PDA

View Full Version : Карам, карам колело....



mganga
09-13-2006, 11:03
Ще започна с един виц.
Южна Африка. Млад черникoж мъж работи като екскурзовод на малко речно корабче. Върви си корабчето бавно по водата, а нашия герой разказва на туристите. ”Ето тук в дясно виждате имението на лорд еди кой си. Това в ляво е къщата на граф еди кой си. Това зеленото с многото зъби е крокодил”. Пътували така и по едно време видели в храстите един бял мъж да чука една негърка. Посмотил се нашия, но запазил самообладание и казал. ”А там виждате бял мъж да кара колело. А, aма то туй колело мойто бе....”

Та въпросът ми е имало ли е ситуация в живота ви когато сте хващали някой, да ви кара колелото и как реагирахте в този момент. Ако не ви се е случвала, така хипотетично, как бихте реагирали? Ще се качите ли пак на караното колело или ще си вземете ново. Ако се решите все пак да си карате вашето си, старо колело, веднага ли ще го карате или ще изчакате така първо малко да му се смаже веригата ?

NoWallz
09-13-2006, 11:42
Човека иска да каже дали някога си хващал гаджето си да се чука с друг(а).Ми да един път я хванах,оня го изгоних,а нея я счупих от бой. :mrgreen:

Bummer
09-13-2006, 12:20
Треаше да направиш обратното бе - да изгониш нея да се не занимава пвоече с теб, а оня да го пребиеш

krem4et0
09-13-2006, 12:34
не съм и дано не ми се случва,че ще го убия,а отази ще влача гола по главната улица.

koalka
09-13-2006, 12:35
Ккаво общо има със секс тази тема?

krem4et0
09-13-2006, 12:40
Ами темета е-хващали ли сте гаджето на калъп???Има общо със секса!

09-13-2006, 12:44
Ще започна с един виц.
Южна Африка. Млад черникoж мъж работи като екскурзовод на малко речно корабче. Върви си корабчето бавно по водата, а нашия герой разказва на туристите. ”Ето тук в дясно виждате имението на лорд еди кой си. Това в ляво е къщата на граф еди кой си. Това зеленото с многото зъби е крокодил”. Пътували така и по едно време видели в храстите един бял мъж да чука една негърка. Посмотил се нашия, но запазил самообладание и казал. ”А там виждате бял мъж да кара колело. А, aма то туй колело мойто бе....”

Та въпросът ми е имало ли е ситуация в живота ви когато сте хващали някой, да ви кара колелото и как реагирахте в този момент. Ако не ви се е случвала, така хипотетично, как бихте реагирали? Ще се качите ли пак на караното колело или ще си вземете ново. Ако се решите все пак да си карате вашето си, старо колело, веднага ли ще го карате или ще изчакате така първо малко да му се смаже веригата ?

mn intresno go prerazkaza

abe ne mi s e slu4valo da 4uq za takova ne6to ili dori da gi hva6tam dokato se karat .kogato pro4etah "първо малко да му се смаже веригата ?" bace ako gi fana 6te i smaja mutrata i na toz sa6to i gi zaebavam ni6to ob6to pove4e sas takava kurvi

anichkaaa
09-13-2006, 13:51
Ne mi se e slu4valo i dano ne mi se slu4i.Ne znam kakvo bih napravilo,no sas sigurno ne6to s koeto da pokaja,4e sam mnogo ubidena i unizena i moje bi nqkoi bih ponatupala. :twisted:

Teen_bomba
09-13-2006, 13:56
Карай го бе няма грижи, само не го карай бос

npoCTo-npAcCe
09-13-2006, 14:24
teen_bomba ти по-малки снимки неможа ли да сложиш?!

Amayo
09-13-2006, 14:28
Бе карал съм доста чужди колелета :oops:

MaKegoHcKu
09-13-2006, 15:32
Човека иска да каже дали някога си хващал гаджето си да се чука с друг(а).Ми да един път я хванах,оня го изгоних,а нея я счупих от бой. :mrgreen:

Горд ли си от себе си ? :-# Може би не е харесала нещо в тебе щом го е направила .. замисли се !