PDA

View Full Version : Tfa kak da go razbiram



09-12-2006, 18:15
Hi, hora!
Pisha si s edno momiche (sofianka) ot blizo sedmica (i az sum ot stolicata). Mnogo mi haresva, adski mnogo. I tq mi kazva, che me haresva mnogo i tem podobni. DOri kaza, che me obichala. Po princip i az sum mnogo prevurzan i az neznam kak stana i mi se iskashe da i go kaja, no ne go prava, zashtoto malko zvuchi neseriozno da kajesh, che obicasgh 4ovek, koito ne poznavash. Vednuj e pitah dali 6te se vidim nqkoi den i tq kaza, che 6te izleze s men razbira se. Kakto i da e...oniq den tq mi kaza, che trqbva da stava ot pc-to i az togava i kazah, a iskash li da izleznem utre, a tq ne mi otgovori. Kaza mi samo chao chao do utre i izlzena ot chata.
Dali se bazika s men ili imam realen shans ](*,) ](*,) ](*,)


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

09-12-2006, 18:15
imaite predvid, che sme se vidjali samo po snimki. E az sum i vijdal poveche neini snimki, otkolkoto tq moi ...

alkobalko
09-12-2006, 18:19
Aми попитай я пак дали иска да излезете. Ако приеме, като се видите поговорете. Попитай я дали говори сериозно или само се бъзика.

Eleonora
09-12-2006, 18:20
Ми по-добре се вижте на живо първо и тогава.Макар, че е тъпо да ти казва, че те обича само по чата без дори да се познавате. :-k

09-12-2006, 18:26
em znachi az q pitah direktno. Kazah i: "Bazikash li se s men" i tq vze da mi obqsnqva kak ne bila takava i tem podobni ;)

indian_flower
09-12-2006, 18:27
Може би момичето е от онези притеснителните...които се притесняват да излизат с момчета обаче в същото време са свестни и имат нужда от приятел...затова поддържат такива отношения в чата:) малко е извратено обаче като телефонния или виртуалния секс:) хахах както и да е обеди я да излезете и я отпусни и всичко ще е наред! късмет!

BLaCk_LaDY_
09-12-2006, 18:29
da,moje i da se pritesnqva,osven ako tq ne se ebava s teb.No pyk ot duga strana moje i realen shans da imash \:D/

09-12-2006, 18:30
da vi kaja chestno...mai az sum po-pritisnitelniq. Iskam da kaja, che ne mi izglejda da se pritesnqva, no tova ne e vajno. 6te nmapravq o6te edin opit dneska ili utre, zahstoto naistina adski mnogo e haresvam.

BLaCk_LaDY_
09-12-2006, 18:33
probvai,nqma kakvo da zagubish.Moje pyk momi4eto da se syglasi i ako naistina tolkova mnogo q haresvash-da se poluchi neshto :wink: uspeh!!

курва
09-12-2006, 18:53
Hi, hora!
Pisha si s edno momiche (sofianka) ot blizo sedmica (i az sum ot stolicata). Mnogo mi haresva, adski mnogo. I tq mi kazva, che me haresva mnogo i tem podobni. DOri kaza, che me obichala. Po princip i az sum mnogo prevurzan i az neznam kak stana i mi se iskashe da i go kaja, no ne go prava, zashtoto malko zvuchi neseriozno da kajesh, che obicasgh 4ovek, koito ne poznavash. Vednuj e pitah dali 6te se vidim nqkoi den i tq kaza, che 6te izleze s men razbira se. Kakto i da e...oniq den tq mi kaza, che trqbva da stava ot pc-to i az togava i kazah, a iskash li da izleznem utre, a tq ne mi otgovori. Kaza mi samo chao chao do utre i izlzena ot chata.
Dali se bazika s men ili imam realen shans ](*,) ](*,) ](*,)
Пич ти си некъф бразилец май ?! :mrgreen:

not_the_same^
09-12-2006, 19:28
mi moje mn da e barzala i az taka pravq ponqkoga..nesyznatelno

koalka
09-12-2006, 19:37
Ами...уредете си среща и се вижте.Не е възможно да обичаш човек,който не познаваш.Тя просто не знае значението на тази дума.

