PDA

View Full Version : Омръзване



naia
09-13-2006, 09:23
Той мисли че си омръзваме със какво да разнообразя връзката ни и да не е така #-o

tX
09-13-2006, 09:26
Той мисли че си омръзваме със какво да разнообразя връзката ни и да не е така #-o
Изнеси му цирково представление.

naia
09-13-2006, 09:28
и това сме го пробвали :wink:

ABSOLUTme
09-13-2006, 10:02
айде бе, tX ,на клоун ще се прави момичето...
ами мила,нз от колко време сте заедно,обаче то винаги идва 1 момент на 'зацикляне' и от вас зависи дали ще му позволите да прецака отношенията ви по-нататъка(защото и това съм го виждала).започнете да правите неща,които досега не сте правили(нямам предвид сама в спалнята,айде сега :smt016 ).кино,разходки,тея неща сигурно и те са ви омръзнали..ми кво ще кажете да се вдигнете събота и неделя някъде на хижа примерно,цените не са толкоз високи..нз на колко години си,ама ако си ученичка ще спестяваш примерно 2 седмици от закуски и готово:)нз друго какво,ти си го познаваш,шокирай го с нещо(ама не примерно нов татус или оранжева коса..)

mrsy
09-13-2006, 10:03
Направи му един стриптийз да видим дали ще ти каже нещо :lol:

koalka
09-13-2006, 11:15
По принцип няма такива неща,ако И двамата се обичате много силно.Никога не ви е скучно.А така ли е?

maybelline
09-13-2006, 11:52
Ако той ти е казал,че във връзката ви няма разнообразие,вероятно ти е намекнал,че иска да скъсате.Не си му бавачка,нито подвижен цирк.Ако иска разнообразие трябва двамата ЗАЕДНО да измислите нещо.Ако не се получи,може да пробвате да се разделите за известно време и после,ако все още се обичате,пак да сте заедно.Така ще си липсвате известно време и може би после няма да е еднообразна връзката ви.

NicknameANdPasswORd
09-13-2006, 12:39
sex na publichno mqsto ! .... neznam ne si li gledala reklamata za too shampooo za kosa ... napravi podobno ! :oops:

anichkaaa
09-13-2006, 14:09
Az sa6to sam na mnenie,4e dvamata trqbva da izmislite ne6to,s koeto da raznoobrazite vruzkata si-vse pak ste dvama i zaedno trqbva da re6avate problemite,koito imate.

siXt_senSe
09-13-2006, 14:14
По принцип няма такива неща,ако И двамата се обичате много силно.Никога не ви е скучно.А така ли е?
Не съм съгласна с теб,мила.Понякога и до болка да се обичат,хората малко или много си омръзват.Най-вече това зависи от характера на дадения човек.А по темата - отидете на място,на което не сте ходили двамата,ако спортувате правете го заедно.Веднъж с гаджето ми пък правехме заедно курабийки(беше забавно :lol: ),Винаги ще намерите занимание,което до сега не сте практикували.Успех!

krem4et0
09-13-2006, 15:08
Ами не се виждайте всеки ден-ако днаеш 2 дни раздяла каква чудодейна сила имат върху връзката.Има за какво да си говорите,липсвали сте си и не можете да се нарадвате 1 на друг.И аз съм била в така наречения коловоз и нещата не са особено приятни-просто трябва да се постараете повечко.Да гледате ТВ да спортувате,да се запишете на театър или пък на танци,то ест да правите нещо интересно двамата.Даже 1 съвместен курс ще ви се отрази добре-ще си помагате и няма да ви е скучно.Сега и гаджето ми е студент и макар само 2 дни да ходи на очни виждам,че интересите ни си припокриват.Още повече,че учим в 1 ВУЗ.

vladi_addict
09-13-2006, 15:54
Той мисли че си омръзваме със какво да разнообразя връзката ни и да не е така #-o
Той не си мисли, че си омръзвате, ти му омръзваш.

Jenninka
09-13-2006, 17:28
Той мисли че си омръзваме със какво да разнообразя връзката ни и да не е така #-o
Той не си мисли, че си омръзвате, ти му омръзваш.

ее стига са..не отчайвай момичето.хубави съвети сати дали тези по-горе.просто правете повече неща заедно..:)по-различни..и му показвай не само с думи колко много го обичаш,ами с жестове..подаръчета и изненади:)

iiirish
09-13-2006, 18:10
ако ти наистина си му омръзнала едва ли би имало нещо, с което да го заинтригуваш пак. защото каквото и да направиш то все ще е до време! а после пак ще чуеш същите думи, ако не и по-лоши!