PDA

View Full Version : ZA ili PROTIV sexa za 1 no6t?



aiwa
09-12-2006, 16:11
vie kakvo mislite?

macka123
09-12-2006, 16:31
против

cecko_boy
09-12-2006, 16:38
az sum za .... nqma nishto lo6o ot tova

Sid
09-12-2006, 16:55
:D

JaYnE
09-12-2006, 16:57
az sum za, tva si e trupka. Bih iskala da mi se slu4i, no da ne mi stava navik ;)

LofYou
09-12-2006, 16:58
Tvyrdo Protiv

gangbang
09-12-2006, 17:01
Категорично ЗА! 8)

alkobalko
09-12-2006, 17:13
Твърдо ПРОТИВ!

maybelline
09-12-2006, 17:16
Твърдо ПРОТИВ!

=D> =D> =D>

gangbang
09-12-2006, 17:19
Много ми е интересно, ще се намери ли и една женска дето да бъде ЗА :lol:

alkobalko
09-12-2006, 17:21
Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........

martito
09-12-2006, 17:22
da 6te se nameri az sam "za" no da ne se slu4va 4esto

honey91
09-12-2006, 17:43
Против :!:

TeditoOoo
09-12-2006, 17:49
Mi po princip sym PROTIV. Padam si po serioznite neshta.No si ima momenti na nqkvo silno fizichesko privlichane,v koito...shto pyk ne.V smisyl... sega mu e padnalo da se jivee taka che pravete kakvoto vi e na momenta.I vse pak za sexa za edna nosht-ok nali bil si na kef,napravil si go,no da ne ti stava navik :P

09-12-2006, 17:52
Mi po princip sym PROTIV. Padam si po serioznite neshta.No si ima momenti na nqkvo silno fizichesko privlichane,v koito...shto pyk ne.V smisyl... sega mu e padnalo da se jivee taka che pravete kakvoto vi e na momenta.I vse pak za sexa za edna nosht-ok nali bil si na kef,napravil si go,no da ne ti stava navik :P

indian_flower
09-12-2006, 18:39
е по-добро от това къде го има?!?:)
Да правиш секс с някой много готин ( все пак щом те е привлякал значи става) и той да не иска от теб да му казваш неща, които не мислиш или пак да ти звъни по 10 пъти по тел...:)
Не съм к****,имам си сериозен приятел, обаче секса за една нощ си е част от живота, изневярата също!!!

BLaCk_LaDY_
09-12-2006, 18:43
chestno kazano az sym "za" no samo s predpazni sredstva :-k

курва
09-12-2006, 18:48
Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........
Мноу си задръстена :smt019

drawers
09-12-2006, 18:53
Ха-ха... За. Както писах в една предна тема- няма лошо да си направиш кефа... :lol:




Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........
За какво ниво говорим?

alkobalko
09-12-2006, 18:55
Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........
Мноу си задръстена :smt019
Може и да съм задръстена, но поне не съм от тези, които си лягат с мъжете за 1 вечер. Това за мене си е чисто използване. Правите го само, за да задоволите нуждите си, като някакви животни, без да влагате нищо в него. Колкото и да съм задръстена мисля, че за да правиш секс с един човек трябва да имаш чувства. Някой може и да съм тъпо, но не съм някакъв парцал, родителите ми са ме възпитали и имам морал, за да не направя такава постъпка.

alkobalko
09-12-2006, 18:56
Ха-ха... За. Както писах в една предна тема- няма лошо да си направиш кефа... :lol:




Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........
За какво ниво говорим?
Не ми казвай, че никога не си чувал мнението за момичетата, които правят секс за по една нощ. За това ниво говоря.

drawers
09-12-2006, 19:04
Не ми казвай, че никога не си чувал мнението за момичетата, които правят секс за по една нощ. За това ниво говоря.

Всъщност съм момиче...
Искаш да кажеш курва? Не всички, които правят секс за една нощ са курви.

alkobalko
09-12-2006, 19:13
Извинявам се, но просто ника не дава яснота дали си момиче или момче. това за к***ата сама го каза, наречи го, ако искаш леко момиче. Не вярвам, че едно разумно, уважаващо себе си момиче, с висок морал би го направила.

maybelline
09-12-2006, 19:16
Без да се обиждате, но лично според мен много малко са момичетата, които биха паднали до това ниво. Такива са само ........
Мноу си задръстена :smt019

Ами ти каква си бе?!

drawers
09-12-2006, 19:18
Да, всичко зависи от морала, права си.
По-освободените биха го направили, по-консервативните- не.
По-освободените = по-леките, което е равно на определението, за което говорим. А на някои момичета им харесва да бъдат такива, защото се забавляват. Да, неморално, но се забавляват :wink:

Nightmare
09-12-2006, 19:22
Извинявам се, но просто ника не дава яснота дали си момиче или момче. това за к***ата сама го каза, наречи го, ако искаш леко момиче. Не вярвам, че едно разумно, уважаващо себе си момиче, с висок морал би го направила.

