PDA

View Full Version : pulnocenna sperma



LiLeNcEtOoO
09-13-2006, 09:27
vuprosa mi mnogo prost na kolko godini spermata stava pulnocenna ako ima druga tema sorry daite mi link kum neq blagodarq predvaritelno

tX
09-13-2006, 09:31
vuprosa mi mnogo prost na kolko godini spermata stava pulnocenna ako ima druga tema sorry daite mi link kum neq blagodarq predvaritelno
Ахахаха, 'пълноценна'... :lol:
Когато спермата няма никакви комплекси за малоценност става пълноценна...
Като си изгради характера и постигне набелязаните цели в живота, пак става пълноценна. Мдааа, все още говориме за спермата... :lol:

mganga
09-13-2006, 09:46
Няма пълноценна и непълноценна сперма. Сперматозоидите са си сперматозоиди и си знаят работата.

09-13-2006, 09:51
Няма пълноценна и непълноценна сперма. Сперматозоидите са си сперматозоиди и си знаят работата.

a we suglasna sum stebe 4e si znaqt rabotata no vuprosa mi e na kolko godini ve4e mogat da zabremenqt nekoq jena vuperosa mi suvsem prosti4uk kvi lokumi mi razteglqte vie prosto neznam

LiLeNcEtOoO
09-13-2006, 09:52
Няма пълноценна и непълноценна сперма. Сперматозоидите са си сперматозоиди и си знаят работата.

a we suglasna sum stebe 4e si znaqt rabotata no vuprosa mi e na kolko godini ve4e mogat da zabremenqt nekoq jena vuperosa mi suvsem prosti4uk kvi lokumi mi razteglqte vie prosto neznam

tva bqh az :mrgreen:

mganga
09-13-2006, 10:27
Няма пълноценна и непълноценна сперма. Сперматозоидите са си сперматозоиди и си знаят работата.

a we suglasna sum stebe 4e si znaqt rabotata no vuprosa mi e na kolko godini ve4e mogat da zabremenqt nekoq jena vuperosa mi suvsem prosti4uk kvi lokumi mi razteglqte vie prosto neznam


сперматозоидите винаги могат да забременят жената, независимо на колко години е мъжа. Щом в спермата му има сперматозоиди бременноста е напълно възможна.