PDA

View Full Version : daite malko info



missing_123
09-12-2006, 20:55
priqtelq mi e devstven i az sa6to...i malko me e strah kak 6te se polu4at ne6tata kogato doide momenta?nqkoi koito e bil v takava situaciq bi li mi obqsnil kak sa se spravili??

mersi

WILD__BOY
09-12-2006, 20:58
кво има да се справяш - стига да има настроение, презервативи и терен всико е точно. Той си слава презерватива
отваря те с пръстче леко и после внимателно ;)
споко

09-12-2006, 21:01
Mi nqma filosofia,prosto trqbva da si vuzbudena i ovlajnena otdolu,toi da te otvori s prust i prosto da bude mnogo vnimatelen.

krem4et0
09-12-2006, 21:02
Е,щом и двамата сте девствени-действай спокойно.Нямате базаза сравнение-няма от какво да се плашите.Малко романтика,1-2 презерватива-може и повечко,ако не знаете как се слагат и настроение за любов.Друго не ви трябва.Успех!!!

mravkata_z
09-12-2006, 21:41
Е,щом и двамата сте девствени-действай спокойно.Нямате базаза сравнение-няма от какво да се плашите.Малко романтика,1-2 презерватива-може и повечко,ако не знаете как се слагат и настроение за любов.Друго не ви трябва.Успех!!!

da bee kvo kato i 2mata sa devstveni- o6te po zle! I 2mata qk sduh,...moje i spuh za mom4eto... :? Bahti stresa! Lo6i spomeni za mackata 6toto toi ne znae kvo da pravi! Nito ediniq moje da vodi drugiq, nito da go uspokoqva.... i prez cqloto vreme 6te mislqt i sega kakvo sledva i sega kak da stane i nakraq nikva romantika, nikvo udovolstvie! :smt107
abe kato cqlo ideqta e izklu4itelno lo6a.... :smt018

marina star
09-13-2006, 06:59
suvet ot men:polzvai tarsa4kata :!: :!: :!:

koalka
09-13-2006, 07:05
Има толкова такива теби относно първия път,че просто можеш да потърсиш!

mganga
09-13-2006, 09:52
Отиди тук:

http://www.lafche.net/modules/news/article.php?storyid=63

krem4et0
09-13-2006, 09:57
Е,щом и двамата сте девствени-действай спокойно.Нямате базаза сравнение-няма от какво да се плашите.Малко романтика,1-2 презерватива-може и повечко,ако не знаете как се слагат и настроение за любов.Друго не ви трябва.Успех!!!

da bee kvo kato i 2mata sa devstveni- o6te po zle! I 2mata qk sduh,...moje i spuh za mom4eto... :? Bahti stresa! Lo6i spomeni za mackata 6toto toi ne znae kvo da pravi! Nito ediniq moje da vodi drugiq, nito da go uspokoqva.... i prez cqloto vreme 6te mislqt i sega kakvo sledva i sega kak da stane i nakraq nikva romantika, nikvo udovolstvie! :smt107
abe kato cqlo ideqta e izklu4itelno lo6a.... :smt018
Абе двамата с гаджето ми бяхме девствени и да ти кажа-не беше много зле.Направо добре си беше.Е,не особено хубаво,но не е болезнено.А и романтика не липсваше-даже мога да ти кажа,че неопитните са доста по-романтични.Сега романтиката в сексът понамалява с натрупване на опита.И двамата се учехме-какво лошо има?Сега знаем как напълно да задоволим другия,точно какво му харесва,кои са ерогенните му зони.Защото всеки човек е индивидуален,а ние не лежим на минал опит,а се учим за конкретният партньор!