Ами правила съм го. И съм за. И пак бих го направила. И ще ти кажа, че уважавам себе си и си знам цената. И не мисля, че ти си човека, който ще ме нарича лека или курва. Пари не съм взела, нито съм го направила заради бройката, а заради удоволствието, защото съм го искала. Ще ме съдиш затова ли? Ще ми кажеш, че съм лека, защото живея както искам ли? Може да имаш какъвто си искаш морал и възпитание, но явно нямаш възможност да гледаш на нещата от двете страни, нито имаш правото да съдиш хората. Нищо лично.

olive_oil
09-12-2006, 19:22
зависи

alkobalko
09-12-2006, 19:22
Знам, че има такива момичета, нямам право да ги осъждам, просто казвам мнението си за тях. Нека им е забавно, щом това е единственият начин, който знаят. Само дано един ден да не съжаляват горчиво за това "забравление".

indian_flower
09-12-2006, 19:23
хаххаха ходя с приятеля си от 5 месеца и не сме правили секс...обаче си легнах веднъж през това време с момче, което едва познавам! Кажи ми ниско-морална ли съм?Освен това мога да вложа чувство дори във краткия флирт...:) Всичко зависи от човека:)

alkobalko
09-12-2006, 19:26
хаххаха ходя с приятеля си от 5 месеца и не сме правили секс...обаче си легнах веднъж през това време с момче, което едва познавам! Кажи ми ниско-морална ли съм?Освен това мога да вложа чувство дори във краткия флирт...:) Всичко зависи от човека:)
Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но да, ниско-морална си, поне за мен. Имаш приятел, но в същото време си спала с друг. Кажи ми какви чувства можеш да вложиш в един такъв флирт? Сексулано привличане и моментна страст, какво друго, не ми казвай, че е било любов.

indian_flower
09-12-2006, 19:32
Ами представи си, че имам голямо сърце... Пък и морала ми достатъчно висок, не мисля, че това е единствения показател за морала..В краина сметка съм доставила удоволствие на този човек, както и той на мен :) в същото време и приятеля ми е щаслив, защото съм с него и го обичам... Правя щасливи двама души...На това нисък морал ли му казваш?

Nightmare
09-12-2006, 19:34
хаххаха ходя с приятеля си от 5 месеца и не сме правили секс...обаче си легнах веднъж през това време с момче, което едва познавам! Кажи ми ниско-морална ли съм?Освен това мога да вложа чувство дори във краткия флирт...:) Всичко зависи от човека:)
Съжалявам, че трябва да ти го кажа, но да, нмиско-морална си, поне за мен. Имаш приятел, но в същото време си спала с друг. Кажи ми какви чувства можеш да вложиш в един такъв флирт? Сексулано привличане и моментна страст, какво друго, не ми казвай, че е било любов.

Защо се ограничаваш с едно виждане за нещата. Не може всички да мислим като теб, а щом не мислим така да сме ниско морални. Всеки сам си избира начина на живот. Няма еднакви хора

koalka
09-12-2006, 19:36
Аз съм против.За тези хора,които го правят само за една нощ и то съзнателно,явно секса е най-важното нещо,а то НЕ Е!Търсят неангажиращи неща и има доста опастности,ако не се ползва и презерватив.Виждам много лошо в секса за една нощ.

alkobalko
09-12-2006, 19:43
На indian_flower искам да кажа, че за мен начина, по който ги правиш щастливи на мен не ми се струва един от най-моралните. Но всеки с възпитанието си. Доста неща съм видяла в този живот и съм научила доста, но със сигурност знам, че това не е едно от най-добрите постъпки. Казх вече, че не мога да съдя никой, просто изразявам мнението си. Искам да кажа и още нещо. Тази любов ми се струва много странна. За мен, ако обичаш един човек искаш да си само с него и никой друг. Момчето е щастливо сега, акак мислиш, че ще се почувства, ако разбере за случилото се.

Nightmare, не се ограничавам, просто възпитанието, което ми е дадено някакси не се връзва със секса за една нощ. Не съм казал, че всички мислят като мен. Изказвам мое мнение. За мен такава постъпка показва липса или поне много нисък морал. Знам, че има хора всякъкви и никой не е длъжен да мисли като мен. Момичето попита мен какво мисля и аз и отговорих и няма да се отметна от думата си.

drawers
09-12-2006, 19:44
Знам, че има такива момичета, нямам право да ги осъждам, просто казвам мнението си за тях. Нека им е забавно, щом това е единственият начин, който знаят. Само дано един ден да не съжаляват горчиво за това "забравление".

Не. Не е единственият начин, по който знаят да се забавляват. Просто един от начините. А това забавление...не разбирам защо го поставяш в кавички... А щом се забавляват, няма за какво да съжаляват. Ако имаш предвид, че те имат връзка, изневерят с някого за една нощ, после гаджето им разбере и ги зареже, то... не знам до колко ще съжаляват някои от тях... :-) Приеми го като част от живота на някои момичета. Те искат да опитат ново, непознато...

alkobalko
09-12-2006, 19:47
Не съм тръгнала да убеждавам някой в своето мнение, нито да го спирам да го прави. Изказвам мнение. Няма да съжаляват само, ако гаджето ги зареже. Може да има много по-големи последици, ак не се пазят и т.н. По мое мнение след години, когато се осъзнаят ще съжалват, не сега. Но може пък и да не, хора всякакви...

indian_flower
09-12-2006, 19:47
Не те нападам, но непрекъснато "говориш" за възпитанието, което са ти дали, а не се ли замисляш, че докато майка ти те е възпитавала и е слагала на баща ти топло ядене, може би и тя е правила секс за една нощ?!? Всъщност как ще се почувстваш, ако разбереш такова нещо? Ще се промени ли морала ти щом той зависи толкова много от хората с които си живяла?

alkobalko
09-12-2006, 19:51
Не те нападам, но непрекъснато "говориш" за възпитанието, което са ти дали, а не се ли замисляш, че докато майка ти те е възпитавала и е слагала на баща ти топло ядене, може би и тя е правила секс за една нощ?!? Всъщност как ще се почувстваш, ако разбереш такова нещо? Ще се промени ли морала ти щом той зависи толкова много от хората с които си живяла?
Майка ми не само ме е възпитавала и слагала храна на баща ми. Не, никога не съм се замисляла, че може да е направила такова нещо, защото познавам родителите си много добре. Помисли си, че съществуват и такива връзки, в които има вярност и доверие, без лъжи и изневери. Дори и да разбера такова нещо начинът ми на мислене няма да се промени. Това, че го е направила не е рефлектирало върху ме. Аз ще продължа да отстоявам принципите си.

The^SweeTesT^Thing
09-12-2006, 19:52
Az sym kategori4no PROTIV sexa za edna no6t.

indian_flower
09-12-2006, 19:53
Някога лягала ли си с някой само за една вечер...или поне флиртувала ли си с някой докато си имала връзка?

alkobalko
09-12-2006, 19:56
Някога лягала ли си с някой само за една вечер...или поне флиртувала ли си с някой докато си имала връзка?
Лично аз не съм, защото съм моногамна и обичам до смърт приятеля си. Той ми е достатъчен и не искам никой друг, ето защо не съм и тръгвала да флиртувам и т.н. Когато само един човек ти е достатъчен няма нужда от такова нещо.

drawers
09-12-2006, 20:03
Един човек може да те задоволява напълно. Но понякога можеш да имаш нужда от разнообразие (не говоря за теб). И ако можеш да си я позволиш, не намирам нищо лошо.

NicknameANdPasswORd
09-12-2006, 20:03
mi lapeta ... kak da mislqt ... te da stanat na 20-25 da vidish dali she ima 1 protiv ! ...
Tvyrdo za
zashtoto e SEX
liubov za 1 nosht nqma ! :smt009

indian_flower
09-12-2006, 20:05
Аха ясно...щом не си пробвала не знаеш каква е тръпката! И не можеш да го разбереш напълно:)

GlezotiA
09-12-2006, 20:06
PROTIV :!: :!: :!:

krem4et0
09-12-2006, 21:04
ПРОТИВ!!!

