PDA

View Full Version : 6to za kreteni sme Bulgarite



Obitax
09-12-2006, 20:08
pitam se 6to za kreteni sme balgarite ??? za6to kogato nqkoi bg cluben otbor pred stavq stranata ni pred sveta nie ne go podkrepqme ?????? za6to vinagi se delim na sini i 4erveni za6to edin pat ne se nare4em Vsi4ikite BALGARI???

Vinagi sam bil ot Levski i kravta v venite mi e sinq ! , no 6te podkrepq CSKA sre6to Be6ikta6 Za6toto sam BALGARIN i za6toto vsi4kite tiq sportisti PREDSTAVQT Balgariq A ne Levski , Cska , Lokomotiv ili nqkoi drug otbor .

rusalkata_
09-12-2006, 20:17
сичко дето каза е вярно.аз по принцип съм за ЦСКА,но не разбирам тази война ква е.защо като те питат за кои български клубове си(например) казваш Левски/ЦСКА и някой друг,а не Левски и ЦСКА.не разбирам що така...
сега например не съм спряла да крещя за Левски и нз дали ще ми повярвате,че сърцето ми ще се пръсне от вълнение... :shock: :roll:

WILD__BOY
09-12-2006, 20:32
Защото има прости хора!
Защото не се научихме, че сме един народ!
Защото се научихме, че това е игра, а не война!
Защото има ограничени хора, които не знаят, че тоя отбор ще ни представи, ще покаже на света, че не сме мангали и етнически турци!

Ама на кой му пука? :-s

Obitax
09-12-2006, 20:34
Защото има прости хора!
Защото не се научихме, че сме един народ!
Защото се научихме, че това е игра, а не война!
Защото има ограничени хора, които не знаят, че тоя отбор ще ни представи, ще покаже на света, че не сме мангали и етнически турци!

Ама на кой му пука? :-s


prav si , no problema e 4e nqma da ni doide akala nikoga i vse 6te se cepim :(

WILD__BOY
09-12-2006, 20:35
Защото има прости хора!
Защото не се научихме, че сме един народ!
Защото се научихме, че това е игра, а не война!
Защото има ограничени хора, които не знаят, че тоя отбор ще ни представи, ще покаже на света, че не сме мангали и етнически турци!

Ама на кой му пука? :-s


prav si , no problema e 4e nqma da ni doide akala nikoga i vse 6te se cepim :(

Няма кой да ни обеди около една идея... Всеки сам си спасява гъза вече.

Obitax
09-12-2006, 20:39
taka e pove4eto sa ne6tasnici i se spasqvat po edini4no

XePouH
09-12-2006, 20:39
винаги съм потрепял другите български отбори освен ЦСКА за мен те не са български отбор

maldini
09-12-2006, 20:41
Как да няма вражда между Левски и ЦСКА бе? :evil: Това са двата най-добри отбора и е нормално да има вражда.И кво са да викам за Левски,а тука некви лайнари да си псуват ЦСКА,както им падне?
Еми няма да стане.

XePouH
09-12-2006, 20:44
Как да няма вражда между Левски и ЦСКА бе? :evil: Това са двата най-добри отбора и е нормално да има вражда.И кво са да викам за Левски,а тука некви лайнари да си псуват ЦСКА,както им падне?
Еми няма да стане.
поне сме български отбор

Obitax
09-12-2006, 20:47
evala vi pi4ove za poreden pat mi dokazahte 4e Pove4eto balgarski futbolni fenove sa KRETENOIDI !!!! :!:

XePouH
09-12-2006, 20:51
evala vi pi4ove za poreden pat mi dokazahte 4e Pove4eto balgarski futbolni fenove sa KRETENOIDI !!!! :!:
да беше български отбор щях да свиря за него

Obitax
09-12-2006, 21:01
tva sa gluposti deto govori6 i to palni

miloto_girl_4e
09-12-2006, 21:28
Какво да кажа, левскарче съм, но преди всичко съм българка, подкрепям ЦСКА като играем с чужд отбор, просто, защото за мен е важно някои български отбор да победи, било то ЦСКА, Славия или който и да е там...

Mo6no
09-12-2006, 21:34
Аз бях за "Левски" в мача, въпреки че попринцип съм от ЦСКА.

skate_warrior
09-12-2006, 21:37
Хахаха абе къде сте тръгнали да говорите... аз Левски не ги имам за български отбор... Айде сега хранете ме не ми пука! Навсякъде по света е така!Грандовете на всяка страна са врагове и е нормално! Не виждам за какво трябва да викам за Левски.. не ги имам за никакви! И не ми обеснявайте колко съм ограничен защото сигурно и половината форум не може да ми стъпи на малкия пръст по акъл! Ае със здраве!

mgxpower
09-12-2006, 22:01
6te nareka tezi hora s edna prosta duma "OGRANI4ENI" :-k

Obitax
09-12-2006, 22:03
Какво да кажа, левскарче съм, но преди всичко съм българка, подкрепям ЦСКА като играем с чужд отбор, просто, защото за мен е важно някои български отбор да победи, било то ЦСКА, Славия или който и да е там...


qko vs misleha kato miloto_girl-4e rabotata 6te6e da e po drug na4in .


skate_warrior - nqma da te hranq 6toto s tva nqma da postigna ni6to .

skate_warrior
09-12-2006, 22:04
Да точно така - аз съм ограничен... :wink:

teenkopele
09-13-2006, 08:23
Винаги съм бил от Левски и винаги ще бъда, но играе ли някой български отбор срещу чуждестранен, го подкрепям.
Винаги съм мислел за супер глупаво да се делим на сини, червени, бели и т.н., когато един отбор представя България.
Много се дразня и на някои фенове, както на Левски, така и на ЦСКА, които по време на мачове на националите ни, вместо да се обединят, да пеят и да подкрепят българския национален отбор се псуват взаимно, все едно са на мач Левски-ЦСКА. :wink:

Ziezi
09-13-2006, 10:07
pitam se 6to za kreteni sme balgarite ??? za6to kogato nqkoi bg cluben otbor pred stavq stranata ni pred sveta nie ne go podkrepqme ?????? za6to vinagi se delim na sini i 4erveni za6to edin pat ne se nare4em Vsi4ikite BALGARI???

