PDA

View Full Version : Само с тест по математика и БЕЛ за след 7 клас!!!



WILD__BOY
09-13-2006, 08:26
Само с тест по математика и БЕЛ за след 7 клас!!!


Това чух по нова тв. И министъра го потвърди. Теста по БЕЛ ще съдържа и преразказ на непознат текст!!! Тея хора са луди. Всеки втори късметлия ще злиза в "елитни училища" ... :shock: :shock: :-s :smt011 :smt070 :smt070

RedChil
09-13-2006, 08:38
Ебати простотията...Преразказ ? Тва се прави у 3-ти клас бе...пфффф,пък и не изисква кой знае каква мисъл.

mon4eto
09-13-2006, 08:46
tova koeto e kazal toq tap ministar e napalno vqrno ama 4estno da ti kaja na men ne mi puka vapreki 4e na tqx 6te im bade po lesno ](*,)

not_the_same^
09-13-2006, 08:51
nqma lo6o...dobre 4e sym 7 klas 8)

forrzi
09-13-2006, 09:02
правила съм теста по математика(пробен такъв)
и си ебало майката
добре че минах тая година
по-труден е от 3-те задачи

Black_Cat
09-13-2006, 09:03
e da ama te 6e trqbva da y4at i bulgarski a nie predi y4ehme samo mat i literatyra a te sq i gramatikata trea da zybrqt sq kato beh 7mi klas i nz 6totto4no na6iq klas go beha zeli kato eksperiment i ni davaha neprekusnato takiva testove i ne sa osobeno lesni ina4e tva za prerazkaza verno e mn lesno

FaLsE
09-13-2006, 09:03
Аз разбрах че този преразказ щял да бъде "по-особен". Преразказът трябвало да се води от гледната то4ка на някой от героите, не на автора. Както и да е с тези нововъведения пак ще се напълнят гимназийте с малоумни лапета които не знаят 1 дроб да делят/както е казал народа/ пък си мислят че света е техен. Ако съм обидила някого-Извинявай!

malkoto_sladur4e
09-13-2006, 09:20
Ieeee :) Zna4i 6te me priemat :wink: Mnogo se kefq! O:)

{LP}FENKA
09-13-2006, 09:39
е аз разбрах 4е 6е има 50 зад математика+50 въпроса БЕЛ+некво есе??? кви са тию преразкази бе?

молец
09-13-2006, 09:58
:smt104 Да....а ние се пОтихме над кучката Ангелинка и задачките по математика...ако бяха въвели тестовете за нас(миналата година),щях най-гениално да съм влязла където си поискам...
Сега поне ще спрат да закриват паралелки и училища...
ПРЕРАЗКАЗ!......какъвто и да е,наистина и третокласник би се справил...

09-13-2006, 14:08
ne e vqrno 6te bade 50 vaprosa po matematika i 50 vaprosa po bg po 3 4asa seki izpit

09-13-2006, 17:18
Хах !!!! Нека ви ! Теста е ебати шибания, днеска го гледах във вестника. Сега ще видим как ще влизате в "елитни училища" след като няма как да назубрите темите !! АХАХАХ сега ще видим кой за къде е наистина ! Горко ви

malko mace
09-14-2006, 11:38
Az chte kandidatstvam sled 2 godini vav frenskata gimnazia,sega biah 5 klas i nachata uchitelka po balg.ez.i literatura ni karache da razrabotvame temi,a ne da prerazkazvame!Moje i po-lesen da e testat sled 7 klas,ama az predpochitam dobrite stari izpiti-razrabotvam si niakakva tema-tova e moiata stihia,rechavam niakolko zadachki po matematika i tova e!A sega s tova naluchkvane na otgovorite...pravihme proben test po literatura i celiat klas,bez 3-4,imache 6.Pitam edno momiche,koeto inache e palna dvoykadjiyka,kak e otgovorilo,a to mi kazva,che na parvi vapros zalojilo na otgovor"A",zachtoto s tazi bukva zapochvalo imeto y!Mojete li da si predstavite-tragedia palna!Mani,begay,mani...Da ne obsajdam poveche,che pochvam da se draznia i seriozno da se iadosvam... :smt013

WILD__BOY
09-16-2006, 21:15
Преразказа ще се води от гледната точка на един от героите.

suzanna
09-17-2006, 21:04
porednata prostotiq.. kak moje da ne se proverqvat zadulbocheni i svurzani izrecheniq, ami testove... [-X tova pokolenie trqbva da se nasurchava da chete knigi, a ne da se ogranichava do a,b i c podqvolite.

