PDA

View Full Version : ako moje da mi pomognete s malko informaciq



Mimiii
09-12-2006, 17:38
znachi vchera s gajeto mi pravim si lubov..i po edno vreme tochno se kusa prezervativa.Dobre ama nie usetihme vednaga i toi si go izvadi i sled 5minuti svurshi vurhu nego si.Beshe se izmil prerfectno..cql den ne me beshe dokosval i beshe pishkal pone 3 puti.Imam 2 vuprosa..az go poglednah prezervativa i uj beshe cql ne lipsvaha parcheta ot nego..no neska chustvam leko surbeshe ot vreme na vreme i se chuda dal iima shans neshto da e ostaalo v men..i kak da razbera ako e taka.Opasno li e?I sled tova ima li shans za bremennost??? Molq vi kajete si mnenieto {}

BloodyMoon
09-12-2006, 17:40
znachi vchera s gajeto mi pravim si lubov..i po edno vreme tochno se kusa prezervativa.Dobre ama nie usetihme vednaga i toi si go izvadi i sled 5minuti svurshi vurhu nego si.Beshe se izmil prerfectno..cql den ne me beshe dokosval i beshe pishkal pone 3 puti.Imam 2 vuprosa..az go poglednah prezervativa i uj beshe cql ne lipsvaha parcheta ot nego..no neska chustvam leko surbeshe ot vreme na vreme i se chuda dal iima shans neshto da e ostaalo v men..i kak da razbera ako e taka.Opasno li e?I sled tova ima li shans za bremennost??? Molq vi kajete si mnenieto {}
Ако не е попаднало във теб нищо значи няма никаква опасност от бременост :wink:

alkobalko
09-12-2006, 18:22
Ако няма попаднала сперма в теб, няма и опасност от забременяване.

BLaCk_LaDY_
09-12-2006, 18:39
tochno taka :wink: Mislq,che nqma nikakva opasnost

The^SweeTesT^Thing
09-12-2006, 20:04
Ami ako e popadnalo parchence ot skasaniq prezervativ to 6te si padne samo sled nqkolko dni spoko.a ako ne e popadnala sprema nqma nikva opasnost ot zabremenqvane.

malka_kukla
09-12-2006, 20:44
normalno,6tom prezervativa e bil cql,predpolagam 4e nqma opastnost.6tom e svar6il vurhu nego si.t.e ne e v teb,nqma opastnost.no za nai sigurno si napravi test za bremennost sled sedmica.

WILD__BOY
09-12-2006, 20:56
мисля че няма проблеми. просто си доста притеснена ;)

09-13-2006, 09:56
Macki mnogo blagodarq na vsichki vas...uspokoihte me..Mnogo se radvam che ima takav sait kadeto mojem da spodelqme problemite si poneje az nqma s koi i samo vie ste oporata mi...blagodarq vi !!!

sexy_tigar4e_MM
09-13-2006, 10:57
znachi vchera s gajeto mi pravim si lubov..i po edno vreme tochno se kusa prezervativa.Dobre ama nie usetihme vednaga i toi si go izvadi i sled 5minuti svurshi vurhu nego si.Beshe se izmil prerfectno..cql den ne me beshe dokosval i beshe pishkal pone 3 puti.Imam 2 vuprosa..az go poglednah prezervativa i uj beshe cql ne lipsvaha parcheta ot nego..no neska chustvam leko surbeshe ot vreme na vreme i se chuda dal iima shans neshto da e ostaalo v men..i kak da razbera ako e taka.Opasno li e?I sled tova ima li shans za bremennost??? Molq vi kajete si mnenieto {}
mi ako misli6 4e moje da si bremenna si kupi POstinor ili lapidil

CrazyWitch
09-13-2006, 11:09
Мисля, че твърде много се притесняваш, че чак си вкарваш в главата какви ли не вариянти :)

tX
09-13-2006, 11:12
znachi vchera s gajeto mi pravim si lubov..i po edno vreme tochno se kusa prezervativa.Dobre ama nie usetihme vednaga i toi si go izvadi i sled 5minuti svurshi vurhu nego si.Beshe se izmil prerfectno..cql den ne me beshe dokosval i beshe pishkal pone 3 puti.Imam 2 vuprosa..az go poglednah prezervativa i uj beshe cql ne lipsvaha parcheta ot nego..no neska chustvam leko surbeshe ot vreme na vreme i se chuda dal iima shans neshto da e ostaalo v men..i kak da razbera ako e taka.Opasno li e?I sled tova ima li shans za bremennost??? Molq vi kajete si mnenieto {}
Тоя презерватив приятеля ти с колко атмосвери го е напомпал, че да има вероятност да е гръмнал на парчета ? :shock:

п.п.
Обичам темите на 13 годишните дечица. Толкова са забавни...

miss_kiss181
09-13-2006, 11:25
spokoino 6to ne e svur6il v teb zna4i nqma opasnost da se bremena ako puk 4ak tolkova se pritesnqva6 si napravi test sled sedmica i tva e za skusaniq prezarvativ kato hodi6 do toaletnata ako ima ne6to v teb to 6te ispadne na edna pritekla taka i be6e stanalo i ni6to i nqma6e.... :D