Vinagi sam bil ot Levski i kravta v venite mi e sinq ! , no 6te podkrepq CSKA sre6to Be6ikta6 Za6toto sam BALGARIN i za6toto vsi4kite tiq sportisti PREDSTAVQT Balgariq A ne Levski , Cska , Lokomotiv ili nqkoi drug otbor .

Ми кво да ти кажа...АЗ НЕ СЪМ БАЛГАРИН!И хайде преди отново да обвиниш бЪлгарите,че сме кретени се поосведоми малко какво става в другите страни!Сега се сещам,когато Ливърпул отстрани Ювентус феновете на Торино издигнаха плакат "БЛАГОДАРИМ ВИ" на летището при изпращането на англичаните!Тва въобще не е проблем само в България!Ама вие говедата много хитри-когато става въпрос за Левски почвате-"хайде всички дружно да ги подкрепим","нали всички сме българи",ама иначе псувате Бербатов и Марто Петров на всеки мач на националния!Да не говорим пък мнението ви за ЦСКА!

ПП:До "българина" спец по дуСпите хероинчу-какъв отбор е ЦСКА,ако не български?

niki000
09-13-2006, 10:35
Na mene mi e 4udno na ma4a s Aiduk fenovete na cska za6to zapalixa 6al na levski kakvo op6to imaxa te s tiax v toia moment nie li sme vinovni za igrata koiato pokazaxa [-X

Obitax
09-13-2006, 14:54
pitam se 6to za kreteni sme balgarite ??? za6to kogato nqkoi bg cluben otbor pred stavq stranata ni pred sveta nie ne go podkrepqme ?????? za6to vinagi se delim na sini i 4erveni za6to edin pat ne se nare4em Vsi4ikite BALGARI???

Vinagi sam bil ot Levski i kravta v venite mi e sinq ! , no 6te podkrepq CSKA sre6to Be6ikta6 Za6toto sam BALGARIN i za6toto vsi4kite tiq sportisti PREDSTAVQT Balgariq A ne Levski , Cska , Lokomotiv ili nqkoi drug otbor .

Ми кво да ти кажа...АЗ НЕ СЪМ БАЛГАРИН!И хайде преди отново да обвиниш бЪлгарите,че сме кретени се поосведоми малко какво става в другите страни!Сега се сещам,когато Ливърпул отстрани Ювентус феновете на Торино издигнаха плакат "БЛАГОДАРИМ ВИ" на летището при изпращането на англичаните!Тва въобще не е проблем само в България!Ама вие говедата много хитри-когато става въпрос за Левски почвате-"хайде всички дружно да ги подкрепим","нали всички сме българи",ама иначе псувате Бербатов и Марто Петров на всеки мач на националния!Да не говорим пък мнението ви за ЦСКА!

ПП:До "българина" спец по дуСпите хероинчу-какъв отбор е ЦСКА,ако не български?

men ne me interesuvat drugite !

LaPd_KoRn
09-13-2006, 15:29
skate_warrior sam si go kaa ograni4en si haha
AE YSPEH NA VSI4KI BULGARSKI OTBORI KOITO IGRAQT V EVRO TURNITIRE !!!

skate_warrior
09-13-2006, 15:35
skate_warrior sam si go kaa ograni4en si haha
AE YSPEH NA VSI4KI BULGARSKI OTBORI KOITO IGRAQT V EVRO TURNITIRE !!!поне пиша грамотно и на български...

LaPd_KoRn
09-13-2006, 15:40
ебаси имали ли някво значение ??? така по-добре ли е ???

skate_warrior
09-13-2006, 15:43
Виждаш ли, че можеш и да не си толкова тъп,колкото изглеждаш?

LaPd_KoRn
09-13-2006, 15:58
хаха стига стига стига си се заяждал и аи стига че няма нищо общо с темата

09-14-2006, 19:45
pitam se 6to za kreteni sme balgarite ??? za6to kogato nqkoi bg cluben otbor pred stavq stranata ni pred sveta nie ne go podkrepqme ?????? za6to vinagi se delim na sini i 4erveni za6to edin pat ne se nare4em Vsi4ikite BALGARI???

Vinagi sam bil ot Levski i kravta v venite mi e sinq ! , no 6te podkrepq CSKA sre6to Be6ikta6 Za6toto sam BALGARIN i za6toto vsi4kite tiq sportisti PREDSTAVQT Balgariq A ne Levski , Cska , Lokomotiv ili nqkoi drug otbor .

Absolyutno pravilno!Malk osa horata kato tebe kyde podkrepqt bylgarskite otbori v evroturnirite,no i az sym v tova 4islo!Nekoi samo znaqt da zlobeqt
i da se zaqjdat