09-23-2006, 17:14
kak prerazkaz 6e e ot glednata to4ka na edin ot geroite kato prerazkazut e NEsvidetelski razkaz!!!az sa sum 7 klas i 6e kandidatstvam...4uda se koe e po-dobre tva sega ili temi4kata...lesno kazvate ama ... tva da ne e 6/49 toto li 6e igraem???az 6e si u4a i tva e. koito si znae i test, i tema 6e sa mu lesni...moje bi testa im e po-lesen za ocenqvane..abe nz kvo 6e prava i az.

priti_kiti
09-23-2006, 17:26
kak prerazkaz 6e e ot glednata to4ka na edin ot geroite kato prerazkazut e NEsvidetelski razkaz!!!az sa sum 7 klas i 6e kandidatstvam...4uda se koe e po-dobre tva sega ili temi4kata...lesno kazvate ama ... tva da ne e 6/49 toto li 6e igraem???az 6e si u4a i tva e. koito si znae i test, i tema 6e sa mu lesni...moje bi testa im e po-lesen za ocenqvane..abe nz kvo 6e prava i az.
ей.. споко бе! ше се справим..
верно,че си предпочитах темичките наготово ама.. хахах усещам как почва зубренето :lol: преразказ.. по-тъпо не можаха ли да го измислят хахахха идиот. а по бг теста ще съдържа цяялата граматика от 1ви до 7ми клас.. ебаси :lol: :lol:

09-23-2006, 17:29
pritesnqva me tova 4e v daskalo na sqkvi kontrolni i klasni(po BEL) sum se spavqla a na testove vinagi po-niski ocenki izkarvam...

priti_kiti
09-23-2006, 17:37
pritesnqva me tova 4e v daskalo na sqkvi kontrolni i klasni(po BEL) sum se spavqla a na testove vinagi po-niski ocenki izkarvam...
хааа..и аз съм така.
ама нашия випуск сме най-преебани ако се сещаш,щото примерно тия които сега ще са 5ти или 6ти клас от сега ще ги подготвят за тестовете.. а на нас изведнъж ни го сервира гениалният министър.. всъщност не,пак добре че го каза сега..

09-25-2006, 07:20
pritesnqva me tova 4e v daskalo na sqkvi kontrolni i klasni(po BEL) sum se spavqla a na testove vinagi po-niski ocenki izkarvam...
хааа..и аз съм така.
ама нашия випуск сме най-преебани ако се сещаш,щото примерно тия които сега ще са 5ти или 6ти клас от сега ще ги подготвят за тестовете.. а на нас изведнъж ни го сервира гениалният министър.. всъщност не,пак добре че го каза сега..

E, все някой трябва да е първи. Затова ще са ви по-лесни тестовете \:D/

vra4ka
09-25-2006, 21:32
Еми честито! Доста по-разумно е! Вече ще е по-реално оценяването!
А за всички, на които им се струва елементарен преразказа -
Пробвайте да преразкажете " Иде ли " например... не е толкова лесно !

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-28-2006, 15:25
em.. radvam se 4e ne sum 7 klas ve4e :)

Th3WildAng3l
09-29-2006, 22:10
Мога да ви кажа, че тестовете по БЕЛ са ужасни. Не че съм виждала някакви примерни тестове за след 7 клас, но миналата година учителката ми по литература пускаше постоянно тестове и изобщо изобщо не бяха лесни.
Колкото до преразказа - да .. по-лесно е от съчинение, обаче замислете се - щом е толкова лесно се предполага, че ще има много хубави работи. Щом има много хубави работи, ще гледат да ги отсеят по някакав начин и ще вдигнат много критериите.
Или има друга възможност - да се вдигне мнооооооого балът.