Lorraine
09-12-2006, 20:25
темата не е за тук но карай..уредете си среща,вижте се и от там нататък каквото стане.Коалка и аз съм казвала в чата на момче че го обичам преди да го познавам лично и мога да ти кажа,че знам значението на тази дума!

tX
09-12-2006, 21:20
Hi, hora!
Pisha si s edno momiche (sofianka) ot blizo sedmica (i az sum ot stolicata). Mnogo mi haresva, adski mnogo. I tq mi kazva, che me haresva mnogo i tem podobni. DOri kaza, che me obichala. Po princip i az sum mnogo prevurzan i az neznam kak stana i mi se iskashe da i go kaja, no ne go prava, zashtoto malko zvuchi neseriozno da kajesh, che obicasgh 4ovek, koito ne poznavash. Vednuj e pitah dali 6te se vidim nqkoi den i tq kaza, che 6te izleze s men razbira se. Kakto i da e...oniq den tq mi kaza, che trqbva da stava ot pc-to i az togava i kazah, a iskash li da izleznem utre, a tq ne mi otgovori. Kaza mi samo chao chao do utre i izlzena ot chata.
Dali se bazika s men ili imam realen shans ](*,) ](*,) ](*,)


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Няма как да не разкажа вица...

Върви си прасчо из гората и среща Мечо Пух.
- 'Здравей Мечо Пух !' Поздравил го Прасчо, а Мечо Пух със адската тупаница го фраснал и му счупил носа.
- 'Но Мечо Пух защо го направи ? Мислех, че сме приятели !' Изхленчил през сълзи Прасчо, а Мечо Пух /писна ми да пиша 'Мечо Пух' :| / изръмжал :
- 'Ти може да си мислиш квот си искаш, бе свиня !'

Дежа-ву ?

malko mace
09-14-2006, 11:46
Triabva da izlezete i da iziasnite otnocheniata si...za da ne se okaje v krayna smetka,che si ima gadje! #-o
P.S.A ti pone haresvach li ia?Savetvam te,predi da izlezete,parvo da si iziasnich tvoite chuvstva kam neia,za da ne y davach naprazni nadejdi! [-(

malko mace
09-14-2006, 11:49
Moje vaobchte da ne e vidiala,che si y pisal da izlezete,zachtoto veche e bila stanala ot komputara!I edin vapros-zachto direktno ne popitach neia,a ochakvach nie da gadaem? [-X

sugar_nadia
09-14-2006, 13:33
Eмиии...мое наистина да те харесва , но чак пък да те обича едва ли?!А според мен е бързала и за това не ти е дала отговор и ти пожелавам успех дано да се получат нещата между вас!

stillteenager
09-14-2006, 13:53
Hi, hora!
Pisha si s edno momiche (sofianka) ot blizo sedmica (i az sum ot stolicata). Mnogo mi haresva, adski mnogo. I tq mi kazva, che me haresva mnogo i tem podobni. DOri kaza, che me obichala. Po princip i az sum mnogo prevurzan i az neznam kak stana i mi se iskashe da i go kaja, no ne go prava, zashtoto malko zvuchi neseriozno da kajesh, che obicasgh 4ovek, koito ne poznavash. Vednuj e pitah dali 6te se vidim nqkoi den i tq kaza, che 6te izleze s men razbira se. Kakto i da e...oniq den tq mi kaza, che trqbva da stava ot pc-to i az togava i kazah, a iskash li da izleznem utre, a tq ne mi otgovori. Kaza mi samo chao chao do utre i izlzena ot chata.
Dali se bazika s men ili imam realen shans ](*,) ](*,) ](*,)


Moderated by SLUT(milo)
т.1 от Правилника :!:

как да ти кажа.. щом е излязла кво може да си е казала
'бахти тоя за ква ме има.. я да си го овъртам' ми тва е бе човек!
ебава се с теб нямаш реални шансове с нея..
трябва да се примиряваме с някои работи в тоя живот? :smt009