PDA

View Full Version : Какво да правя, ако приятел ми прецаква връките?



vipchoo
09-12-2006, 20:04
Мой приятел на няколко пъти вече прецаква ръските ми с момичетата...В началото доста умело покриваше следите си, но в последните 2-ве интриги го сгащих... Опитах е да му кажа, че вече съм го разкрил, но той се прави все едно нищо не е станало.Какво мога да направя? :|

mechtaq_za_teb
09-12-2006, 20:08
mi ebasi priqtelq deto imash 4esno!ostavi go i tova e !

jadna_za_lubov
09-12-2006, 20:08
tegli mu mainite.......... :wink: :smt016

vipchoo
09-12-2006, 20:22
Прави сте, но с него се познаваме от как се помня...
И всеки път се надвам, че всичко е за последно и че той може да се промени, ама не!Дали е умесно да му го върна и да го накарам да се чувства така както аз?Или по този начин падам до неговото ниво? :-k Ненам , но зна че съм му адски ядосан, и сякаш всичко което прави го прави зада е състезава с мен...

koalka
09-12-2006, 21:07
Той не може да ти се нарече приятел.Прекъсни всякакви отношения с него и не мога да разбера защо го прави,при положение,че надали харесва всички,с кои то ти ходиш?

AliceSw
09-12-2006, 21:24
да ти кажа 4есно 100% не е виновен само той се пак и моми4етата са имали някво у4астие :!:
и да му говориш и да му обясняваш няма да се промени нищо - просто си намери моми4е което няма да му се върже

mnogomili4kata-sf
09-12-2006, 21:26
Не му го връщай...просто се опитай да го разкараш от себе си...аз така правя с така наречените си "приятели"

Jenninka
09-12-2006, 21:35
Не му го връщай...просто се опитай да го разкараш от себе си...аз така правя с така наречените си "приятели"

Съгласна съм!

iiirish
09-12-2006, 21:36
откажи се от приятелските му намерения докато още е време! недей пропилява шансовете си за хубави връзки само защото той прави всичко възможно да ги прецаква!

09-12-2006, 21:36
Ne znam ot kyde da si zapo4na da ti kaja,moqta istoria malko e slojna,hodq s nego okolo 4 godini,mnogo go obicham,no problemyt,che az i kazah "razdelqme se" bez da iskam ,no az i kazah okolo 2 pyti v godinata ,toi mi dade 2 6ans ,no ne mojal da mi dade o6te 1 6ans i iska da si pomislq mnogo seriozno ,bez da iskam ,za6toto se vslu6ah typata priatelite mi!Ne znam kak da se vyrna pri nego i da mu pokazvam che iskam nego!pi6ete mi Help Brick wall Brick wall Brick wall

Kar4eto
09-12-2006, 21:41
Не му го връщай...просто се опитай да го разкараш от себе си...аз така правя с така наречените си "приятели"

Съгласна съм!

И аз :mrgreen:

zoben_pitbul
09-13-2006, 08:21
Я вземи го разкарай и ако още веднъж се пробва да направи нещо такова му тегли един здрав бой и това е!

WILD__BOY
09-13-2006, 08:29
Шибни му една и му кажи, че следващия път ще си изплюе ченето. Е на тва му викам мъжка п**ка. Да прецаква приятелите си и то за такива неща... завистлитво ко**ле!

09-13-2006, 17:27
Прави сте, на наистина ми е трудно да кажа край... И макар да осъзнавам, че такъв "приятел" нетрябва да имам немога да се променя.Аз съм човек , на който ако му спечелиш доверието никога няма да те предаде и явно съм се заблуждавал, че и той държи на мен.След всяка моя провалена връска ми минават какви ли не неща през главата, но при следващата нещата започват отначало.Исками се да бъда егуист, но колкото и да се опитвам несе получава.Проблема ми е май, че живота ме накара да порасна много бързо, за разлика от връсниците си.А относно за вината на момичетата- да може и да имат, неотричам , но то йвинаги поставя мн кофти нещата пред тях... Казва им, че съм им изневерил или нещо такова и като го повтаря няколко пъти и те като знаят, че ми е мн близък "приятел" решават, че е истина... И непрекъснато ми ](*,) за да намеря начин как да му го върна, но "Рано или късно, всичко се връща" !!!

vipchoo
09-13-2006, 17:37
Прави сте, на наистина ми е трудно да кажа край... И макар да осъзнавам, че такъв "приятел" нетрябва да имам немога да се променя.Аз съм човек , на който ако му спечелиш доверието никога няма да те предаде и явно съм се заблуждавал, че и той държи на мен.След всяка моя провалена връска ми минават какви ли не неща през главата, но при следващата нещата започват отначало.Исками се да бъда егуист, но колкото и да се опитвам несе получава.Проблема ми е май, че живота ме накара да порасна много бързо, за разлика от връсниците си.А относно за вината на момичетата- да може и да имат, неотричам , но то йвинаги поставя мн кофти нещата пред тях... Казва им, че съм им изневерил или нещо такова и като го повтаря няколко пъти и те като знаят, че ми е мн близък "приятел" решават, че е истина... И непрекъснато ми ](*,) за да намеря начин как да му го върна, но "Рано или късно, всичко се връща" !!!
Това е мое, но несъм се логал...Сори 8-[

summer_04
09-13-2006, 19:37
da go zaebe6 moi 4ovek

BeBcHeTo
09-13-2006, 20:08
Golem priqtel ima6

JuLiTo0o0o
09-13-2006, 20:16
be ostavqi go! 'priqtel' i ti oshte go nari4ash taka?!? [-X

vipchoo
09-14-2006, 09:13
Прави сте,че ще трябва да направя драстична промяна в държанието ми към него.Боклуци като него не заслужават да имат нищо до себеси, дори куче :) Каквото било, било - никога повече няма да се подавам на манипулативните игрички на тоя тип :twisted:

WILD__BOY
09-14-2006, 09:17
Прави сте,че ще трябва да направя драстична промяна в държанието ми към него.Боклуци като него не заслужават да имат нищо до себеси, дори куче :) Каквото било, било - никога повече няма да се подавам на манипулативните игрички на тоя тип :twisted:

Добро утро! А шибна ли му една?

iskamTe_vednaga
09-14-2006, 09:21
тегли му чертата :smt019

eDin_SlUcHaEn
09-14-2006, 22:56
awe nai vajnoto e da osuznaesh dali naistina ti e priqtel ... tfa 4e go poznavash ot kakto se pombnish ne e opredelqshto .. ako ti prai par4eta hsotot ti zavijda 4e na tebe ti vruzvat a na nego ne ... zemi mu otvori kufara i mu ebi mwaikata v ustata ... ai bago v pedala .. ama da znaesh 4e i kurvite sa za boi

Scarabey
09-15-2006, 23:12
Drupni my 6altera i e re6en problema s mackite koito razybejdava da sa s tebe

Shogi
09-15-2006, 23:16
Ми мойта приятелка имаше една подобна звезда, която се опита да ни провали вразката. Мани че от 8 години са най-добри приятелки ми и тя неможа да понесем, че ние сме заедно и репликата беше "Ха..8 годишно приятелство...провалям го за 2 мин." И естествено беше заебана :) Савет ---> Майнаааааааааааааааааа!