PDA

View Full Version : Смахната работа



ВиолинКа
09-12-2006, 17:50
Имам си гадже от 6-7 месеца и страшно много си го обичкам ,както и той мен .. НО нз какво ми става напоследак когато не сме заедно ,а сме на работа страшно мн ми липсва и нямам търпение да си го видя и гушна ,а като сме заедно някак си това желание се изпарява ,но ЗАЩО и аз незнам.. само знам ,че причината е в мен ,а и не се заглеждам по други ,просто немога си го обясна -според вас защо става така ?!?

cherinka
09-12-2006, 17:54
ми тва е често срещано явление.. според мен когато не си с него просто те гризе савестта,че не си до него, а когато си с него.. ти е хубаво макар и да не го усещаш, то се подразбира.

LP_girl_14
09-12-2006, 18:47
Ти сама го каза-обичаш го!Нормално е тази тръпка да не е чак толкова силна както в началото,но е важно все пак да я има,да се вълнуваш когато го видиш,да чакаш момента когато сте заедно.Не може да обичаш някого и да не искаш да го виждаш!Така че или нямаш чувства към него,или не осъзнаваш че искаш да си с него постоянно и че ти липсва( по-вероятно да е второто) :wink:

koalka
09-12-2006, 19:20
Ти го обичаш и просто се радваш като го видиш,но после предполагам желанието ти се удовлетворява и така.Не се притеснявай,нали го обичаш.

jadna_za_lubov
09-12-2006, 20:26
Ти го обичаш и просто се радваш като го видиш,но после предполагам желанието ти се удовлетворява и така.Не се притеснявай,нали го обичаш.
a dali go obichash ??? :---)

vipchoo
09-12-2006, 20:32
Ами знаеш ли и аз съм испадал в такива ситуаций и да не те разучарован в крайна сметка тези връски са приключвали скоро след като тея натрапчиви мисли са били нон стоп в главата ми.Как аз си обяснявам нещата... според мен връската се исчерпва прекалено бързо от еднообразие... или птрябва да се промени в някакъв по-добър аспект връската или рано или късно идва края :( :( :(

П.с.Това е мое мнение

koalka
09-13-2006, 11:25
Ти го обичаш и просто се радваш като го видиш,но после предполагам желанието ти се удовлетворява и така.Не се притеснявай,нали го обичаш.
a dali go obichash ??? :---)Аз дали го обичам?Сигурно за нея си имала в предвид.Това само тя може да каже,но дано не бърка харесването с любовта и не е поредния тийнейджър,който го прави.