PDA

View Full Version : ТЕЛЕФОНА МУ



chelka
09-12-2006, 21:35
ПУСКАМ ТАЗИ ТЕМА ЗАЩОТО ДОКЪТО СЛУШАХ ЕДНА ПЕСЕН СЕ ЗАПИТАХ КАК ЛИ БИХА РЕАГИРАЛИ ХОРАТА АКО СЕ ПОСТАВЯТ ВЪВ ВЪПРОСНАТА СИТУАЦИЯ А ТЯ Е СЛЕДНАТА ЧЕ В ТЕЛЕФОНА НА ЛЮБИМИЯ МЪЖ НА ЛИЦЕ ОТ ЖЕНСКИ ПОЛ НЕЙНОТО ИМЕ НЕ ФИГУРИРА ЧЕ ИМА НЕЙНИЯ НОМЕР НО НА МЯСТОТО МУ Е МЪЖКО ИМЕ ЗА ДА НЕ ГО РАЗКРИЕ СЪПРУГАТА МУ ЛИЦЕТО СПОМЕНАВА СЪЩО ЧЕ КОГАТО ПИШЕ SMS ПИШЕ В МЪЖКИ РОД МИСЛИТЕ СИ ЗАЩОТО САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА СА ЗАЕДНО ВИЕ КАК МИСЛИТЕ БИХТЕ ЛИ ПРИЕЛИ ТАКИВА УСЛОВИЯ ЗА ВРЪЗКА АЗ ЛИЧНО СЪМ ПРЕКАЛЕНО ГОРДА И НЕ БИХ

iiirish
09-12-2006, 21:39
"прекалено горда" - добре го каза ;) аз също не бих се принизила под нивото си поради такава причина!

Jenninka
09-12-2006, 21:39
МИ да знаеш че си има жена...и че разваляш семейство...Аз лично като си представя подобна ситуация,се поставям на мястото на съпругата..И стигам до извода ,че въпросния мъж е ебати тъпанара!С извинение.
И не искам да съм 2ра за някой,камоли да съм записана така в телефона му и да се обръща в смси към мен в мъжки род...Наглост!Не бих

09-12-2006, 21:39
Гаджето ми не е женено така че не ми се налага да търпя това, а пък и ако все пак се изпадне в такава ситуация, тази която го търпи това може да бъде сигурна, че тя е само "чук-чук-чао". Ако мъжът има сериозни намерения към нея ще се раздели със съпругата си, която явно не обича щом я лъже и така няма да се налага такова положение!

koalka
09-13-2006, 07:04
Ами бих изискала от човека,който ме обича и е женен и не обича съпругата си да се разделят.Не бих се бъркала между съпрузи,но ако това стане е редно той така да постъпи.Ако го е грижа за съпругата му и някога я е обичал ще постъпи точно така.

WILD__BOY
09-13-2006, 08:20
Не се занимавам с такива глупости, не бих се занимавал. А и СМС-и не мипиша много често.

TeditoOoo
09-13-2006, 10:13
Mi chestn kazano tova mi zvichi malko typo,no sigurno gi ima i takiva.Za men lichno...predpolagam che nqma da mi se nalaga,zashtoto ne se zanimavam s zaeti myje [-X

09-13-2006, 10:19
az sum momi4e no kogato hodih s edno mom4e pove4e ot 3 godini,si bqh hvanala tam edin i mu bqh napisala imeto vse edno e na momi4e no ne sum mu prastala sms ,a samo mu zvanqh

BeBencEto
09-13-2006, 10:22
nikoga ne bih priela takiva usloviq....ako shte e smen da bude s men..a za mnenieto na drugite ne davam puknata para..

miloto_girl_4e
09-13-2006, 12:05
Хах, да съм втора дупка на кавала ... еми не,мерси [-X
Имам си гордост и достойнство, той не е първият или последният, има много момчета(мъже в случая), които биха ми дали това, което заслужавам, а не да ме използват само като развлечение и да си разнообразят живота :!:

momi4ezamilioni
09-13-2006, 12:34
И аз не бих приела особено при това положение - съпруга

ninsy
09-13-2006, 12:46
"прекалено горда" - добре го каза ;) аз също не бих се принизила под нивото си поради такава причина!

alkobalko
09-13-2006, 13:14
Прекалено горда съм, за да приематакова нещо. А ще ми кажш ли коя е тази песен да я чуя.

anichkaaa
09-13-2006, 14:07
Ne bih se primirila s takova ne6to-iskam da sam edinstvenata za 4oveka kogoto obi4am.

jadna_za_lubov
09-13-2006, 15:30
МИ да знаеш че си има жена...и че разваляш семейство...Аз лично като си представя подобна ситуация,се поставям на мястото на съпругата..И стигам до извода ,че въпросния мъж е ебати тъпанара!С извинение.
И не искам да съм 2ра за някой,камоли да съм записана така в телефона му и да се обръща в смси към мен в мъжки род...Наглост!Не бих
:mrgreen: