PDA

View Full Version : Sarbej ;((



Miroslava
09-13-2006, 10:13
Iskam da se obarna kam vas s edin vapros.Po princip s gajeto mi sme zaedno ot 1 godina i sme go pravili ima kum 20 puti bez prezervativ.Do sega mi nqmashe nishto..Sled cikala mi predi predi mesec blizo veche i predi nego pak go pravihme bez i si bqh dobre.Dobre ama kato skusahme prezervativ onq den i vchera i neska chustvam LEK surbej.Minava mi pak me surbi malko..spored vas ot kakvo moje da e?Neiskam da otivam na doktor poneje trqbva da smenq doktorkata i da ida pri lekar poneje tq zamina za chujbina.I da pitam ako toi ima gubichki..sled oralen sex..az moje li da imam v ustata?Nqkoi znae li kak moje da razbera?I ot kakvo moje da e toq surbej.A da kaja techenie nqmam..

Dark and sexy
09-13-2006, 10:48
Ами мила понеже искам да стана хирург знам някой неща..Ам първо го питай дали е спал с друга на скоро защото може да е сифилис,може да е някакъв обрив...и така

SwEeT_pAiN_F
09-13-2006, 11:17
Здравей, надявам се да ти помогна...
Значи първо можеш да хванеш повечето болести ако имаш рана/раничка в устата.Най-хубаво е да отидеш при гинеколог и той вече знае как и на какни изследвания да те прати. А иначе можеш да говориш междувременно с приятеля си и да го питаш дали има някви праблеми по време на уриниране, дали усеща сърбеж и всякви ей такива. Но пък някои венерически болести нямат симптоми повече от месец и изведнъж могат да те повалят.Така че това хич не е шега, все пак се отнся за здравето ти. За това бегай при гинеколога!!!

09-13-2006, 12:16
Sq se razglejdah...tochno kum vhoda na vlagalishteto imam nqkakvo mehurche mnogo se izplashih...ot kakvo moje da e ... Molq vi daite mi savet !!

SwEeT_pAiN_F
09-13-2006, 14:32
Здравей, на първо място се успокой!
Сега направи си един тоалет и след това кажи на майка си за тва. Ако не искаш да и казваш хвани се в кръста и отивай на д-р ако нямаш личен гинеколог отивай при които можеш.Ако твоето джи-пи не работи след обяд отивай на частно най-много да ти струва 15лв прегледа! Хич не е за подценяване след като имаш мехурче!!

vanilia
09-13-2006, 22:15
VNIMAVAI DA NE SI POSMQLA DA PIPNE6. MOJE DA E KONDILOM. gori se stok ili te4en azot.kolkoto po burzo deistva6 tolkova po-dobre :-$

09-14-2006, 15:04
xora mina mi veche nqma go.. pochti ne lichi ;(( a sega kakvo da pravq ??

09-18-2006, 15:36
ami spored men iz4akai da ti mine napulno i nai-vajnoto e daspazva6 higiena :)

stavri_8
09-23-2006, 00:36
stavri_8@abv.bg
ako iskash pishi
tati e ginekolog