PDA

View Full Version : За билетите и простолюдието...



09-12-2006, 19:14
Въпроса ми е как да се сдобия с билети за мачовете на Левски с Барса и Челси,но билетите да са за агидките НЕ на Левски а на чуждите отбори?Аз доколкото знам тука не се продават такива билето,щото е прието 4е щом съм българин съм за Левски.Моля ако знаете нещо по въпроса кажете. :smt010 И другия въпрос е,ако евентуално не си намеря такъв билет/което е по4ти сигурно/,как да си намеря билет за агитката на Левски,ако нямам клубна карта?Има ли някакъв шанс да са останали такива билети? :(
Вече съм склонен да се хвърля,щото един път да дойдат тея отбори тука и аз да не мога да отида 
Моля ви пишете,ако можете да помогнете!
[-o<

XePouH
09-12-2006, 19:26
Въпроса ми е как да се сдобия с билети за мачовете на Левски с Барса и Челси,но билетите да са за агидките НЕ на Левски а на чуждите отбори?Аз доколкото знам тука не се продават такива билето,щото е прието 4е щом съм българин съм за Левски.Моля ако знаете нещо по въпроса кажете. :smt010 И другия въпрос е,ако евентуално не си намеря такъв билет/което е по4ти сигурно/,как да си намеря билет за агитката на Левски,ако нямам клубна карта?Има ли някакъв шанс да са останали такива билети? :(
Вече съм склонен да се хвърля,щото един път да дойдат тея отбори тука и аз да не мога да отида 
Моля ви пишете,ако можете да помогнете!
[-o<
по-добре да не ходиш ако не си за Левски

09-12-2006, 19:33
Въпроса ми е как да се сдобия с билети за мачовете на Левски с Барса и Челси,но билетите да са за агидките НЕ на Левски а на чуждите отбори?Аз доколкото знам тука не се продават такива билето,щото е прието 4е щом съм българин съм за Левски.Моля ако знаете нещо по въпроса кажете. :smt010 И другия въпрос е,ако евентуално не си намеря такъв билет/което е по4ти сигурно/,как да си намеря билет за агитката на Левски,ако нямам клубна карта?Има ли някакъв шанс да са останали такива билети? :(
Вече съм склонен да се хвърля,щото един път да дойдат тея отбори тука и аз да не мога да отида 
Моля ви пишете,ако можете да помогнете!
[-o<
по-добре да не ходиш ако не си за Левски
moje 4oveka da ne haresva Levski,a da e fen na Barsa i 4elsi.nqma lo6o.i az mrazq bg otbori :twisted:

midian
09-12-2006, 19:36
Ааааа и аз май няма да си намеря билети :smt010 .В момента съм склонна да се самоубия :( .Ако ще да ме закопаят на стадиона,бих отишла.Челси шампион!

teenkopele
09-13-2006, 08:16
Оправяйте се сами. :wink:

midian
09-13-2006, 17:52
Оправяйте се сами. :wink:Браво бе.Ние очакваме подкрепа,а ти... :-s
Аре говорете,говорете \:D/

Mo6nooo
09-13-2006, 18:13
Оправяйте се сами. :wink:
Сега не мислиш ли, че е тъпо не че ако имах възможност да отида в другата агитка щях да го направя, но това е гадно. В смисъл хората вместо да си платят по нормалният начин ще трябва да си платят на черно на по-висика цена дори от билетът за чужденците.

Според мен цените трябва да са еднакви и за българи, и за чужденци.

midian
09-13-2006, 18:21
Maй да си зема билети на черно е единствения вариант...е,колко ше струват?Колко повече от нормалните?

adi_crazy
09-13-2006, 19:36
ооооооооооооооооооооооо ЙЕС!!!
Добре че ще останете без билети!!!Никой който няма да подкрепя ЛЕВСКИ да не стъпва на стадиона!!!!!!
и както каза p4elata_brumze, ОПРАВЯЙТЕ СЕ САМИ!!!

midian
09-13-2006, 21:50
ооооооооооооооооооооооо ЙЕС!!!
Добре че ще останете без билети!!!Никой който няма да подкрепя ЛЕВСКИ да не стъпва на стадиона!!!!!!
и както каза p4elata_brumze, ОПРАВЯЙТЕ СЕ САМИ!!!Левски да ми лижат гъза :smt012
Аз ще тичам гола по стадиона и ще ги псувам :twisted:

adi_crazy
09-13-2006, 22:00
и мене тва кво ме грее!?
ходи се прегледай
САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕЕЕЕЕ АЛЕЕЕЕЕЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

niki000
09-13-2006, 22:08
Въпроса ми е как да се сдобия с билети за мачовете на Левски с Барса и Челси,но билетите да са за агидките НЕ на Левски а на чуждите отбори?Аз доколкото знам тука не се продават такива билето,щото е прието 4е щом съм българин съм за Левски.Моля ако знаете нещо по въпроса кажете. :smt010 И другия въпрос е,ако евентуално не си намеря такъв билет/което е по4ти сигурно/,как да си намеря билет за агитката на Левски,ако нямам клубна карта?Има ли някакъв шанс да са останали такива билети? :(
Вече съм склонен да се хвърля,щото един път да дойдат тея отбори тука и аз да не мога да отида 
Моля ви пишете,ако можете да помогнете!
[-o<


e tuka xodi za tebe bez bilet pri bratiata ti :lol:


http://www.ias.unu.edu/proceedings/icibs/chen/p2.JPG

niki000
09-13-2006, 22:33
Такива билети се дават само на клубовете и са за фенове на гостуващия тим..
я си представи какво ще стане ако се омешат испанци и българи...

аз ще ходя на мача с Барса, пък ако ще да ми струва живота...

ПП с шал на Барса ще съм...

iskam snimka na stadiona da se vijda6 i da si s 6ala

mgxpower
09-14-2006, 01:18
Ще се прежалят 40 кинта за добрата кауза на Левски :-k

mgxpower
09-14-2006, 01:20
ооооооооооооооооооооооо ЙЕС!!!
Добре че ще останете без билети!!!Никой който няма да подкрепя ЛЕВСКИ да не стъпва на стадиона!!!!!!
и както каза p4elata_brumze, ОПРАВЯЙТЕ СЕ САМИ!!!Левски да ми лижат гъза :smt012
Аз ще тичам гола по стадиона и ще ги псувам :twisted: Дано да ти хвърлят бомбичка ей \:D/