : ginekologichen pregled



linzi
09-12-2006, 15:21
DO kolko moga da vqrvam na triizmerniq videozon?!Kogato bqh na ginekologichen pregled mi doide i mi kazaha che nqma nishto,koremut mi beshe podut nisko dolu.. mina vreme svurshi mi , a koremut mi si e vse oshte podut , no e mek,a do kolkoto znam pri bremennost koremut stava po-tvurd ( e vse pak govorim za 6 sedmica) pomognete mi dali sum bremenna ili pri priemaneto na postinor sum narushila nqkakvu hormonalen balans i kakvo da pravq?!pravih si daje kruven test koito beshe otricatelen,no tozi korem ...?!

siXt_senSe
09-12-2006, 15:28
Е нали ти е дошло какъв е проблема??И тест си си правила и то кръвен.Не виждам място за притеснения

marina star
09-12-2006, 16:02
macka sorry ama mi pisna ve4e da 4eta vse edni i sa6ti gluposti bremenna li sam ili ne sam :smt013 ima si tarsa4ka i mejdu drugoto vaposati ti e svrah glupav

sladoled
09-12-2006, 16:32
Когато някой се съмнява за бременост си е много притеснително.Моля, проявявайте разбиране!На вас ви е досадно, но на някой му се реве [-X Да, постинора много пообърква нещата.Корема ти вероятно е подут от яденето на много свежи плодове и зеленчуци.Или от запек.От бременност не може да се надуе толкова бързо.Даже първите 3 месеца изобщо не личи, камоли да е подут.Споко!

Sid
09-12-2006, 17:01
Moje da si zabremenqla ot mn qdene taka4 namali malko hranata i po4ni malko da sportuvash stiga murzel

SwEeT_pAiN_F
09-13-2006, 10:01
Здравей, може малко д те стресна но наистна има случаи когато дажи и в 6-7 седмица от бременноста на жената може коремът й леко да се увеличи /леля ми беше така/. Просто си направи за да се успокоиш тест за бременност на Sure Check са най-сигурни. Айде късмет!

i'm so excited!
09-13-2006, 10:59
е нали имаш мензис, била си на гинеколог, казали са ти, че ти няма нищо!?
не си бременна, по-скоро проблема е другаде