No_LiMiTe^f
09-13-2006, 11:21
Аз съм тжърдо ЗА!Това си е тръпка и поне един път трябва да се усети! :D

ninsy
09-13-2006, 12:56
аз съммммм .. ЗА:)

qfo
09-13-2006, 13:15
vajim go :) ahah

Tempestjuji
09-13-2006, 20:16
За

miloto_girl_4e
09-13-2006, 20:26
против :!: [-X

babi_girl
09-13-2006, 20:51
protiv

IKisseDAGirL
09-13-2006, 22:57
секс за 1 нощ - разбира се, че за :D

първо не поемаш никакъв ангажимент, второ тръпката е супер и трето... май са само две, но тва не променя нищо :mrgreen:

Amayo
09-13-2006, 22:58
Който не го е изпитал е мно задръстен за мене :) .

The_handsome_Steve
09-13-2006, 22:59
Истината е някъде по средата :-k ?

kotenceto__
09-14-2006, 00:53
Ами аз съм против!Макар че веднъж ми се случи и ми е за урок!

LSD^Lady
09-14-2006, 01:04
PROTIV !

The Fallen
09-14-2006, 03:02
Не виждам какво му е лошото та се противите :D Даже на мен ми е просто любимото нещо

09-14-2006, 09:34
Ами то хубаво тръпката - спор няма, ама когато си обварзан [-X :---) не става, не е коректно, да не говорим, че ако връзката ти е "ток и жица", просто нямаш нужда!....Иначе съм против =; , независимо от това дали съм свободна или не, защото тъкмо ще започна нещо, ще ми хареса и ще трябва да го спра, защото просто свършва за една нощт, а това не е оферта! ](*,)

09-14-2006, 09:35
...

gazarka
09-14-2006, 09:50
gotino e no da ne se prevra6ta v navik! \:D/

LiLeNcEtOoO
09-14-2006, 09:57
pro4etoh vsi4ki postove do tuk i stigam do tam 4e moje bi 2/3 pravqt sex za 1 no6t ne zaradi udovlstvieto a samo za trupkata koeto adski e glupavo v na nqkoi horata o4ite 4eta "ama to trupkata tova to onova" ili " trupkata e golqma ima smusal" i o6te vse v tozi red na misli kajete mi tova li e sex za edna no6t trupkata li ? az li4no sum TVURDO PROTIV i sum napulno suglasna s Aleandra 6oto q se zamilsete edno mom4e kato ebe nekoq kvo stava ni6to a edno momi4eta kato ebat ..... ostavam na vas da razsujdavate.........................

4on4i
09-14-2006, 10:32
ЗА, няма какво да се лъжем, сигурно почти всяко момиче в този форум е правило секс за една вечер или ще прави. :wink:

kAdrOkoSkA
09-14-2006, 10:36
Ne sam protiv obache da ne e s nqkoi napalno nepoznat shtoto e opasno! No ne moga da kaja che sam i za... Zavisi!

krisi_love
09-14-2006, 10:58
est protiv sum

teen_girl4e
09-14-2006, 11:13
protiv :smt012

Lud_s_Lopata
09-14-2006, 11:14
Аз лично съм твърдо ЗА пробвал съм го и то не един път... и ми харесва :) Вълнуващо е ...

Amayo
09-14-2006, 12:15
edno mom4e kato ebe nekoq kvo stava ni6to a edno momi4eta kato ebat ..... ostavam na vas da razsujdavate.........................
И кво става? Пак нищо.

lifestyle
09-14-2006, 12:27
Za,no ako ne si obvurzan :wink:

nevermind
09-14-2006, 22:00
оф... аз не мога да разбера какви са тия разсъждения едно момиче ако го е***... че защо трябва мен да ме ... че то и аз участвам... активна в цялата работа и аз е**. и дали е за една вечер или за повече вечери.... всичко е строго индивидуално и според човека. и според мен не може да се даде категоричен отговор - никой и никога не знае в каква ситуация ще попадне и какво и как ще се случи... тъй че не бъдете прекалено категорични, всичко се случва :D

Amayo
09-15-2006, 00:53
оф... аз не мога да разбера какви са тия разсъждения едно момиче ако го е***... че защо трябва мен да ме ... че то и аз участвам... активна в цялата работа и аз е**. и дали е за една вечер или за повече вечери.... всичко е строго индивидуално и според човека. и според мен не може да се даде категоричен отговор - никой и никога не знае в каква ситуация ще попадне и какво и как ще се случи... тъй че не бъдете прекалено категорични, всичко се случва :D
:mrgreen: :smt023

YahooO
09-15-2006, 01:19
ZA! :)))